Ohjelma GSK NYKREDIT Adventsstævne 2013
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 112 | Jakobsen Maiken | 1999 | HERLEV | 9962AK | 25 m | 1:25.70 | |
2 | 151 | Hansen Anne Sophie H. | 1999 | ORIENT | 9904AK | 25 m | 1:31.39 | |
3 | 115 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 1:34.25 | |
4 | 243 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:34.65 | |
5 | 184 | Nielsen Frederikke Amund | 1999 | SOLRØD | 9994AZ | 25 m | 1:35.07 | |
6 | 478 | Andersen Ida-Marie | 2001 | VI39 | 0184AH | 25 m | 1:35.16 | |
7 | 190 | Thirstrup Caroline Friis | 2000 | SOLRØD | 0012BA | 25 m | 1:36.69 | |
8 | 257 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 1:36.79 | |
9 | 216 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 1:41.10 | |
10 | 427 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 1:41.68 | |
11 | 484 | Ibsen Emma | 2001 | VI39 | 0164AT | 25 m | 1:42.70 | |
12 | 265 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | STT | 0298AO | 25 m | 1:42.81 | |
13 | 228 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | TRITON B | 0154AQ | 25 m | 1:43.63 | |
14 | 242 | Nyborg-Vedsted Emma | 1999 | TRITON B | 9934AP | 25 m | 1:43.88 | |
15 | 58 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 1:45.13 | |
16 | 241 | Nyborg-Vedsted Clara | 2002 | TRITON B | 0294AE | 25 m | 1:45.19 | |
17 | 178 | Lauridsen Veronica | 1999 | SOLRØD | 9992BD | 25 m | 1:47.72 | |
18 | 193 | Wiese Fredeikke Wallentin | 2002 | SOLRØD | 25 m | 1:50.00 | ||
19 | 269 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 1:50.17 | |
20 | 412 | Venø Sara K | 2002 | MK 31 | 0238AK | 25 m | 1:51.26 | |
21 | 227 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 50 m | 1:51.51 | |
22 | 218 | Frydenlund Ellen-Sofie | 2000 | TRITON B | 0094AT | 50 m | 1:53.49 | |
23 | 442 | Mosegaard Sofie | 2002 | GSK | 0206AE | 25 m | 1:53.72 | |
24 | 474 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | VI39 | 0476AA | 25 m | 1:54.00 | |
25 | 173 | Jensen Kresstine Brusen | 2002 | SOLRØD | 25 m | 1:55.00 | ||
26 | 185 | Pedersen Emma Søndergaard | 1998 | SOLRØD | 25 m | 1:55.00 | ||
27 | 219 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 1:56.57 | |
28 | 111 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 1:56.65 | |
29 | 255 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:57.56 | |
30 | 100 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:58.57 | |
31 | 95 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 2:01.65 | |
32 | 68 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 2:01.69 | |
33 | 147 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 2:04.15 | |
34 | 229 | Jensen Ellen Sophie E. | 2003 | TRITON B | 0352AR | 25 m | 2:06.82 | |
35 | 409 | Toft Victoria | 2002 | MK 31 | 0258AQ | 25 m | 2:12.18 | |
36 | 149 | Grøndahl Signe | 2003 | ORIENT | 25 m | 2:13.13 | ||
37 | 441 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 2:13.89 | |
38 | 405 | Søby Liva | 2004 | MK 31 | 0402AD | 25 m | 2:25.64 | |
39 | 383 | Christensen Nønne | 2004 | MK 31 | 25 m | 2:30.00 | ||
40 | 146 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 2:33.59 | |
41 | 406 | Sørensen Mathilde K. | 2003 | MK 31 | 25 m | 2:50.00 | ||
42 | 402 | Reiter Smila Mathilda | 2004 | MK 31 | 0496AE | 25 m | 3:47.03 | |
43 | 206 | Andreassen Ida Sofie | 2002 | TRITON B | 0282AS | 25 m | ||
44 | 270 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | ||
45 | 502 | Schrader Maria | 2003 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 07 december 2013 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:47 |
Løb 2, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 74 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 25 m | 1:27.91 | |
2 | 157 | Jensen Rasmus Kiel | 1999 | ORIENT | 9983AS | 25 m | 1:28.95 | |
3 | 119 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 1:33.59 | |
4 | 232 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 1:34.44 | |
5 | 462 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 1:35.29 | |
6 | 150 | Grønskov Christopher | 1999 | ORIENT | 9953AT | 25 m | 1:38.16 | |
7 | 209 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:38.74 | |
8 | 69 | Holmgård Johan Bremer | 2001 | HELSINGØR | 0123AP | 25 m | 1:41.28 | |
9 | 431 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:41.41 | |
10 | 423 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 1:41.61 | |
11 | 429 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | GSK | 0371AG | 25 m | 1:42.41 | |
12 | 176 | Kjær Christian | 2001 | SOLRØD | 25 m | 1:45.00 | ||
13 | 435 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:45.31 | |
14 | 73 | Lastro Julian | 2000 | HELSINGØR | 0053AS | 25 m | 1:47.55 | |
15 | 94 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 1:50.95 | |
16 | 235 | Lindgaard Mathias | 2004 | TRITON B | 0467AA | 25 m | 1:56.59 | |
17 | 214 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:59.10 | |
18 | 101 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:59.45 | |
19 | 81 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 2:00.25 | |
20 | 130 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 2:00.38 | |
21 | 407 | Thinghøjen Oscar | 2003 | MK 31 | 0357AG | 25 m | 2:00.45 | |
22 | 225 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:00.57 | |
23 | 449 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | 2:02.14 | |
24 | 470 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 2:03.27 | |
25 | 289 | Mortensen August | 2002 | STT | 0203AJ | 25 m | 2:03.61 | |
26 | 393 | Larsen Marius | 2003 | MK 31 | 0305AF | 50 m | 2:04.86 | |
27 | 395 | Livoni Adam | 2003 | MK 31 | 25 m | 2:04.97 | ||
28 | 262 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 2:07.01 | |
29 | 152 | Hansen Malthe Krogstrup | 2001 | ORIENT | 25 m | 2:08.70 | ||
30 | 380 | Bjerregaard Oscar | 2003 | MK 31 | 0341AI | 25 m | 2:10.00 | |
31 | 387 | Elliks Michael | 2002 | MK 31 | 25 m | 2:10.00 | ||
32 | 400 | Pedersen Vilhelm T. | 2004 | MK 31 | 25 m | 2:10.00 | ||
33 | 104 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 2:15.16 | |
34 | 142 | Olsen Andreas Rex | 2002 | HILLERØD | 0257AK | 25 m | 2:17.53 | |
35 | 397 | Møller Mathias | 2004 | MK 31 | 0437AF | 25 m | 2:20.00 | |
36 | 145 | Rasmussen Andreas | 2002 | HILLERØD | 0267AJ | 25 m | 2:24.40 | |
37 | 396 | Maidens Alex Baes | 2004 | MK 31 | 25 m | 2:30.00 | ||
38 | 403 | Selivanov Grigory | 2006 | MK 31 | 25 m | 2:30.00 | ||
39 | 102 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 25 m | 3:30.23 | ||
40 | 144 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 07 december 2013 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:47 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 480 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 36.77 | |
2 | 424 | Brandt Signe | 2001 | GSK | 0144AI | 25 m | 37.39 | |
3 | 163 | Teller Nina Madsen | 1999 | ORIENT | 9952BA | 25 m | 38.01 | |
4 | 439 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 40.09 | |
5 | 179 | Lauritsen Cathrine | 1999 | SOLRØD | 9954AZ | 25 m | 40.11 | |
6 | 438 | Sørensen Amalie V. | 2002 | GSK | 0274AC | 25 m | 40.17 | |
7 | 256 | Sund Ida | 2000 | TRITON B | 0064AX | 25 m | 40.30 | |
8 | 53 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 41.47 | |
9 | 62 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 42.90 | |
10 | 172 | Toubro Sarah Hassel | 1999 | SOLRØD | 25 m | 43.73 | ||
11 | 56 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 45.27 | |
12 | 126 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 45.69 | |
13 | 64 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 46.31 | |
14 | 474 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | VI39 | 0476AA | 25 m | 46.40 | |
15 | 67 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 47.43 | |
16 | 6 | Larsen Emilie Ravn | 2002 | AIF | 0286AO | 25 m | 48.14 | |
17 | 93 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 48.28 | |
18 | 461 | Laigaard Natasha | 2002 | HELSINGØR | 0246ar | 25 m | 48.63 | |
19 | 106 | Hald Emma | 2001 | HERLEV | 0172AM | 25 m | 48.95 | |
20 | 186 | Solevad Sara | 2000 | SOLRØD | 0088AZ | 25 m | 49.00 | |
21 | 7 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 49.05 | |
22 | 177 | Pedersen Maria L. C. | 2000 | SOLRØD | 25 m | 50.00 | ||
23 | 180 | Limose Amalie | 2000 | SOLRØD | 25 m | 50.00 | ||
