Program för Öresund Meeting 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 17, 100m Bröstsim Fl. 14-15år |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 748 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEBORG | AH0400 | 25 m | 1:14.39 | |
2 | 497 | Jönsson Victoria | 1999 | S 71 | AS7499 | 25 m | 1:14.70 | |
3 | 286 | Brinkhagen Julia | 1999 | SK LÖDDE | AM3299 | 25 m | 1:14.78 | |
4 | 506 | Sandberg Ellen | 1999 | S 71 | AE9499 | 25 m | 1:14.92 | |
5 | 475 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 25 m | 1:15.56 | |
6 | 84 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 25 m | 1:15.70 | |
7 | 615 | Dunberg Linnea | 2000 | VARBERG | AE8200 | 25 m | 1:15.79 | |
8 | 411 | Wallenborg Caroline | 2000 | SK NEPTUN | AL3800 | 25 m | 1:16.23 | |
9 | 37 | Palmkvist Alice | 2000 | ELFSBORG | AE9200 | 25 m | 1:16.61 | |
10 | 52 | Johansson Maja | 1999 | HÖGANÄS SS | AW2899 | 25 m | 1:16.91 | |
11 | 681 | Norberg Randowo Alicia | 1999 | YSTADS SS | AS4499 | 25 m | 1:17.46 | |
12 | 490 | Berggren-Nylund Rebecca | 1999 | S 71 | AI1899 | 25 m | 1:17.76 | |
13 | 579 | Månsson Mathilda | 2000 | SK TRITON | AB6200 | 25 m | 1:18.63 | |
14 | 747 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 25 m | 1:19.33 | |
15 | 618 | Engström Maja | 2000 | VARBERG | AV3800 | 25 m | 1:20.05 | |
16 | 26 | Dubo Emma | 1999 | ELFSBORG | AC5299 | 25 m | 1:20.83 | |
17 | 698 | Andersson Matilda | 1999 | ÄNGELHOLM | AH6699 | 25 m | 1:21.68 | |
18 | 426 | Torkelsson Ellen | 2000 | OSBY SS | AD4800 | 25 m | 1:21.69 | |
19 | 20 | Lygnestrand Sanna | 1999 | ALINGSÅS | AG5499 | 25 m | 1:22.95 | |
20 | 30 | Holström Linea | 2000 | ELFSBORG | AC4600 | 25 m | 1:23.02 | |
21 | 443 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 25 m | 1:23.37 | |
22 | 808 | Persson Hanna | 1999 | HS | AU8299 | 25 m | 1:23.46 | |
23 | 515 | Schubert Olga | 2000 | SJÖBO SS | AK2800 | 25 m | 1:24.04 | |
24 | 737 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEBORG | AJ8800 | 25 m | 1:24.10 | |
25 | 313 | Rodman Vilma | 1999 | SK LÖDDE | AM8299 | 25 m | 1:24.36 | |
26 | 795 | Dittlau Amanda | 2000 | HS | AN5200 | 25 m | 1:25.39 | |
27 | 79 | Andersson Linn | 2000 | KARLSKRONA | AH1400 | 25 m | 1:25.87 | |
28 | 702 | Grönborg Louise | 1999 | ÄNGELHOLM | AI0899 | 25 m | 1:26.14 | |
29 | 138 | Gustafsson Moa | 1999 | KUNGSBACKA | AT0699 | 25 m | 1:26.22 | |
30 | 757 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 25 m | 1:26.32 | |
31 | 338 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 25 m | 1:27.25 | |
32 | 404 | Lennér Tuva | 2000 | SK NEPTUN | BA4800 | 25 m | 1:27.55 | |
33 | 280 | Wrethander Hanna | 1999 | SK LAXEN | AK8699 | 25 m | 1:27.85 | |
34 | 406 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 25 m | 1:27.99 | |
35 | 291 | Forell Julia | 2000 | SK LÖDDE | AR8400 | 25 m | 1:28.01 | |
36 | 399 | Johansson Evelina | 2000 | SK NEPTUN | BG2400 | 25 m | 1:28.31 | |
37 | 174 | Bengtsson Louise | 2000 | LANDSKRONA | AI6800 | 25 m | 1:28.43 | |
38 | 847 | Gren Annika | 1999 | HS | BL2499 | 25 m | 1:28.75 | |
39 | 304 | Olsson Vivianne | 2000 | SK LÖDDE | AV5600 | 25 m | 1:29.10 | |
40 | 597 | Öberg Linnéa | 2000 | SK TRITON | AD0200 | 25 m | 1:29.71 | |
41 | 871 | Johnson Nicole | 2000 | HS | AV9200 | 25 m | 1:30.15 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 21 mars 2014 |
Licensierad till: Helsingborgs Simsällskap | Utskriftstid | 20:01 |