Program for Caroline af Ugglas KnatteSim
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 28, 25m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 165 | Mattsson William | 2004 | VÄSBY SS | AA1104 | 25 m | 20.27 | |
2 | 273 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 23.05 | |
3 | 225 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | AB5503 | 25 m | 23.11 | |
4 | 75 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 25 m | 23.59 | |
5 | 65 | Karell Viktor | 2003 | NORRTÄLJE | AF7103 | 25 m | 23.97 | |
6 | 73 | Sjöberg Simon | 2003 | NORRTÄLJE | AF8103 | 25 m | 24.58 | |
7 | 217 | Björklund Liam | 2003 | ÖSMO SS | AB6503 | 25 m | 24.89 | |
8 | 2 | Lindholm August | 2003 | IFÅ | 25 m | 25.06 | ||
9 | 192 | Berardi Filip | 2003 | ÅKERSBERGA | AP2503 | 25 m | 27.75 | |
10 | 5 | Pehrsson Tommy | 2003 | IFÅ | 25 m | 28.10 | ||
11 | 144 | Wällstedt Anton | 2003 | UPPLANDS-B | AG5103 | 25 m | 28.12 | |
12 | 222 | Johnsson Oscar | 2004 | ÖSMO SS | AB4904 | 25 m | 28.26 | |
13 | 16 | Carlsson Joachim | 2003 | BÅLSTA SK | AD7303 | 25 m | 28.27 | |
14 | 191 | Berardi Anton | 2003 | ÅKERSBERGA | AP3503 | 25 m | 32.18 | |
15 | 79 | Säfström Ludvig | 2004 | NORRTÄLJE | AF4704 | 25 m | 33.81 | |
16 | 132 | Kristoffersson Oskar | 2003 | UPPLANDS-B | AK0503 | 25 m | 36.26 | |
17 | 271 | Sundström Wilson | 2004 | SK ENA | 25 m | 36.94 | ||
18 | 8 | Lindbom Victor | 2004 | SÖDERTÖRN | AI6704 | 25 m | ||
19 | 39 | Kroonder Troy | 2003 | SK NEPTUN | AG8903 | 25 m | ||
20 | 71 | Sandgren Emil | 2003 | NORRTÄLJE | 25 m | |||
21 | 89 | Garmelius David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO5903 | 25 m | ||
22 | 90 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 25 m | ||
23 | 95 | Malmring Viktor | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO7903 | 25 m | ||
24 | 98 | Norberg Edvin | 2003 | SPÅRVÄGEN | AQ8103 | 25 m | ||
25 | 118 | Eriksson Loke | 2004 | UPPLANDS-B | AB3904 | 25 m | ||
26 | 122 | Halbert Sander-Elias | 2004 | UPPLANDS-B | AL9104 | 25 m | ||
27 | 147 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | ||
28 | 166 | Melin Romstad Daniel | 2003 | VÄSBY SS | AJ5703 | 25 m | ||
29 | 179 | Solomon Tomas | 2003 | VÄSBY SS | AR6103 | 25 m | ||
30 | 182 | Svedbäck Jonathan | 2004 | VÄSBY SS | AI1904 | 25 m | ||
31 | 188 | Aksberg Hugo | 2004 | ÅKERSBERGA | 25 m | |||
32 | 190 | Bené Casper | 2004 | ÅKERSBERGA | AJ3504 | 25 m | ||
33 | 195 | Cederlöf Axel | 2003 | ÅKERSBERGA | AB0103 | 25 m | ||
34 | 208 | Sandström Jesper | 2003 | ÅKERSBERGA | AM1103 | 25 m | ||
35 | 219 | Dahlberg Anton | 2004 | ÖSMO SS | AB9704 | 25 m | ||
36 | 232 | Sjöstrand Teodor | 2004 | ÖSMO SS | 25 m | |||
37 | 247 | Perers Axel | 2003 | SIGTUNA SK | 25 m | |||
38 | 250 | Slätis Edvin | 2003 | SIGTUNA SK | 25 m | |||
39 | 251 | Wikland Erik | 2003 | SIGTUNA SK | 25 m | |||
40 | 252 | Åslundh Christian | 2004 | SIGTUNA SK | 25 m | |||
41 | 254 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AO5503 | 25 m | ||
42 | 263 | Widehag Eskil | 2003 | SS04 | AR8103 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 21 mars 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 18:17 |