24 | 181 | Lorentzen Katja | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 50.00 | |
25 | 4 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | 50.19 | |
26 | 460 | Kastrup Laura | 2000 | HELSINGØR | 0038al | 25 m | 52.71 | |
27 | 413 | Winther Sigrid Meta | 2003 | MK 31 | 0358AE | 25 m | 55.02 | |
28 | 276 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 56.07 | |
29 | 118 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 56.23 | |
30 | 405 | Søby Liva | 2004 | MK 31 | 0402AD | 25 m | 59.40 | |
31 | 388 | Fabricius Isabel | 2004 | MK 31 | 25 m | 1:00.00 | ||
32 | 275 | Tabo Schastine R. Skifter | 2005 | STT | 25 m | 1:01.36 | ||
33 | 9 | Skriver Maja | 2002 | AIF | 25 m | 1:06.19 | ||
34 | 2 | Hornskov Alma Buhl | 2002 | AIF | 25 m | |||
35 | 3 | Jessen Julie | 2001 | AIF | 0198AW | 25 m | ||
36 | 133 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 25 m | |||
37 | 213 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 25 m | ||
38 | 226 | Holm Louise | 1999 | TRITON B | 9908AS | 25 m | ||
39 | 489 | Vinter Mille | 2003 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 07 december 2013 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:47 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 154 | Højengaard Marcus | 1999 | ORIENT | 9919AN | 25 m | 34.15 | |
2 | 467 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 37.15 | |
3 | 238 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 25 m | 37.32 | |
4 | 453 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 37.42 | |
5 | 432 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 37.53 | |
6 | 452 | Kenskov Laurits | 2001 | GSK | 0145AC | 50 m | 37.55 | |
7 | 160 | Miller Oscar | 1999 | ORIENT | 25 m | 39.53 | ||
8 | 234 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 39.57 | |
9 | 272 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 40.40 | |
10 | 81 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 25 m | 40.60 | |
11 | 158 | Johansen Sebastian H. C. | 2001 | ORIENT | 25 m | 41.97 | ||
12 | 425 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | GSK | 0299AI | 25 m | 42.73 | |
13 | 66 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 43.54 | |
14 | 392 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | MK 31 | 0355AF | 25 m | 43.71 | |
15 | 497 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 45.75 | |
16 | 65 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 45.92 | |
17 | 483 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VI39 | 0185AH | 25 m | 47.24 | |
18 | 162 | Skjoldman Gustav | 2001 | ORIENT | 25 m | 52.13 | ||
19 | 380 | Bjerregaard Oscar | 2003 | MK 31 | 0341AI | 25 m | 54.08 | |
20 | 266 | Floor-Bøjde Asbjørn V. T. | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 54.67 | |
21 | 102 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 25 m | 55.23 | ||
22 | 404 | Simson Nicholas | 2005 | MK 31 | 0527AB | 25 m | 56.35 | |
23 | 389 | Fabrisius Kristoffer | 2002 | MK 31 | 0217AO | 25 m | 57.00 | |
24 | 287 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 25 m | 58.77 | |
25 | 468 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 59.92 | |
26 | 428 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 25 m | 1:02.48 | |
27 | 401 | Reiter Andreas | 2002 | MK 31 | 0207AM | 25 m | 1:10.46 | |
28 | 411 | Tsoskunoglu Elias | 2004 | MK 31 | 0465AC | 25 m | 1:15.72 | |
29 | 274 | Immerkjær Joakim | 2003 | STT | 0395AH | 25 m | ||
30 | 277 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | ||
31 | 288 | Knudsen Kalle Germer | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 07 december 2013 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:47 |
Løb 5, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 221 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 2:46.60 | |
2 | 77 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 2:46.78 | |
3 | 191 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | SOLRØD | 9914AR | 25 m | 2:47.61 | |
4 | 217 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 2:53.86 | |
5 | 264 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 2:56.50 | |
6 | 461 | Laigaard Natasha | 2002 | HELSINGØR | 0246ar | 25 m | 2:56.56 | |
7 | 155 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | ORIENT | 0102AX | 25 m | 3:10.18 | |
8 | 257 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 50 m | 3:12.68 | |
9 | 174 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 3:14.99 | |
10 | 106 | Hald Emma | 2001 | HERLEV | 0172AM | 25 m | 3:25.25 | |
11 | 249 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 3:30.81 | |
12 | 412 | Venø Sara K | 2002 | MK 31 | 0238AK | 25 m | 4:26.64 | |
13 | 409 | Toft Victoria | 2002 | MK 31 | 0258AQ | 25 m | 4:31.59 | |
14 | 1 | Hansen Freya H. Bremholm | 2002 | AIF | 0272AF | 25 m | ||
15 | 4 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | ||
16 | 259 | Wilms Lea | 2002 | TRITON B | 0294AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 07 december 2013 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:47 |
Løb 6, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 154 | Højengaard Marcus | 1999 | ORIENT | 9919AN | 25 m | 2:26.14 | |
2 | 231 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 2:30.75 | |
3 | 426 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 2:30.93 | |
4 | 282 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 2:31.01 | |
5 | 209 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:35.40 | |
6 | 254 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 2:36.96 | |
7 | 446 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 2:37.83 | |
8 | 279 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | STT | 0087AM | 25 m | 2:41.03 | |
9 | 87 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 2:44.18 | |
10 | 281 | Rindorf Silas Bech | 2000 | STT | 0037AM | 25 m | 2:44.19 | |
11 | 280 | Paulsen Rasmus | 2000 | STT | 0083AD | 25 m | 2:44.70 | |
12 | 182 | Meilling Mikkel W. N. | 2000 | SOLRØD | 25 m | 2:55.00 | ||
13 | 108 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 2:56.19 | |
14 | 445 | Krievs Carl Magnus | 2002 | GSK | 0257AD | 25 m | 2:56.48 | |
15 | 57 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 2:59.41 | |
16 | 267 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 3:22.65 | |
17 | 433 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | GSK | 0283AK | 25 m | 3:25.70 | |
18 | 401 | Reiter Andreas | 2002 | MK 31 | 0207AM | 25 m | 4:00.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 07 december 2013 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:47 |
Løb 7, 4X50m Medley Damer |
Sponsor: Sportigan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 437 | de Gamle Julekoner | 2001 | GSK | 25 m | 2:19.00 | ||
2 | 51 | Helsingør Piger 1 | 2000 | HELSINGØR | 50 m | 2:22.43 | ||
3 | 495 | Julestjerner | 0 | VI39 | 25 m | 2:39.00 | ||
4 | 440 | de Unge Julekoner | 2002 | GSK | 25 m | 2:40.00 | ||
5 | 203 | Triton Piger 1 | 1996 | TRITON B | 25 m | 2:50.00 | ||
6 | 52 | Helsingør Piger 2 | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 2:51.27 | ||
7 | 284 | T1 Ladies | 2002 | STT | 25 m | 2:58.95 | ||
8 | 471 | Englebasser | 0 | VI39 | 25 m | 3:16.00 | ||
9 | 414 | Team Gaver | 0 | MK 31 | 25 m | 3:20.00 | ||
10 | 418 | Team Nissehue | 0 | MK 31 | 25 m | 3:20.00 | ||
11 | 99 | Herlev Piger | 2001 | HERLEV | 25 m | 3:25.00 | ||
12 | 416 | Team Kringle | 0 | MK 31 | 25 m | 3:40.00 | ||
13 | 499 | Snefnug | 0 | VI39 | 25 m | 4:50.00 | ||
14 | 164 | Julehjerterne | 0 | SOLRØD | 25 m | |||
15 | 166 | Klejnerne | 0 | SOLRØD | 25 m | |||
16 | 167 | Nissepigerne | 0 | SOLRØD | 25 m | |||
17 | 204 | Triton Piger 2 | 1999 | TRITON B | 25 m | |||
18 | 205 | Triton Piger 3 | 1999 | TRITON B | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 07 december 2013 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:47 |
Løb 8, 4X50m Medley Herrer |
Sponsor: Sportigan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 451 | de Oldgamle Julemænd | 2000 | GSK | 25 m | 2:08.00 | ||
2 | 46 | Helsingør Drenge 1 | 1999 | HELSINGØR | 25 m | 2:17.15 | ||
3 | 444 | de Gamle Julemænd | 2002 | GSK | 25 m | 2:18.00 | ||
4 | 194 | Triton Drenge 1 | 1998 | TRITON B | 25 m | 2:30.00 | ||
5 | 278 | T1 Boys 1 | 2000 | STT | 25 m | 2:36.15 | ||
6 | 47 | Helsingør Drenge 2 | 1999 | HELSINGØR | 25 m | 2:36.51 | ||
