Program for Regionsmesterskaber Nordjylland 2014
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 24, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 263 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 2:30.30 | |
2 | 371 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 2:36.19 | |
3 | 33 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 2:46.12 | |
4 | 380 | Skjellerup Anne Sofie | 1999 | HOBRO | 9934AM | 25 m | 2:46.85 | |
5 | 338 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 2:48.82 | |
6 | 25 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 2:49.40 | |
7 | 465 | Lund Emma | 2000 | AALBORG | 0014AR | 25 m | 2:56.35 | |
8 | 467 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 2:59.36 | |
9 | 252 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 2:59.61 | |
10 | 475 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 2:59.73 | |
11 | 248 | Christensen Sabina | 1997 | S 68 | 9752AS | 25 m | 3:00.80 | |
12 | 420 | Svendsen Signe | 1996 | FFI | 9608AP | 25 m | 3:02.75 | |
13 | 468 | Mellerup Mie | 2000 | AALBORG | 0018AH | 25 m | 3:02.84 | |
14 | 397 | Burmeister Jannie | 1998 | SKAGEN | 9832AJ | 25 m | 3:03.83 | |
15 | 387 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 3:03.97 | |
16 | 516 | Zimmer Caroline | 1999 | AALBORG | 9948AU | 25 m | 3:04.97 | |
17 | 261 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 25 m | 3:05.98 | |
18 | 31 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | SMUT | 0258AF | 25 m | 3:06.08 | |
19 | 477 | Outzen Camilla | 2000 | AALBORG | 0092AK | 25 m | 3:06.12 | |
20 | 424 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 3:06.41 | |
21 | 373 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 3:07.09 | |
22 | 453 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 3:08.25 | |
23 | 448 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 3:09.21 | |
24 | 376 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 3:10.00 | |
25 | 272 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | BSK08 | 0204AU | 25 m | 3:10.04 | |
26 | 504 | Schøn Caroline | 2001 | AALBORG | 0138AU | 25 m | 3:12.30 | |
27 | 20 | Andersen Emilie Morberg | 1997 | SMUT | 9758BB | 25 m | 3:16.62 | |
28 | 532 | Bøgedal Caroline Sindal | 2000 | PINGVINEN | 0066BE | 25 m | 3:17.52 | |
29 | 307 | Zanchetta Andrea | 2000 | AABYBRO | 0088AU | 25 m | 3:17.94 | |
30 | 374 | Frederiksen Stine | 2001 | HOBRO | 0168AR | 25 m | 3:18.42 | |
31 | 339 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 3:20.15 | |
32 | 500 | Rimmen Sofie Hein | 2002 | AALBORG | 0224AD | 25 m | 3:24.56 | |
33 | 522 | Kornum Maria | 2001 | SØHESTEN | 0114AV | 25 m | 3:27.36 | |
34 | 382 | Bøss Sofie Amalie | 2001 | JARL | 0128AK | 25 m | 3:28.57 | |
35 | 355 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 3:29.09 | |
36 | 549 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 3:35.73 | |
37 | 324 | Kristensen Helena | 2000 | THISTED | 0008AP | 25 m | 3:36.91 | |
38 | 329 | Nielsen Marie Kæseler | 2000 | THISTED | 0034AW | 25 m | 3:37.41 | |
39 | 2 | Kristensen Ida | 2001 | Sæby | 0128AZ | 25 m | 3:39.33 | |
40 | 469 | Nielsen Caroline Rytter | 2002 | AALBORG | 0294AL | 25 m | 3:39.51 | |
41 | 321 | Harbo Pernille | 2001 | THISTED | 0106AV | 25 m | 3:42.61 | |
42 | 323 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 3:42.71 | |
43 | 505 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 3:45.51 | |
44 | 501 | Romanski Freja | 2003 | AALBORG | 0308AI | 25 m | 3:47.68 | |
45 | 529 | Aastrup Sofie | 2002 | SØHESTEN | 0226AK | 25 m | 3:49.95 | |
46 | 472 | Nielsen Liv Lindberg | 2001 | AALBORG | 0194AO | 25 m | 3:55.84 | |
47 | 249 | Drewsen Anne Kopp | 2001 | S 68 | 0106AX | 25 m | ||
48 | 430 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | ||
49 | 548 | Schmidt Sofie Elise | 2001 | PINGVINEN | 0174AZ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |