Program för Palles Minne/TYR Cup 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 21, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 122 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 32.41 | |
2 | 22 | Åhlström Matilda | 1991 | BOLLNÄS SS | BV9891 | 25 m | 32.79 | |
3 | 34 | Karlsson Therese | 1997 | FAGERSTA | AF9497 | 25 m | 33.40 | |
4 | 121 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 33.44 | |
5 | 78 | Sehlin Linnea | 1999 | SOLLEFTEÅ | AB8499 | 25 m | 34.22 | |
6 | 74 | Junevik Sara | 2000 | LEKSAND | AL3400 | 25 m | 34.34 | |
7 | 35 | Lundin-Bornström Amanda | 1998 | FAGERSTA | AB8698 | 25 m | 34.35 | |
8 | 6 | Linngård Kristin | 1994 | BOLLNÄS SS | BF2894 | 25 m | 34.52 | |
9 | 21 | Wallbäcks Julia | 1997 | BOLLNÄS SS | AX7897 | 25 m | 34.81 | |
10 | 124 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | AY6899 | 25 m | 34.86 | |
11 | 19 | Sveronius Jennie | 1994 | BOLLNÄS SS | BG0694 | 25 m | 35.08 | |
12 | 4 | Forsberg Frida | 1998 | BOLLNÄS SS | AS6898 | 25 m | 36.20 | |
13 | 56 | Molin Richtnér Amie | 2001 | GÄVLE SS | AP4801 | 25 m | 36.58 | |
14 | 48 | Barresäter Tova | 2000 | GÄVLE SS | AM6800 | 25 m | 37.09 | |
15 | 123 | Fors Amanda | 1998 | SK STRÄNGN | AY2698 | 25 m | 37.13 | |
16 | 79 | Westerlund Agnes | 1998 | SOLLEFTEÅ | AK0698 | 25 m | 37.16 | |
17 | 5 | Klang Alva | 2000 | BOLLNÄS SS | AS5800 | 25 m | 38.02 | |
18 | 84 | Bergh Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | AG7202 | 25 m | 38.50 | |
19 | 1 | Amundsson Sara | 2000 | BOLLNÄS SS | AZ9200 | 25 m | 39.17 | |
20 | 76 | Karlsson Karolin | 1999 | LEKSAND | BL3499 | 25 m | 40.45 | |
21 | 83 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 40.81 | |
22 | 25 | Östlund Lovisa | 1999 | BOLLNÄS SS | BP5499 | 25 m | 41.34 | |
23 | 23 | Åkerman Nelli | 2000 | BOLLNÄS SS | AT6200 | 25 m | 41.53 | |
24 | 50 | Hedberg Wilma | 2002 | GÄVLE SS | AM8802 | 25 m | 42.34 | |
25 | 93 | Nilsson Cecelina | 2000 | SÖDERHAMN | AZ7200 | 25 m | 42.84 | |
26 | 44 | Olsson Josephine | 2001 | GIMO SS | AP1601 | 25 m | 43.87 | |
27 | 36 | Berg Elina | 2002 | GIMO SS | BG6402 | 25 m | 44.14 | |
28 | 88 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 44.23 | |
29 | 106 | Åkerlund Elin | 2000 | TIMRÅ SK | AG3200 | 25 m | 44.60 | |
30 | 111 | Strömbeck Erika | 2002 | WISBY SS | AD4602 | 25 m | 44.84 | |
31 | 42 | Moberg Hanna | 2001 | GIMO SS | AH1201 | 25 m | 45.22 | |
32 | 58 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 45.26 | |
33 | 39 | Hong Felicia | 2003 | GIMO SS | AA8603 | 25 m | 45.93 | |
