Program för Grand Prix 3
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Laji 8, 100m Perhosuinti Naiset |
ME: Dana VOLLMER (1987) 55.98 2012-07-29 |
SE: Emilia Pikkarainen (1992) 58.68 2013-03-29 |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Kurki Laura | 1994 | HSS | 25 m | 59.94 | 1:01.94 | ||
2 | Norismaa Nea | 1995 | JoUS | 50 m | 1:02.53 | 1:02.53 | ||
3 | Sartela Noora | 1991 | SWIM | 50 m | 1:03.72 | 1:03.72 | ||
4 | Rinne Nea | 1995 | Cetus | 50 m | 1:03.80 | 1:03.80 | ||
5 | Mäki Laura | 1997 | RaisU | 50 m | 1:03.83 | 1:03.83 | ||
6 | Silventoinen Johanna | 1997 | LrU | 50 m | 1:04.16 | 1:04.16 | ||
7 | Tollander Yvonne | 1997 | Cetus | 50 m | 1:04.90 | 1:04.90 | ||
8 | Suihkonen Amanda | 1995 | Octopus | 25 m | 1:03.44 | 1:05.44 | ||
9 | Vekkeli Vaula | 1996 | LaUS | 50 m | 1:05.55 | 1:05.55 | ||
10 | Puttonen Inka-Liisa | 1995 | MiUS | 50 m | 1:05.76 | 1:05.76 | ||
11 | Ponomareva Alisa | 1991 | VUS-VSS | 25 m | 1:04.07 | 1:06.07 | ||
12 | Räihä Sanna-Riikka | 1998 | OU | 50 m | 1:06.15 | 1:06.15 | ||
13 | Turunen Tiia | 1998 | LrU | 50 m | 1:06.19 | 1:06.19 | ||
14 | Ovaska Janna | 1996 | RaisU | 50 m | 1:06.28 | 1:06.28 | ||
15 | Kanervo Reetta | 1999 | OU | 25 m | 1:04.84 | 1:06.84 | ||
16 | Granesäter Erica | 1984 | IFÅ | 25 m | 1:04.86 | 1:06.86 | ||
17 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | RaisU | 50 m | 1:07.12 | 1:07.12 | ||
18 | Niemi Sini | 1993 | TorUS | 50 m | 1:07.61 | 1:07.61 | ||
19 | Aliklaavu Viivi | 1998 | HSS | 25 m | 1:06.05 | 1:08.05 | ||
20 | Pihkamäki Marianne | 1996 | RiUS | 50 m | 1:08.09 | 1:08.09 | ||
21 | Åvist Claudia | 1997 | LrU | 50 m | 1:08.16 | 1:08.16 | ||
22 | Karinkanta Annika | 2000 | UKK | 25 m | 1:06.29 | 1:08.29 | ||
23 | Röytiö Anna | 1998 | SCR | 25 m | 1:06.35 | 1:08.35 | ||
24 | Slotte Linda-Marie | 1994 | ÅSK | 50 m | 1:08.56 | 1:08.56 | ||
25 | Lampi Jenni | 2000 | SWIM | 50 m | 1:08.65 | 1:08.65 | ||
26 | Aaltonen Inka | 1999 | UiTa | 50 m | 1:08.68 | 1:08.68 | ||
27 | Huhtanen Suvi | 1999 | UiTa | 25 m | 1:06.80 | 1:08.80 | ||
28 | Pyörälä Katja | 1994 | SWIM | 50 m | 1:08.92 | 1:08.92 | ||
29 | Männikkö Emma | 1998 | UiTa | 50 m | 1:09.12 | 1:09.12 | ||
30 | Suomio Emma | 1998 | AUi | 25 m | 1:07.19 | 1:09.19 | ||
31 | Hurskainen Miia | 1992 | ÅSK | 50 m | 1:09.24 | 1:09.24 | ||
32 | Lahtinen Erika | 1998 | UiTa | 25 m | 1:07.43 | 1:09.43 | ||
33 | Kivimäki Saima | 1997 | LrU | 50 m | 1:09.54 | 1:09.54 | ||
34 | Pentti Sonja | 1999 | SWIM | 25 m | 1:07.55 | 1:09.55 | ||
35 | Kainulainen Henna | 1998 | HäUS | 25 m | 1:07.90 | 1:09.90 | ||
36 | Puhtimäki Salla | 1998 | VeUS | 50 m | 1:10.03 | 1:10.03 | ||
37 | Salokangas Saara | 1996 | KuUS | 50 m | 1:10.05 | 1:10.05 | ||
38 | Kurttila Ella | 1998 | Cetus | 50 m | 1:10.20 | 1:10.20 | ||
39 | Thurin Julia | 1996 | IFÅ | 25 m | 1:08.26 | 1:10.26 | ||
40 | Helo Helene | 1999 | ÅSK | 50 m | 1:10.41 | 1:10.41 | ||
41 | Hammar Heini | 1999 | UiTa | 25 m | 1:09.16 | 1:11.16 | ||
42 | Karinkanta Elina | 2000 | UKK | 25 m | 1:09.43 | 1:11.43 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.22.09 | Tulostuspäivämäärä | 14 maaliskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 10:58 |