7 | 466 | Afskylige Snemænd | 0 | VI39 | 25 m | 2:38.00 | ||
8 | 454 | de Unge Julemænd | 2002 | GSK | 25 m | 2:40.00 | ||
9 | 96 | Herlev Drenge | 2001 | HERLEV | 25 m | 2:55.00 | ||
10 | 496 | Kaneryttere | 0 | VI39 | 25 m | 3:03.00 | ||
11 | 420 | Team Pebernød | 0 | MK 31 | 25 m | 3:20.00 | ||
12 | 421 | Team Småkage | 0 | MK 31 | 25 m | 3:20.00 | ||
13 | 415 | Team Julenisse | 0 | MK 31 | 25 m | 3:30.00 | ||
14 | 493 | Julebanditter | 0 | VI39 | 25 m | 4:20.00 | ||
15 | 165 | Julemandens Hjælpere | 0 | SOLRØD | 25 m | |||
16 | 168 | Søren Banjomus Bande | 0 | SOLRØD | 25 m | |||
17 | 195 | Triton Drenge 2 | 1999 | TRITON B | 25 m | |||
18 | 283 | T1 Boys 2 | 2002 | STT | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 07 december 2013 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:47 |
Løb 9, 100m Medley Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 62 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:22.01 | |
2 | 77 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 1:24.75 | |
3 | 480 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 1:26.54 | |
4 | 53 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 1:26.86 | |
5 | 192 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:27.22 | ||
6 | 424 | Brandt Signe | 2001 | GSK | 0144AI | 25 m | 1:28.83 | |
7 | 221 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 1:28.98 | |
8 | 256 | Sund Ida | 2000 | TRITON B | 0064AX | 25 m | 1:29.00 | |
9 | 63 | Green-Birch Luna | 2001 | HELSINGØR | 0168AO | 25 m | 1:29.04 | |
10 | 478 | Andersen Ida-Marie | 2001 | VI39 | 0184AH | 25 m | 1:29.83 | |
11 | 190 | Thirstrup Caroline Friis | 2000 | SOLRØD | 0012BA | 25 m | 1:30.65 | |
12 | 93 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 1:32.07 | |
13 | 59 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 1:35.64 | |
14 | 484 | Ibsen Emma | 2001 | VI39 | 0164AT | 25 m | 1:37.14 | |
15 | 60 | Fast Josefine | 2003 | HELSINGØR | 0382AI | 25 m | 1:37.60 | |
16 | 236 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:38.71 | |
17 | 148 | Egeberg Clara Sofie | 1998 | ORIENT | 9866BC | 25 m | 1:39.13 | |
18 | 64 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 1:39.61 | |
19 | 474 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | VI39 | 0476AA | 25 m | 1:40.07 | |
20 | 88 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | 1:40.62 | |
21 | 181 | Lorentzen Katja | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 1:40.64 | |
22 | 86 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 1:40.76 | |
23 | 477 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 1:43.15 | |
24 | 91 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:43.92 | |
25 | 68 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:44.14 | |
26 | 79 | Nissen Julie | 2002 | HELSINGØR | 0278AS | 25 m | 1:44.95 | |
27 | 255 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:46.20 | |
28 | 442 | Mosegaard Sofie | 2002 | GSK | 0206AE | 25 m | 1:47.16 | |
29 | 95 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:47.98 | |
30 | 111 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 1:48.93 | |
31 | 126 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:49.27 | |
32 | 475 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 1:50.45 | |
33 | 207 | Belmadani Marie Emilie | 2000 | TRITON B | 0004AY | 25 m | 1:51.00 | |
34 | 118 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 1:55.52 | |
35 | 249 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 1:56.67 | |
36 | 405 | Søby Liva | 2004 | MK 31 | 0402AD | 25 m | 2:01.11 | |
37 | 402 | Reiter Smila Mathilda | 2004 | MK 31 | 0496AE | 25 m | 2:40.00 | |
38 | 206 | Andreassen Ida Sofie | 2002 | TRITON B | 0282AS | 25 m | ||
39 | 218 | Frydenlund Ellen-Sofie | 2000 | TRITON B | 0094AT | 25 m | ||
40 | 250 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 07 december 2013 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:47 |
Løb 10, 100m Medley Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 231 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 1:20.77 | |
2 | 119 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 1:23.43 | |
3 | 446 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 1:23.83 | |
4 | 157 | Jensen Rasmus Kiel | 1999 | ORIENT | 9983AS | 25 m | 1:24.13 | |
5 | 232 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 1:24.60 | |
6 | 452 | Kenskov Laurits | 2001 | GSK | 0145AC | 25 m | 1:27.61 | |
7 | 431 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:29.63 | |
8 | 74 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 25 m | 1:31.17 | |
9 | 423 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 1:32.51 | |
10 | 425 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | GSK | 0299AI | 25 m | 1:35.16 | |
11 | 505 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203ad | 25 m | 1:35.24 | |
12 | 222 | Hansen Mark Nicklas | 2003 | TRITON B | 0377AC | 25 m | 1:38.58 | |
13 | 235 | Lindgaard Mathias | 2004 | TRITON B | 0467AA | 25 m | 1:39.60 | |
14 | 470 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:39.79 | |
15 | 94 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 1:42.16 | |
16 | 483 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VI39 | 0185AH | 25 m | 1:43.88 | |
17 | 69 | Holmgård Johan Bremer | 2001 | HELSINGØR | 0123AP | 25 m | 1:45.48 | |
18 | 449 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | 1:50.76 | |
19 | 435 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:53.02 | |
20 | 487 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:54.67 | |
21 | 481 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 1:55.87 | |
22 | 136 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:57.02 | |
23 | 142 | Olsen Andreas Rex | 2002 | HILLERØD | 0257AK | 25 m | 1:57.69 | |
24 | 498 | Hojman Simon | 2001 | VI39 | 0121AI | 25 m | 1:59.58 | |
25 | 188 | Taggaard Jonas Pastwa | 2002 | SOLRØD | 25 m | 2:00.00 | ||
26 | 189 | Taggaard Mads Pastwa | 2003 | SOLRØD | 25 m | 2:00.00 | ||
27 | 411 | Tsoskunoglu Elias | 2004 | MK 31 | 0465AC | 25 m | 2:04.26 | |
28 | 387 | Elliks Michael | 2002 | MK 31 | 25 m | 2:15.00 | ||
29 | 145 | Rasmussen Andreas | 2002 | HILLERØD | 0267AJ | 25 m | 2:16.06 | |
30 | 404 | Simson Nicholas | 2005 | MK 31 | 0527AB | 25 m | 2:20.00 | |
31 | 102 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 25 m | 3:00.23 | ||
32 | 135 | Jakobsen Hector | 2002 | HILLERØD | 25 m | |||
33 | 492 | Ludvig Johannes | 2003 | VI39 | 0319AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 07 december 2013 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:47 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 151 | Hansen Anne Sophie H. | 1999 | ORIENT | 9904AK | 25 m | 1:22.13 | |
2 | 191 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | SOLRØD | 9914AR | 25 m | 1:23.93 | |
3 | 115 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 1:25.67 | |
4 | 184 | Nielsen Frederikke Amund | 1999 | SOLRØD | 9994AZ | 25 m | 1:26.50 | |
5 | 172 | Toubro Sarah Hassel | 1999 | SOLRØD | 25 m | 1:27.49 | ||
6 | 243 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:27.92 | |
7 | 53 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 1:28.37 | |
8 | 477 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 1:28.59 | |
9 | 226 | Holm Louise | 1999 | TRITON B | 9908AS | 25 m | 1:29.26 | |
10 | 63 | Green-Birch Luna | 2001 | HELSINGØR | 0168AO | 25 m | 1:30.06 | |
11 | 112 | Jakobsen Maiken | 1999 | HERLEV | 9962AK | 25 m | 1:30.23 | |
12 | 56 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:30.51 | |
13 | 264 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 1:30.51 | |
14 | 265 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | STT | 0298AO | 25 m | 1:31.87 | |
15 | 88 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | 1:32.88 | |
16 | 270 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 1:34.93 | |
17 | 473 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 1:35.61 | |
18 | 91 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:36.12 | |
19 | 7 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:36.39 | |
20 | 4 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | 1:37.17 | |
21 | 83 | Roed Frida | 2001 | HELSINGØR | 0158AU | 25 m | 1:40.97 | |
22 | 3 | Jessen Julie | 2001 | AIF | 0198AW | 25 m | 1:41.64 | |