34 | 90 | Jansson-Söderman Emma | 2001 | SÖDERHAMN | BH6401 | 25 m | 46.10 | |
35 | 91 | Jernberg Lovis | 2002 | SÖDERHAMN | BC7402 | 25 m | 46.26 | |
36 | 125 | Hyllbrant Emma | 2003 | SK STRÄNGN | AN7203 | 25 m | 46.67 | |
37 | 12 | Pesu Monica | 1996 | BOLLNÄS SS | BI4496 | 25 m | 47.28 | |
38 | 38 | Holm Cecilia | 2001 | GIMO SS | AK3801 | 25 m | 47.40 | |
39 | 120 | Andersson Maja | 2000 | SK STRÄNGN | AH8600 | 25 m | 47.79 | |
40 | 65 | Genberg Alva | 2002 | HUDIKSVALL | AN4602 | 25 m | 47.89 | |
41 | 24 | Öberg Lovisa | 2002 | BOLLNÄS SS | AS5602 | 25 m | 48.47 | |
42 | 104 | Schön Tinnerholm Moa | 2001 | TIMRÅ SK | BI3201 | 25 m | 48.73 | |
43 | 70 | Strömbom Tyra | 2004 | HUDIKSVALL | AM3804 | 25 m | 50.13 | |
44 | 72 | Jones Julia | 2000 | LEKSAND | BE0400 | 25 m | 50.31 | |
45 | 103 | Olavi Tindra | 2003 | TIMRÅ SK | AH6403 | 25 m | 51.53 | |
46 | 66 | Jonasson Amanda | 2004 | HUDIKSVALL | AM5604 | 25 m | 51.83 | |
47 | 75 | Karlsson Evelina | 2002 | LEKSAND | AY7402 | 25 m | 52.27 | |
48 | 117 | Hermann Ellinor | 2003 | ÖSTERBY SS | AN9403 | 25 m | 52.34 | |
49 | 118 | söderberg elsa | 2002 | ÖSTERBY SS | BJ5802 | 25 m | 52.40 | |
50 | 108 | Åström Cornelia | 2002 | TIMRÅ SK | BE5802 | 25 m | 52.48 | |
51 | 105 | Westberg Nanna | 2002 | TIMRÅ SK | AK3202 | 25 m | 52.85 | |
52 | 82 | Backfält Ellinor | 2000 | SÖDERHAMN | BK1400 | 25 m | 55.11 | |
53 | 107 | Åkerlund Emma | 2003 | TIMRÅ SK | AB6403 | 25 m | 56.63 | |
54 | 64 | Demir Nellie | 2004 | HUDIKSVALL | AM1604 | 25 m | 56.72 | |
55 | 73 | Jones Olivia | 2002 | LEKSAND | AV1202 | 25 m | 57.80 | |
56 | 26 | Östlund Tove | 2002 | BOLLNÄS SS | AS6602 | 25 m | 58.12 | |
57 | 109 | Åström Isabelle | 2004 | TIMRÅ SK | AJ2404 | 25 m | 1:01.12 | |
58 | 132 | Wijker Emelie | 2003 | GÄVLE SS | BA8803 | 25 m | 1:10.19 | |
59 | 3 | Dahlberg Selma | 2000 | BOLLNÄS SS | BN2600 | 25 m | ||
60 | 13 | Rodin Astrid | 2002 | BOLLNÄS SS | AS4802 | 25 m | ||
61 | 45 | Widén Elina | 2003 | GIMO SS | BG0203 | 25 m | ||
62 | 85 | Burman Wilma | 2003 | SÖDERHAMN | BB6603 | 25 m | ||
63 | 86 | Eklund Filippa | 2004 | SÖDERHAMN | AS6204 | 25 m | ||
64 | 89 | Glämsta Moa | 2002 | SÖDERHAMN | BJ1202 | 25 m | ||
65 | 92 | Ljusberg Frida | 2004 | SÖDERHAMN | AM6604 | 25 m | ||
66 | 95 | Persson Tyra | 2002 | SÖDERHAMN | 25 m | |||
67 | 102 | Carlzén Emelie | 2003 | TIMRÅ SK | BB1203 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 21 december 2013 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 12:20 |