Startliste for Regionsmesterskaber Nordjylland 2014
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 24
|
Stævne navn |
Regionsmesterskaber Nordj 2014 |
|
Udskriftsdato |
02 februar 2014 |
|
|
Stævne by |
Skagen |
|
Udskriftstidspunkt |
08:06 |
|
|
Arrangør |
Svøm Region Nordjylland & Skagen Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 februar 2014 |
|
|
|
|
Løb 24, 200m Medley Damer |
Finaler (8) |
Vejledende starttid 10:52 |
Heat 1 (8) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
430 |
1 |
Emma Ildal Djørup |
2002 |
0274AQ |
AALBORG |
|
25m |
|
472 |
2 |
Liv Lindberg Nielsen |
2001 |
0194AO |
AALBORG |
|
25m |
3:55.84 |
501 |
3 |
Freja Romanski |
2003 |
0308AI |
AALBORG |
|
25m |
3:47.68 |
529 |
4 |
Sofie Aastrup |
2002 |
0226AK |
SØHESTEN |
|
25m |
3:49.95 |
249 |
5 |
Anne Kopp Drewsen |
2001 |
0106AX |
S 68 |
|
25m |
|
548 |
6 |
Sofie Elise Schmidt |
2001 |
0174AZ |
PINGVINEN |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
323 |
1 |
Camilla Kjær |
2003 |
0354AD |
THISTED |
|
25m |
3:42.71 |
2 |
2 |
Ida Kristensen |
2001 |
0128AZ |
Sæby |
|
25m |
3:39.33 |
324 |
3 |
Helena Kristensen |
2000 |
0008AP |
THISTED |
|
25m |
3:36.91 |
329 |
4 |
Marie Kæseler Nielsen |
2000 |
0034AW |
THISTED |
|
25m |
3:37.41 |
469 |
5 |
Caroline Rytter Nielsen |
2002 |
0294AL |
AALBORG |
|
25m |
3:39.51 |
505 |
6 |
Lea Serup Schøn |
2002 |
0266AI |
AALBORG |
|
25m |
3:45.51 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
355 |
1 |
Charlotte S. Jensen |
2002 |
0242AF |
NORD |
|
25m |
3:29.09 |
522 |
2 |
Maria Kornum |
2001 |
0114AV |
SØHESTEN |
|
25m |
3:27.36 |
339 |
3 |
Selma Pruzljanin |
2003 |
0338AI |
THISTED |
|
25m |
3:20.15 |
500 |
4 |
Sofie Hein Rimmen |
2002 |
0224AD |
AALBORG |
|
25m |
3:24.56 |
382 |
5 |
Sofie Amalie Bøss |
2001 |
0128AK |
JARL |
|
25m |
3:28.57 |
549 |
6 |
Camilla Tommerup Sørensen |
2003 |
0356AJ |
PINGVINEN |
|
25m |
3:35.73 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
307 |
1 |
Andrea Zanchetta |
2000 |
0088AU |
AABYBRO |
|
25m |
3:17.94 |
20 |
2 |
Emilie Morberg Andersen |
1997 |
9758BB |
SMUT |
|
25m |
3:16.62 |
272 |
3 |
Anne Bøjstrup Bertelsen |
2002 |
0204AU |
BSK08 |
|
25m |
3:10.04 |
504 |
4 |
Caroline Schøn |
2001 |
0138AU |
AALBORG |
|
25m |
3:12.30 |
532 |
5 |
Caroline Sindal Bøgedal |
2000 |
0066BE |
PINGVINEN |
|
25m |
3:17.52 |
374 |
6 |
Stine Frederiksen |
2001 |
0168AR |
HOBRO |
|
25m |
3:18.42 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
448 |
1 |
Line Sloth Holm |
2001 |
0198AO |
AALBORG |
|
25m |
3:09.21 |
373 |
2 |
Kirstine Frandsen |
2001 |
0168AA |
HOBRO |
|
25m |
3:07.09 |
477 |
3 |
Camilla Outzen |
2000 |
0092AK |
AALBORG |
|
25m |
3:06.12 |
424 |
4 |
Camilla Brøgger-Andersen |
2002 |
0246AQ |
AALBORG |
|
25m |
3:06.41 |
453 |
5 |
Mitzi D. Jensen |
2002 |
0298AB |
AALBORG |
|
25m |
3:08.25 |
376 |
6 |
Ditte Toft Ibsen |
2001 |
0102AP |
HOBRO |
|
25m |
3:10.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
261 |
1 |
Laura Ragnarsdottir |
1998 |
9848AU |
S 68 |
|
25m |
3:05.98 |
387 |
2 |
Gitta Nielsen |
1999 |
9906AQ |
JARL |
|
25m |
3:03.97 |
468 |
3 |
Mie Mellerup |
2000 |
0018AH |
AALBORG |
|
25m |
3:02.84 |
397 |
4 |
Jannie Burmeister |
1998 |
9832AJ |
SKAGEN |
|
25m |
3:03.83 |
516 |
5 |
Caroline Zimmer |
1999 |
9948AU |
AALBORG |
|
25m |
3:04.97 |
31 |
6 |
Mille Moeslund Lausen |
2002 |
0258AF |
SMUT |
|
25m |
3:06.08 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
248 |
1 |
Sabina Christensen |
1997 |
9752AS |
S 68 |
|
25m |
3:00.80 |
252 |
2 |
Camilla D. Hansen |
2000 |
0064AZ |
S 68 |
|
25m |
2:59.61 |
465 |
3 |
Emma Lund |
2000 |
0014AR |
AALBORG |
|
25m |
2:56.35 |
467 |
4 |
Maja Meinert |
2001 |
0118AO |
AALBORG |
|
25m |
2:59.36 |
475 |
5 |
Ida S Olesen |
2003 |
0356AA |
AALBORG |
|
25m |
2:59.73 |
420 |
6 |
Signe Svendsen |
1996 |
9608AP |
FFI |
|
25m |
3:02.75 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
338 |
1 |
Anette Poulsen |
1999 |
9928AG |
THISTED |
|
25m |
2:48.82 |
33 |
2 |
Martha Moeslund |
1998 |
9884AW |
SMUT |
|
25m |
2:46.12 |
263 |
3 |
Sofie Rasmussen |
1999 |
9962AP |
S 68 |
|
25m |
2:30.30 |
371 |
4 |
Anna Bonde |
1999 |
9906AC |
HOBRO |
|
25m |
2:36.19 |
380 |
5 |
Anne Sofie Skjellerup |
1999 |
9934AM |
HOBRO |
|
25m |
2:46.85 |
25 |
6 |
Caroline Christensen |
1999 |
9962AR |
SMUT |
|
25m |
2:49.40 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 |
Udskriftsdato |
02 februar 2014 |
Licens til Skagen Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:06 |
|