23 | 1 | Hansen Freya H. Bremholm | 2002 | AIF | 0272AF | 25 m | 1:42.11 | |
24 | 269 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 1:42.93 | |
25 | 6 | Larsen Emilie Ravn | 2002 | AIF | 0286AO | 25 m | 1:44.60 | |
26 | 95 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:45.55 | |
27 | 100 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:45.72 | |
28 | 121 | Ørneborg Inge-Marie | 2003 | HERLEV | 0348AK | 25 m | 1:48.10 | |
29 | 211 | Boysen Victoria | 2003 | TRITON B | 0354AN | 25 m | 1:48.31 | |
30 | 5 | Knudsen Julie Gerner | 2002 | AIF | 25 m | 1:51.22 | ||
31 | 187 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 25 m | 1:52.20 | ||
32 | 475 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 1:53.75 | |
33 | 114 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:57.90 | |
34 | 472 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:58.00 | |
35 | 489 | Vinter Mille | 2003 | VI39 | 25 m | 1:58.31 | ||
36 | 412 | Venø Sara K | 2002 | MK 31 | 0238AK | 25 m | 2:00.98 | |
37 | 422 | Andersen Asta | 2003 | MK 31 | 0398AC | 25 m | 2:09.61 | |
38 | 491 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 25 m | 2:10.00 | ||
39 | 383 | Christensen Nønne | 2004 | MK 31 | 25 m | 2:20.00 | ||
40 | 381 | Bjørn Mille | 2003 | MK 31 | 0372AJ | 25 m | 2:28.37 | |
41 | 406 | Sørensen Mathilde K. | 2003 | MK 31 | 25 m | 2:30.00 | ||
42 | 292 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 25 m | 2:30.04 | |
43 | 2 | Hornskov Alma Buhl | 2002 | AIF | 25 m | |||
44 | 84 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 25 m | |||
45 | 215 | Christe Olivia Nørregaard | 2003 | TRITON B | 25 m | |||
46 | 501 | Serifovski Funda | 2004 | VI39 | 25 m | |||
47 | 502 | Schrader Maria | 2003 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 07 december 2013 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:47 |
Løb 12, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 467 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 1:17.86 | |
2 | 280 | Paulsen Rasmus | 2000 | STT | 0083AD | 25 m | 1:22.68 | |
3 | 10 | Windfeld-Hansen Thomas | 2000 | AIF | 0079AJ | 25 m | 1:23.02 | |
4 | 282 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 1:23.19 | |
5 | 92 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 1:24.00 | |
6 | 65 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 1:24.20 | |
7 | 469 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:24.49 | |
8 | 238 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 25 m | 1:25.50 | |
9 | 8 | Roldgaard Daniel | 2001 | AIF | 0117AH | 25 m | 1:26.49 | |
10 | 505 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203ad | 25 m | 1:27.80 | |
11 | 87 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 1:28.83 | |
12 | 85 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 1:29.34 | |
13 | 267 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 1:32.18 | |
14 | 445 | Krievs Carl Magnus | 2002 | GSK | 0257AD | 25 m | 1:32.69 | |
15 | 281 | Rindorf Silas Bech | 2000 | STT | 0037AM | 25 m | 1:32.86 | |
16 | 144 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 1:33.53 | |
17 | 266 | Floor-Bøjde Asbjørn V. T. | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 1:35.10 | |
18 | 279 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | STT | 0087AM | 25 m | 1:35.22 | |
19 | 271 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | STT | 0293AF | 25 m | 1:36.13 | |
20 | 138 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 1:37.51 | |
21 | 272 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 1:38.92 | |
22 | 468 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 1:40.13 | |
23 | 289 | Mortensen August | 2002 | STT | 0203AJ | 25 m | 1:41.34 | |
24 | 252 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 50 m | 1:42.01 | |
25 | 277 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 1:46.77 | |
26 | 188 | Taggaard Jonas Pastwa | 2002 | SOLRØD | 25 m | 1:50.00 | ||
27 | 429 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | GSK | 0371AG | 25 m | 1:52.35 | |
28 | 110 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:54.12 | |
29 | 448 | Nielsen Rumle Strunge | 2003 | GSK | 0343AB | 25 m | 1:54.82 | |
30 | 286 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 1:57.96 | |
31 | 481 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 1:58.56 | |
32 | 487 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:59.36 | |
33 | 401 | Reiter Andreas | 2002 | MK 31 | 0207AM | 25 m | 2:02.82 | |
34 | 486 | Jørgensen Christopher | 2005 | VI39 | 25 m | 2:04.35 | ||
35 | 395 | Livoni Adam | 2003 | MK 31 | 25 m | 2:10.00 | ||
36 | 494 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 2:12.49 | |
37 | 291 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 25 m | 2:18.67 | |
38 | 396 | Maidens Alex Baes | 2004 | MK 31 | 25 m | 2:20.00 | ||
39 | 397 | Møller Mathias | 2004 | MK 31 | 0437AF | 25 m | 2:20.00 | |
40 | 400 | Pedersen Vilhelm T. | 2004 | MK 31 | 25 m | 2:20.00 | ||
41 | 403 | Selivanov Grigory | 2006 | MK 31 | 25 m | 2:20.00 | ||
42 | 490 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 2:22.76 | |
43 | 290 | Møller Theodor | 2005 | STT | 0533AA | 25 m | 2:24.11 | |
44 | 390 | Groth Robert | 2003 | MK 31 | 0317AF | 25 m | 2:26.89 | |
45 | 503 | Janischefska Matias | 2003 | VI39 | 25 m | 2:29.88 | ||
46 | 285 | Alwan Jakob Nadeem | 2003 | STT | 25 m | |||
47 | 504 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 07 december 2013 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:47 |
Løb 13, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 122 | Brock Celine | 2000 | HERLEV | 0038aa | 25 m | 30.35 | |
2 | 179 | Lauritsen Cathrine | 1999 | SOLRØD | 9954AZ | 25 m | 32.51 | |
3 | 77 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 32.62 | |
4 | 163 | Teller Nina Madsen | 1999 | ORIENT | 9952BA | 25 m | 34.02 | |
5 | 109 | Hinklom Alison Lodal | 2001 | HERLEV | 25 m | 34.03 | ||
6 | 174 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 34.78 | |
7 | 63 | Green-Birch Luna | 2001 | HELSINGØR | 0168AO | 25 m | 35.12 | |
8 | 438 | Sørensen Amalie V. | 2002 | GSK | 0274AC | 25 m | 35.89 | |
9 | 60 | Fast Josefine | 2003 | HELSINGØR | 0382AI | 25 m | 37.46 | |
10 | 148 | Egeberg Clara Sofie | 1998 | ORIENT | 9866BC | 25 m | 37.53 | |
11 | 83 | Roed Frida | 2001 | HELSINGØR | 0158AU | 25 m | 37.55 | |
12 | 484 | Ibsen Emma | 2001 | VI39 | 0164AT | 25 m | 37.92 | |
13 | 180 | Limose Amalie | 2000 | SOLRØD | 25 m | 38.14 | ||
14 | 181 | Lorentzen Katja | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 38.52 | |
15 | 207 | Belmadani Marie Emilie | 2000 | TRITON B | 0004AY | 50 m | 39.13 | |
16 | 384 | Christiansen Simone | 2003 | MK 31 | 0344AJ | 25 m | 39.21 | |
17 | 75 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 39.25 | |
18 | 86 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 40.00 | |
19 | 185 | Pedersen Emma Søndergaard | 1998 | SOLRØD | 25 m | 40.00 | ||
20 | 193 | Wiese Fredeikke Wallentin | 2002 | SOLRØD | 25 m | 40.00 | ||
21 | 79 | Nissen Julie | 2002 | HELSINGØR | 0278AS | 25 m | 40.20 | |
22 | 90 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 41.00 | |
23 | 68 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 41.20 | |
24 | 156 | Jensen Karoline | 2001 | ORIENT | 0122AX | 25 m | 41.20 | |
25 | 241 | Nyborg-Vedsted Clara | 2002 | TRITON B | 0294AE | 50 m | 41.66 | |
26 | 54 | Balle Lucca Maria | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 42.58 | ||
27 | 173 | Jensen Kresstine Brusen | 2002 | SOLRØD | 25 m | 43.00 | ||
28 | 276 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 43.32 | |
29 | 147 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 43.37 | |
30 | 133 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 25 m | 43.52 | ||
31 | 434 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 44.93 | |
32 | 84 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 45.67 | ||
33 | 275 | Tabo Schastine R. Skifter | 2005 | STT | 25 m | 45.75 | ||
34 | 76 | Mathiasen Juliane Camille | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 46.42 | ||
35 | 153 | Holst Maria | 2003 | ORIENT | 25 m | 47.17 | ||
36 | 219 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 47.79 | |
37 | 149 | Grøndahl Signe | 2003 | ORIENT | 25 m | 49.79 | ||
38 | 441 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 50.25 | |
39 | 134 | Hansen Sofia | 2003 | HILLERØD | 25 m | 51.05 | ||
40 | 259 | Wilms Lea | 2002 | TRITON B | 0294AS | 25 m | 53.06 | |
41 | 146 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 54.45 | |
42 | 292 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 25 m | 59.81 | |
43 | 250 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 50 m | 59.88 | |
44 | 491 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 25 m | 59.95 | ||
45 | 382 | Bøttiger Sophia | 2005 | MK 31 | 25 m | 1:00.00 | ||
46 | 388 | Fabricius Isabel | 2004 | MK 31 | 25 m | 1:00.00 | ||
47 | 129 | Brogaard Marie | 2004 | HILLERØD | 25 m | 1:00.13 | ||
48 | 116 | Persson Sofie Sønderby | 2003 | HERLEV | 0332AQ | 25 m | 1:02.23 | |
49 | 120 | Ørneborg Cathrine | 2005 | HERLEV | 0558AC | 25 m | 1:05.23 | |
50 | 117 | Weber Mathilde Boesgaard | 2004 | HERLEV | 0494AE | 25 m | 1:09.57 | |
51 | 105 | Frost Tilde | 2004 | HERLEV | 25 m | 1:10.23 | ||
52 | 61 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 25 m | |||
53 | 137 | Kragelund Julie | 2005 | HILLERØD | 25 m | |||
54 | 140 | Markussen Elinor | 2004 | HILLERØD | 25 m | |||
55 | 141 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 25 m | |||
56 | 143 | Pedersen Leonora Illeris | 2004 | HILLERØD | 25 m | |||
57 | 210 | Bouallouch Laura Emilie | 2005 | TRITON B | 25 m | |||
58 | 213 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 25 m | ||
59 | 223 | Henriksen Lærke K. | 2005 | TRITON B | 25 m | |||
60 | 230 | Jensen Kirstine | 2004 | TRITON B | 25 m | |||
61 | 233 | Kostoeva Sofia | 2004 | TRITON B | 25 m | |||
62 | 239 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 25 m | |||
63 | 247 | Refsgaard Anna | 2005 | TRITON B | 25 m | |||
64 | 251 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 25 m | |||
65 | 472 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | ||
66 | 500 | Normand Pil | 2003 | VI39 | 25 m | |||
67 | 501 | Serifovski Funda | 2004 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 07 december 2013 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:47 |
Løb 14, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 150 | Grønskov Christopher | 1999 | ORIENT | 9953AT | 25 m | 31.56 | |
2 | 426 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 31.56 | |
3 | 462 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 31.92 | |
4 | 160 | Miller Oscar | 1999 | ORIENT | 25 m | 32.13 | ||
5 | 467 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 33.07 | |
6 | 81 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 25 m | 33.34 | |
7 | 85 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 34.15 | |
8 | 66 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 34.32 | |
9 | 183 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 34.46 | |
10 | 262 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 34.83 | |
11 | 82 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 36.14 | |
12 | 71 | Klysner Thor | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 36.74 | ||
13 | 72 | Krarup Villads | 2000 | HELSINGØR | 0015AE | 25 m | 37.03 | |
14 | 70 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 37.07 | |
15 | 73 | Lastro Julian | 2000 | HELSINGØR | 0053AS | 25 m | 37.16 | |
16 | 108 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 37.18 | |
17 | 182 | Meilling Mikkel W. N. | 2000 | SOLRØD | 25 m | 37.36 | ||
18 | 433 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | GSK | 0283AK | 25 m | 37.51 | |
19 | 505 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203ad | 25 m | 37.58 | |
20 | 113 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 37.81 | |
21 | 176 | Kjær Christian | 2001 | SOLRØD | 25 m | 38.00 | ||
22 | 57 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 38.19 | |
23 | 89 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 38.32 | ||
24 | 135 | Jakobsen Hector | 2002 | HILLERØD | 25 m | 38.36 | ||
25 | 158 | Johansen Sebastian H. C. | 2001 | ORIENT | 25 m | 38.75 | ||
26 | 171 | Conrad Christoffer Friis | 1997 | SOLRØD | 25 m | 40.00 | ||
27 | 130 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 40.41 | |
28 | 80 | Nørgaard Jacob No | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 40.85 | ||
29 | 175 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 25 m | 41.86 | ||
30 | 101 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 42.48 | |
31 | 162 | Skjoldman Gustav | 2001 | ORIENT | 25 m | 42.52 | ||
32 | 170 | Englev Alexander | 2004 | SOLRØD | 25 m | 43.00 | ||
33 | 145 | Rasmussen Andreas | 2002 | HILLERØD | 0267AJ | 25 m | 43.03 | |
34 | 189 | Taggaard Mads Pastwa | 2003 | SOLRØD | 25 m | 45.00 | ||
35 | 104 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 45.18 | |
36 | 161 | Nielsen Rasmus Kamp | 2002 | ORIENT | 25 m | 45.86 | ||
37 | 286 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 46.88 | |
38 | 430 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 47.13 | |
39 | 142 | Olsen Andreas Rex | 2002 | HILLERØD | 0257AK | 25 m | 47.46 | |
40 | 287 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 25 m | 47.48 | |
41 | 436 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 47.75 | |
42 | 428 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 25 m | 48.51 | |
43 | 492 | Ludvig Johannes | 2003 | VI39 | 0319AI | 25 m | 50.66 | |
44 | 107 | Hansen Jonas Møller | 2004 | HERLEV | 0453AG | 25 m | 50.72 | |
45 | 291 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 25 m | 51.72 | |
46 | 103 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 25 m | 52.26 | ||
47 | 258 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 53.14 | |
48 | 139 | Laursen Patrick | 2004 | HILLERØD | 0433AA | 25 m | 54.94 | |
49 | 288 | Knudsen Kalle Germer | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | 55.06 | |
50 | 486 | Jørgensen Christopher | 2005 | VI39 | 25 m | 57.44 | ||
51 | 494 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:01.63 | |
52 | 245 | Pedersen Gustav | 2004 | TRITON B | 0497AF | 25 m | 1:05.45 | |
53 | 290 | Møller Theodor | 2005 | STT | 0533AA | 25 m | 1:05.83 | |
54 | 503 | Janischefska Matias | 2003 | VI39 | 25 m | 1:11.55 | ||
55 | 504 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 25 m | 1:16.99 | ||
56 | 78 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 25 m | |||
57 | 127 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 25 m | |||
58 | 128 | Bojer Matias | 2002 | HILLERØD | 25 m | |||
59 | 131 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 25 m | |||
60 | 138 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | ||
61 | 212 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 25 m | |||
62 | 224 | Henriksen Oliver | 2003 | TRITON B | 25 m | |||
63 | 234 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | ||
64 | 244 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 25 m | |||
65 | 248 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 25 m | |||
66 | 253 | Sigvartsen Nikolaj Aalund | 2003 | TRITON B | 25 m | |||
67 | 260 | Wilms Rune | 2005 | TRITON B | 25 m | |||
68 | 261 | Yldiz Elias | 2005 | TRITON B | 25 m | |||
69 | 285 | Alwan Jakob Nadeem | 2003 | STT | 25 m | |||
70 | 490 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 07 december 2013 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:47 |
Løb 15, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 122 | Brock Celine | 2000 | HERLEV | 0038aa | 25 m | 1:21.41 | |
2 | 109 | Hinklom Alison Lodal | 2001 | HERLEV | 25 m | 1:26.95 | ||
3 | 169 | Andersen Emma | 1999 | SOLRØD | 9936AU | 25 m | 1:31.35 | |
4 | 192 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:32.73 | ||
5 | 439 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 1:36.78 | |
6 | 216 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 1:38.68 | |
7 | 228 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | TRITON B | 0154AQ | 25 m | 1:39.79 | |
8 | 177 | Pedersen Maria L. C. | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:50.00 | ||
9 | 242 | Nyborg-Vedsted Emma | 1999 | TRITON B | 9934AP | 50 m | 1:50.09 | |
10 | 217 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 1:53.21 | |
11 | 227 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 07 december 2013 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:47 |
Løb 16, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 469 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:18.62 | |
