Program for Dronksim
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja 3
Heatlista Gren 46
|
Tävling |
Dronksim |
|
Utskriftsdatum |
02 februari 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Staffanstorp |
|
Utskriftstid |
08:14 |
|
|
Arrangör |
Sk Triton |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
01 februari 2014 |
|
|
|
|
Gren 46, 100m Bröstsim Herrar -01 |
Finaler (4) |
Sponsor: Panduro Hobby AB |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
647 |
1 |
Erik Nilsson |
2001 |
|
SK TRITON |
|
25m |
|
311 |
2 |
Arvid Scott |
2001 |
AO0901 |
MKK |
|
50m |
2:04.02 |
310 |
3 |
Jonathan Traneborn |
2001 |
AW6701 |
MKK |
|
25m |
1:56.74 |
606 |
4 |
Douglas Thulin Ahlström |
2001 |
AQ0901 |
SK RAN |
|
25m |
1:59.66 |
604 |
5 |
Amir Salameh |
2001 |
AS5501 |
SK RAN |
|
25m |
2:23.85 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
583 |
1 |
Adam Hsissi |
2001 |
AQ6101 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:52.63 |
347 |
2 |
Emil Andersson |
2001 |
AT6301 |
SK TRITON |
|
25m |
1:48.38 |
424 |
3 |
Elliot Jönsson |
2001 |
AO9701 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:46.76 |
427 |
4 |
Viktor Bille |
2001 |
AG9701 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:48.01 |
515 |
5 |
Asterix Brüggemann |
2001 |
AF1701 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:48.67 |
372 |
6 |
Sebastian Mickelsson |
2001 |
AM0501 |
SK TRITON |
|
25m |
1:53.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
605 |
1 |
Leonidas Athanasoulias |
2001 |
AS5701 |
SK RAN |
|
25m |
1:45.35 |
620 |
2 |
Andreas Bendrén |
2001 |
AD9301 |
SS IDEN |
|
25m |
1:44.06 |
638 |
3 |
Joel von Post |
2001 |
AL4901 |
SS IDEN |
|
25m |
1:41.04 |
205 |
4 |
Casper Svärd |
2001 |
AC0101 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:41.35 |
513 |
5 |
Lukas Blennow |
2001 |
AL9101 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:44.28 |
546 |
6 |
Douglas Romare |
2001 |
AD0301 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:46.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
236 |
1 |
Filip Nilsson |
2001 |
AI8301 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:36.78 |
425 |
2 |
Tim Brinkhagen |
2001 |
AC9901 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:29.24 |
222 |
3 |
Max Ekelund |
2001 |
AJ4101 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:24.24 |
399 |
4 |
Felix Wetterborg |
2001 |
AC6101 |
SK TRITON |
|
25m |
1:25.64 |
426 |
5 |
Sebastian Påhlsson |
2001 |
AE8901 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:31.81 |
312 |
6 |
Simon Ghidini |
2001 |
AR9701 |
MKK |
|
25m |
1:40.66 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 |
Utskriftsdatum |
02 februari 2014 |
Licensierad till: Simklubben Triton |
Utskriftstid |
08:14 |
|