Startliste for IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Laji 3, T-11,12 100m Vapaauinti |
T11 LRIKM-ennätys Erja Lauttajärvi, TaUs, 1:03,74 1992 |
T12 LRIKM-ennätys Roosa Mört, AUi, 59,68 2011 |
T-11 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 126 | Louhimo Jenni | 2001 | OU | 01A246 | 25 m | 1:04.77 | 1:04.77 | |
2 | 183 | Haipus Henna | 2001 | KemPy | 01A060 | 25 m | 1:07.26 | 1:07.26 | |
3 | 134 | Palojärvi Susanna | 2001 | OU | 01A406 | 50 m | 1:10.75 | 1:08.75 | |
4 | 64 | Kuoksa Angelica | 2001 | OuLo | 01A513 | 25 m | 1:08.77 | 1:08.77 | |
5 | 66 | Laine Iida-Maria | 2001 | OuLo | 01A626 | 25 m | 1:09.33 | 1:09.33 | |
6 | 140 | Peuralahti Seela | 2001 | OU | 01A205 | 50 m | 1:11.57 | 1:09.57 | |
7 | 36 | Blankenstein Heidi | 2001 | OuLo | 01A271 | 50 m | 1:12.11 | 1:10.11 | |
8 | 6 | Brännkärr Anna-Sofia | 2001 | KemTU | 01A450 | 50 m | 1:13.13 | 1:11.13 | |
9 | 50 | Härkönen Laura | 2001 | OuLo | 01A229 | 25 m | 1:11.32 | 1:11.32 | |
10 | 231 | Toivola Oona | 2001 | SCV | 01A154 | 50 m | 1:13.53 | 1:11.53 | |
11 | 165 | Vehkaoja Isa | 2002 | OU | 02A158 | 25 m | 1:11.89 | 1:11.89 | |
12 | 83 | Willman Anni | 2001 | OuLo | 01A189 | 50 m | 1:14.05 | 1:12.05 | |
13 | 219 | Heikkinen Fanni | 2001 | SCV | 01A392 | 50 m | 1:15.60 | 1:13.60 | |
14 | 23 | Kourula Katariina | 2002 | KemUS | 02A350 | 25 m | 1:14.87 | 1:14.87 | |
15 | 188 | Koskela Kaisa | 2001 | KemPy | 01A702 | 25 m | 1:15.11 | 1:15.11 | |
16 | 131 | Nikupeteri Jutta | 2001 | OU | 01A429 | 25 m | 1:15.21 | 1:15.21 | |
17 | 72 | Pajuluoma Emma | 2001 | OuLo | 01A210 | 25 m | 1:15.40 | 1:15.40 | |
18 | 156 | Räsänen Noora | 2002 | OU | 02A145 | 25 m | 1:16.30 | 1:16.30 | |
19 | 79 | Raappana Aino | 2001 | OuLo | 01A535 | 25 m | 1:17.18 | 1:17.18 | |
20 | 21 | Vakkuri Elisa | 2002 | KemTU | 02A029 | 25 m | 1:17.33 | 1:17.33 | |
21 | 141 | Pirhonen Moonica | 2001 | OU | 01A964 | 25 m | 1:17.51 | 1:17.51 | |
22 | 3 | Niemistö Anni | 2001 | KemjK | 01A021 | 50 m | 1:19.88 | 1:17.88 | |
23 | 82 | Siekkinen Amalia | 2002 | OuLo | 02A189 | 50 m | 1:20.00 | 1:18.00 | |
24 | 201 | Niemi Anni | 2002 | HAHE | 02A863 | 25 m | 1:18.26 | 1:18.26 | |
25 | 154 | Rämäkkö Aino | 2001 | OU | 01A502 | 50 m | 1:20.47 | 1:18.47 | |
26 | 94 | Heikkinen Petra | 2002 | OU | 02A103 | 25 m | 1:19.12 | 1:19.12 | |
27 | 4 | Parfenova Elizaveta | 2001 | KemjK | 01A727 | 25 m | 1:19.85 | 1:19.85 | |
28 | 197 | Hirvikoski Hilla | 2002 | HAHE | 02A865 | 25 m | 1:20.30 | 1:20.30 | |
29 | 136 | Perätalo Enni-sofia | 2002 | OU | 02A378 | 25 m | 1:21.00 | 1:21.00 | |
30 | 39 | Ervasti Sofia | 2001 | OuLo | 01A520 | 25 m | 1:21.02 | 1:21.02 | |
31 | 47 | Huotari Alina | 2002 | OuLo | 02A198 | 50 m | 1:23.96 | 1:21.96 | |
32 | 2 | Meriläinen Viveca | 2001 | KemjK | 01A746 | 25 m | 1:22.27 | 1:22.27 | |
33 | 204 | Piippola Milja | 2002 | HAHE | 02A882 | 25 m | 1:23.26 | 1:23.26 | |
34 | 34 | Holm Ada | 2002 | MuVo | 02A242 | 25 m | 1:23.91 | 1:23.91 | |
35 | 203 | Nurmela Jessi | 2002 | HAHE | 02A878 | 25 m | 1:23.97 | 1:23.97 | |
36 | 80 | Rissanen Roosa | 2002 | OuLo | 02A197 | 50 m | 1:27.17 | 1:25.17 | |
37 | 229 | Piirainen Sole | 2002 | SCV | 02A509 | 50 m | 1:29.08 | 1:27.08 | |
38 | 17 | Remes Pipsa | 2001 | KemTU | 01A070 | 25 m | 1:27.20 | 1:27.20 | |
39 | 63 | Kotilainen Lili | 2001 | OuLo | 01A824 | 25 m | 1:27.35 | 1:27.35 | |
40 | 91 | Heikkilä Laura | 2002 | OU | 02A293 | 50 m | 1:30.78 | 1:28.78 | |
41 | 228 | Piirainen Meri | 2002 | SCV | 02A510 | 50 m | 2:00.93 | 1:58.93 | |
Tekijä: WinGrodan 1.22.09 | Tulostuspäivämäärä | 22 marraskuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Oulun Uinti 1906 | Tulostusaika | 08:24 |