2 | 453 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 1:21.18 | |
3 | 432 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 1:25.73 | |
4 | 92 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 1:47.69 | |
5 | 136 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 07 december 2013 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:47 |
Løb 17, 4X50m Frisvømning Mix |
Sponsor: Sportigan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Triton Mix 1 | 2002 | TRITON B | 25 m | 2:15.00 | ||
2 | 48 | Helsingør Mix 1 | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 2:20.00 | ||
3 | 459 | Gsk´s Unge Julenisser | 2002 | GSK | 25 m | 2:20.00 | ||
4 | 197 | Triton Mix 2 | 2002 | TRITON B | 25 m | 2:25.00 | ||
5 | 263 | Stt T1-Mix | 2002 | STT | 25 m | 2:30.00 | ||
6 | 458 | Gsk´s Små Julenisser | 2002 | GSK | 25 m | 2:30.00 | ||
7 | 479 | Ho Ho Ho | 2002 | VI39 | 25 m | 2:33.00 | ||
8 | 49 | Helsingør Mix 2 | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 2:35.00 | ||
9 | 97 | Herlev Mix | 2002 | HERLEV | 25 m | 2:40.00 | ||
10 | 50 | Helsingør Mix 3 | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 2:45.00 | ||
11 | 268 | Stt T1-Mix2 | 2002 | STT | 25 m | 2:45.00 | ||
12 | 463 | Team Muffin | 2002 | MK 31 | 25 m | 2:50.00 | ||
13 | 273 | Stt T2-Mix | 2002 | STT | 25 m | 3:00.00 | ||
14 | 455 | Gsk´s Bittesmå Julenisser | 2002 | GSK | 25 m | 3:00.00 | ||
15 | 485 | Ho Ho Ho Ho Ho | 2002 | VI39 | 25 m | 3:00.00 | ||
16 | 464 | Team Nougat | 2002 | MK 31 | 25 m | 3:20.00 | ||
17 | 465 | Team Kringlemix | 2002 | MK 31 | 25 m | 3:20.00 | ||
18 | 488 | Ho Ho Ho Ho Ho Ho | 2002 | VI39 | 25 m | 3:20.00 | ||
19 | 124 | Hils Mix 2 | 2002 | HILLERØD | 25 m | |||
20 | 125 | Hils Mix 3 | 2002 | HILLERØD | 25 m | |||
21 | 200 | Triton Mix 5 | 2002 | TRITON B | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 07 december 2013 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:47 |
Løb 18, 4X50m Frisvømning Mix |
Sponsor: Sportigan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 198 | Triton Mix 3 | 1997 | TRITON B | 25 m | 2:08.00 | ||
2 | 476 | Ho Ho | 2001 | VI39 | 25 m | 2:08.00 | ||
3 | 456 | Gsk´s Gamle Julenisser | 2001 | GSK | 25 m | 2:10.00 | ||
4 | 199 | Triton Mix 4 | 1997 | TRITON B | 25 m | 2:20.00 | ||
5 | 98 | Herlev Mix | 2001 | HERLEV | 25 m | 2:30.00 | ||
6 | 482 | Ho Ho Ho Ho | 2001 | VI39 | 25 m | 2:30.00 | ||
7 | 123 | Hils Mix 1 | 2001 | HILLERØD | 25 m | |||
8 | 202 | Triton Mix 7 | 1999 | TRITON B | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 07 december 2013 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:47 |
Løb 19, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 178 | Lauridsen Veronica | 1999 | SOLRØD | 9992BD | 25 m | 40.00 | |
2 | 169 | Andersen Emma | 1999 | SOLRØD | 9936AU | 25 m | 43.00 | |
3 | 184 | Nielsen Frederikke Amund | 1999 | SOLRØD | 9994AZ | 25 m | 44.52 | |
4 | 177 | Pedersen Maria L. C. | 2000 | SOLRØD | 25 m | 45.00 | ||
5 | 185 | Pedersen Emma Søndergaard | 1998 | SOLRØD | 25 m | 45.00 | ||
6 | 438 | Sørensen Amalie V. | 2002 | GSK | 0274AC | 50 m | 45.97 | |
7 | 226 | Holm Louise | 1999 | TRITON B | 9908AS | 25 m | 46.56 | |
8 | 477 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 47.62 | |
9 | 153 | Holst Maria | 2003 | ORIENT | 25 m | 49.28 | ||
10 | 173 | Jensen Kresstine Brusen | 2002 | SOLRØD | 25 m | 50.00 | ||
11 | 241 | Nyborg-Vedsted Clara | 2002 | TRITON B | 0294AE | 50 m | 50.09 | |
12 | 207 | Belmadani Marie Emilie | 2000 | TRITON B | 0004AY | 25 m | 50.71 | |
13 | 473 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 50.90 | |
14 | 193 | Wiese Fredeikke Wallentin | 2002 | SOLRØD | 25 m | 50.94 | ||
15 | 1 | Hansen Freya H. Bremholm | 2002 | AIF | 0272AF | 25 m | 52.33 | |
16 | 111 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 50 m | 53.48 | |
17 | 58 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 54.03 | |
18 | 121 | Ørneborg Inge-Marie | 2003 | HERLEV | 0348AK | 25 m | 54.92 | |
19 | 118 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 55.02 | |
20 | 6 | Larsen Emilie Ravn | 2002 | AIF | 0286AO | 25 m | 55.44 | |
21 | 55 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 56.78 | |
22 | 434 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 50 m | 57.75 | |
23 | 7 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:00.36 | |
24 | 90 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 1:01.60 | |
25 | 114 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:02.36 | |
26 | 422 | Andersen Asta | 2003 | MK 31 | 0398AC | 25 m | 1:02.85 | |
27 | 219 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 1:03.06 | |
28 | 229 | Jensen Ellen Sophie E. | 2003 | TRITON B | 0352AR | 25 m | 1:03.50 | |
29 | 147 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 1:04.34 | |
30 | 211 | Boysen Victoria | 2003 | TRITON B | 0354AN | 25 m | 1:04.58 | |
31 | 381 | Bjørn Mille | 2003 | MK 31 | 0372AJ | 25 m | 1:05.41 | |
32 | 5 | Knudsen Julie Gerner | 2002 | AIF | 25 m | 1:11.47 | ||
33 | 443 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 1:14.15 | |
34 | 146 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:15.99 | |
35 | 134 | Hansen Sofia | 2003 | HILLERØD | 25 m | 1:17.31 | ||
36 | 2 | Hornskov Alma Buhl | 2002 | AIF | 25 m | |||
37 | 54 | Balle Lucca Maria | 2004 | HELSINGØR | 25 m | |||
38 | 61 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 25 m | |||
39 | 76 | Mathiasen Juliane Camille | 2004 | HELSINGØR | 25 m | |||
40 | 129 | Brogaard Marie | 2004 | HILLERØD | 25 m | |||
41 | 140 | Markussen Elinor | 2004 | HILLERØD | 25 m | |||
42 | 141 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 25 m | |||
43 | 208 | Bentien Helena | 2004 | TRITON B | 25 m | |||
44 | 475 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | ||
45 | 489 | Vinter Mille | 2003 | VI39 | 25 m | |||
46 | 500 | Normand Pil | 2003 | VI39 | 25 m | |||
47 | 502 | Schrader Maria | 2003 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 07 december 2013 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:47 |
Løb 20, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 74 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 25 m | 44.41 | |
2 | 175 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 25 m | 45.00 | ||
3 | 423 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 47.69 | |
4 | 252 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 50 m | 47.81 | |
5 | 183 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 49.88 | |
6 | 170 | Englev Alexander | 2004 | SOLRØD | 25 m | 50.00 | ||
7 | 171 | Conrad Christoffer Friis | 1997 | SOLRØD | 25 m | 50.00 | ||
8 | 161 | Nielsen Rasmus Kamp | 2002 | ORIENT | 25 m | 53.09 | ||
9 | 73 | Lastro Julian | 2000 | HELSINGØR | 0053AS | 25 m | 53.23 | |
10 | 435 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 53.86 | |
11 | 214 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 54.64 | |
12 | 449 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | 55.79 | |
13 | 152 | Hansen Malthe Krogstrup | 2001 | ORIENT | 25 m | 56.84 | ||
14 | 101 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 57.34 | |
15 | 72 | Krarup Villads | 2000 | HELSINGØR | 0015AE | 25 m | 59.67 | |
16 | 470 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:03.15 | |
17 | 450 | Nielsen Marius | 2003 | GSK | 0365AI | 25 m | 1:04.60 | |
18 | 136 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:08.24 | |
19 | 107 | Hansen Jonas Møller | 2004 | HERLEV | 0453AG | 25 m | 1:09.23 | |
20 | 103 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 25 m | 1:10.23 | ||
21 | 274 | Immerkjær Joakim | 2003 | STT | 0395AH | 25 m | 1:15.70 | |
22 | 71 | Klysner Thor | 2001 | HELSINGØR | 25 m | |||
23 | 130 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | ||
24 | 245 | Pedersen Gustav | 2004 | TRITON B | 0497AF | 25 m | ||
25 | 258 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | ||
26 | 260 | Wilms Rune | 2005 | TRITON B | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 07 december 2013 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:47 |
Løb 21, 200m Medley Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 115 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 3:01.05 | |
2 | 257 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 3:02.27 | |
3 | 478 | Andersen Ida-Marie | 2001 | VI39 | 0184AH | 25 m | 3:05.79 | |
4 | 227 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 3:07.57 | |
5 | 221 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 3:12.16 | |
6 | 67 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 3:15.31 | |
7 | 216 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 3:15.49 | |
8 | 243 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 3:15.54 | |
9 | 473 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 3:17.21 | |
10 | 228 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | TRITON B | 0154AQ | 25 m | 3:17.22 | |
11 | 186 | Solevad Sara | 2000 | SOLRØD | 0088AZ | 25 m | 3:18.00 | |
12 | 424 | Brandt Signe | 2001 | GSK | 0144AI | 25 m | 3:20.95 | |
13 | 213 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 25 m | 3:23.16 | |
14 | 242 | Nyborg-Vedsted Emma | 1999 | TRITON B | 9934AP | 25 m | 3:29.07 | |
15 | 460 | Kastrup Laura | 2000 | HELSINGØR | 0038al | 25 m | 3:51.14 | |
16 | 106 | Hald Emma | 2001 | HERLEV | 0172AM | 25 m | 4:10.56 | |
17 | 409 | Toft Victoria | 2002 | MK 31 | 0258AQ | 25 m | 4:20.00 | |
18 | 442 | Mosegaard Sofie | 2002 | GSK | 0206AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 07 december 2013 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:47 |
Løb 22, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 453 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 2:43.65 | |
2 | 10 | Windfeld-Hansen Thomas | 2000 | AIF | 0079AJ | 25 m | 2:58.87 | |
3 | 469 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 2:58.95 | |
4 | 452 | Kenskov Laurits | 2001 | GSK | 0145AC | 25 m | 2:59.44 | |
5 | 254 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 3:00.35 | |
6 | 238 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 25 m | 3:01.26 | |
7 | 234 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 3:03.23 | |
8 | 282 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 3:06.39 | |
9 | 279 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | STT | 0087AM | 25 m | 3:07.34 | |
10 | 281 | Rindorf Silas Bech | 2000 | STT | 0037AM | 25 m | 3:09.82 | |
11 | 280 | Paulsen Rasmus | 2000 | STT | 0083AD | 25 m | 3:10.70 | |
12 | 431 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 3:13.28 | |
13 | 87 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 3:18.07 | |
14 | 8 | Roldgaard Daniel | 2001 | AIF | 0117AH | 25 m | 3:22.29 | |
15 | 92 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 3:24.05 | |
16 | 425 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | GSK | 0299AI | 25 m | 3:26.43 | |
17 | 445 | Krievs Carl Magnus | 2002 | GSK | 0257AD | 25 m | 3:30.81 | |
18 | 266 | Floor-Bøjde Asbjørn V. T. | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 3:37.61 | |
19 | 262 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 3:39.32 | |
20 | 483 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VI39 | 0185AH | 25 m | 3:39.56 | |
21 | 267 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 3:42.16 | |
22 | 108 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 3:51.87 | |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 07 december 2013 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:47 |
Løb 23, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 151 | Hansen Anne Sophie H. | 1999 | ORIENT | 9904AK | 25 m | 38.15 | |
2 | 112 | Jakobsen Maiken | 1999 | HERLEV | 9962AK | 25 m | 38.91 | |
3 | 174 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 43.06 | |
4 | 155 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | ORIENT | 0102AX | 25 m | 44.13 | |
5 | 91 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 45.08 | |
6 | 153 | Holst Maria | 2003 | ORIENT | 25 m | 45.62 | ||
7 | 59 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 47.80 | |
8 | 55 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 49.04 | |
9 | 156 | Jensen Karoline | 2001 | ORIENT | 0122AX | 25 m | 49.85 | |
10 | 187 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 25 m | 50.00 | ||
11 | 472 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 50.86 | |
12 | 276 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 51.27 | |
13 | 75 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 51.31 | |
14 | 3 | Jessen Julie | 2001 | AIF | 0198AW | 25 m | 52.18 | |
15 | 90 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 53.50 | |
16 | 54 | Balle Lucca Maria | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 54.02 | ||
17 | 134 | Hansen Sofia | 2003 | HILLERØD | 25 m | 55.07 | ||
18 | 159 | Kirketerp Emilie | 2003 | ORIENT | 25 m | 55.53 | ||
19 | 9 | Skriver Maja | 2002 | AIF | 25 m | 55.87 | ||
20 | 443 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 56.96 | |
21 | 250 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 57.52 | |
22 | 76 | Mathiasen Juliane Camille | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 57.65 | ||
23 | 215 | Christe Olivia Nørregaard | 2003 | TRITON B | 25 m | 58.32 | ||
24 | 259 | Wilms Lea | 2002 | TRITON B | 0294AS | 50 m | 1:01.29 | |
25 | 292 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 25 m | 1:03.68 | |
26 | 116 | Persson Sofie Sønderby | 2003 | HERLEV | 0332AQ | 25 m | 1:05.23 | |
27 | 491 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 25 m | 1:05.53 | ||
28 | 246 | Pontoppidan Ellen Lund | 2004 | TRITON B | 0468AE | 25 m | 1:08.65 | |
29 | 382 | Bøttiger Sophia | 2005 | MK 31 | 25 m | 1:10.00 | ||
30 | 120 | Ørneborg Cathrine | 2005 | HERLEV | 0558AC | 25 m | 1:10.23 | |
31 | 84 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 1:45.42 | ||
32 | 129 | Brogaard Marie | 2004 | HILLERØD | 25 m | |||
33 | 208 | Bentien Helena | 2004 | TRITON B | 25 m | |||
34 | 210 | Bouallouch Laura Emilie | 2005 | TRITON B | 25 m | |||
35 | 223 | Henriksen Lærke K. | 2005 | TRITON B | 25 m | |||
36 | 230 | Jensen Kirstine | 2004 | TRITON B | 25 m | |||
37 | 239 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 25 m | |||
38 | 247 | Refsgaard Anna | 2005 | TRITON B | 25 m | |||
39 | 251 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 25 m | |||
40 | 269 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | ||
41 | 500 | Normand Pil | 2003 | VI39 | 25 m | |||
42 | 501 | Serifovski Funda | 2004 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 07 december 2013 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:47 |
Løb 24, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 157 | Jensen Rasmus Kiel | 1999 | ORIENT | 9983AS | 25 m | 36.00 | |
2 | 432 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 42.71 | |
3 | 138 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 42.72 | |
4 | 113 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 43.92 | |
5 | 82 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 44.27 | |
6 | 70 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 45.82 | |
7 | 152 | Hansen Malthe Krogstrup | 2001 | ORIENT | 25 m | 46.91 | ||
8 | 498 | Hojman Simon | 2001 | VI39 | 0121AI | 25 m | 46.92 | |
9 | 497 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 48.93 | |
10 | 468 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 49.27 | |
11 | 277 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 50.52 | |
12 | 481 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 51.06 | |
13 | 89 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 51.19 | ||
14 | 450 | Nielsen Marius | 2003 | GSK | 0365AI | 25 m | 51.31 | |
15 | 287 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 25 m | 51.35 | |
16 | 430 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 52.62 | |
17 | 110 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 53.67 | |
18 | 139 | Laursen Patrick | 2004 | HILLERØD | 0433AA | 25 m | 56.32 | |
19 | 103 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 25 m | 57.53 | ||
20 | 436 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 59.43 | |
21 | 490 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:01.46 | |
22 | 503 | Janischefska Matias | 2003 | VI39 | 25 m | 1:02.23 | ||
23 | 258 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:02.54 | |
24 | 486 | Jørgensen Christopher | 2005 | VI39 | 25 m | 1:03.53 | ||
25 | 290 | Møller Theodor | 2005 | STT | 0533AA | 25 m | 1:05.13 | |
26 | 504 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 25 m | 1:06.58 | ||
27 | 245 | Pedersen Gustav | 2004 | TRITON B | 0497AF | 25 m | 1:11.20 | |
28 | 71 | Klysner Thor | 2001 | HELSINGØR | 25 m | |||
29 | 78 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 25 m | |||
30 | 80 | Nørgaard Jacob No | 2000 | HELSINGØR | 25 m | |||
31 | 212 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 25 m | |||
32 | 244 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 25 m | |||
33 | 248 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 25 m | |||
34 | 253 | Sigvartsen Nikolaj Aalund | 2003 | TRITON B | 25 m | |||
35 | 260 | Wilms Rune | 2005 | TRITON B | 25 m | |||
36 | 261 | Yldiz Elias | 2005 | TRITON B | 25 m | |||
37 | 285 | Alwan Jakob Nadeem | 2003 | STT | 25 m | |||
38 | 492 | Ludvig Johannes | 2003 | VI39 | 0319AI | 25 m | ||
39 | 494 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 07 december 2013 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:47 |
Løb 25, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 122 | Brock Celine | 2000 | HERLEV | 0038aa | 25 m | 1:06.82 | |
2 | 169 | Andersen Emma | 1999 | SOLRØD | 9936AU | 25 m | 1:13.53 | |
3 | 179 | Lauritsen Cathrine | 1999 | SOLRØD | 9954AZ | 25 m | 1:13.58 | |
4 | 109 | Hinklom Alison Lodal | 2001 | HERLEV | 25 m | 1:14.10 | ||
5 | 163 | Teller Nina Madsen | 1999 | ORIENT | 9952BA | 25 m | 1:14.82 | |
6 | 192 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:15.51 | ||
7 | 218 | Frydenlund Ellen-Sofie | 2000 | TRITON B | 0094AT | 25 m | 1:16.12 | |
8 | 190 | Thirstrup Caroline Friis | 2000 | SOLRØD | 0012BA | 25 m | 1:16.57 | |
9 | 191 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | SOLRØD | 9914AR | 25 m | 1:17.00 | |
10 | 265 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | STT | 0298AO | 25 m | 1:17.34 | |
11 | 217 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 1:17.43 | |
12 | 256 | Sund Ida | 2000 | TRITON B | 0064AX | 50 m | 1:17.69 | |
13 | 62 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:18.66 | |
14 | 439 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 1:19.27 | |
15 | 93 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 1:19.35 | |
16 | 461 | Laigaard Natasha | 2002 | HELSINGØR | 0246ar | 25 m | 1:19.48 | |
17 | 67 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:19.59 | |
18 | 172 | Toubro Sarah Hassel | 1999 | SOLRØD | 25 m | 1:20.89 | ||
19 | 264 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 1:21.10 | |
20 | 64 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 1:22.06 | |
21 | 83 | Roed Frida | 2001 | HELSINGØR | 0158AU | 25 m | 1:23.07 | |
22 | 270 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 1:23.91 | |
23 | 186 | Solevad Sara | 2000 | SOLRØD | 0088AZ | 25 m | 1:25.45 | |
24 | 427 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 1:26.17 | |
25 | 59 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 50 m | 1:27.69 | |
26 | 255 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:27.76 | |
27 | 148 | Egeberg Clara Sofie | 1998 | ORIENT | 9866BC | 25 m | 1:27.90 | |
28 | 178 | Lauridsen Veronica | 1999 | SOLRØD | 9992BD | 25 m | 1:28.17 | |
29 | 180 | Limose Amalie | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:28.40 | ||
30 | 236 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:28.55 | |
31 | 60 | Fast Josefine | 2003 | HELSINGØR | 0382AI | 25 m | 1:28.87 | |
32 | 88 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | 1:29.14 | |
33 | 58 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 1:29.15 | |
34 | 155 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | ORIENT | 0102AX | 25 m | 1:29.33 | |
35 | 86 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 1:29.60 | |
36 | 156 | Jensen Karoline | 2001 | ORIENT | 0122AX | 25 m | 1:29.67 | |
37 | 75 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 1:31.14 | |
38 | 79 | Nissen Julie | 2002 | HELSINGØR | 0278AS | 25 m | 1:33.71 | |
39 | 460 | Kastrup Laura | 2000 | HELSINGØR | 0038al | 25 m | 1:33.74 | |
40 | 5 | Knudsen Julie Gerner | 2002 | AIF | 25 m | 1:34.24 | ||
41 | 126 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:34.84 | |
42 | 249 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 1:36.55 | |
43 | 55 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 1:36.82 | |
44 | 434 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:38.64 | |
45 | 114 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:41.53 | |
46 | 159 | Kirketerp Emilie | 2003 | ORIENT | 25 m | 1:43.60 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 07 december 2013 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:47 |
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 231 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 1:08.33 | |
2 | 426 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 1:08.79 | |
3 | 154 | Højengaard Marcus | 1999 | ORIENT | 9919AN | 25 m | 1:09.26 | |
4 | 254 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:10.81 | |
5 | 119 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 1:11.07 | |
6 | 209 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:11.54 | |
7 | 446 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 1:12.97 | |
8 | 232 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 1:14.90 | |
9 | 160 | Miller Oscar | 1999 | ORIENT | 25 m | 1:15.63 | ||
10 | 183 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 1:15.87 | |
11 | 72 | Krarup Villads | 2000 | HELSINGØR | 0015AE | 25 m | 1:16.25 | |
12 | 150 | Grønskov Christopher | 1999 | ORIENT | 9953AT | 25 m | 1:16.93 | |
13 | 65 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 1:17.68 | |
14 | 66 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 1:19.16 | |
15 | 85 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 1:20.08 | |
16 | 70 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 1:21.46 | |
17 | 182 | Meilling Mikkel W. N. | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:21.53 | ||
18 | 433 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | GSK | 0283AK | 25 m | 1:23.02 | |
19 | 272 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 1:23.46 | |
20 | 158 | Johansen Sebastian H. C. | 2001 | ORIENT | 25 m | 1:24.23 | ||
21 | 57 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 1:24.56 | |
22 | 69 | Holmgård Johan Bremer | 2001 | HELSINGØR | 0123AP | 25 m | 1:24.94 | |
23 | 171 | Conrad Christoffer Friis | 1997 | SOLRØD | 25 m | 1:25.00 | ||
24 | 222 | Hansen Mark Nicklas | 2003 | TRITON B | 0377AC | 25 m | 1:25.04 | |
25 | 498 | Hojman Simon | 2001 | VI39 | 0121AI | 25 m | 1:26.14 | |
26 | 235 | Lindgaard Mathias | 2004 | TRITON B | 0467AA | 50 m | 1:27.89 | |
27 | 135 | Jakobsen Hector | 2002 | HILLERØD | 25 m | 1:29.53 | ||
28 | 170 | Englev Alexander | 2004 | SOLRØD | 25 m | 1:30.00 | ||
29 | 497 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 1:31.53 | |
30 | 94 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 1:31.69 | |
31 | 289 | Mortensen August | 2002 | STT | 0203AJ | 25 m | 1:31.71 | |
32 | 113 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 1:31.92 | |
33 | 82 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 1:32.55 | |
34 | 175 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:32.85 | ||
35 | 89 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 1:33.24 | ||
36 | 274 | Immerkjær Joakim | 2003 | STT | 0395AH | 25 m | 1:33.52 | |
37 | 429 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | GSK | 0371AG | 25 m | 1:34.85 | |
38 | 176 | Kjær Christian | 2001 | SOLRØD | 25 m | 1:35.00 | ||
39 | 487 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:35.33 | |
40 | 144 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 1:35.98 | |
41 | 271 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | STT | 0293AF | 25 m | 1:36.54 | |
42 | 188 | Taggaard Jonas Pastwa | 2002 | SOLRØD | 25 m | 1:38.00 | ||
43 | 448 | Nielsen Rumle Strunge | 2003 | GSK | 0343AB | 25 m | 1:38.46 | |
44 | 389 | Fabrisius Kristoffer | 2002 | MK 31 | 0217AO | 25 m | 1:39.62 | |
45 | 428 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 25 m | 1:41.51 | |
46 | 189 | Taggaard Mads Pastwa | 2003 | SOLRØD | 25 m | 1:45.00 | ||
47 | 286 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 1:45.11 | |
48 | 161 | Nielsen Rasmus Kamp | 2002 | ORIENT | 25 m | 1:45.81 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 07 december 2013 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:47 |