Ohjelma Falu Skins Games 2014
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
Falu Skins Games 2014 |
|
Utskriftsdatum |
22 mars 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
16:31 |
|
|
Arrangör |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 mars 2014 |
|
|
|
|
Gren 5, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (10) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
70 |
2 |
Agnes Olsson |
2002 |
AH4402 |
FALUN |
|
25m |
|
198 |
3 |
Ellinor Backfält |
2000 |
BK1400 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
|
28 |
4 |
Linn Roos |
2003 |
AK9203 |
BORLÄNGE |
|
25m |
2:04.52 |
82 |
5 |
Anja Zetterberg |
2003 |
AF7803 |
FALUN |
|
25m |
|
16 |
6 |
Anna Hoppstadius |
2001 |
BT3401 |
BORLÄNGE |
|
25m |
|
22 |
7 |
My Lindgren |
2002 |
BJ1802 |
BORLÄNGE |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
20 |
1 |
Elsa Klyftell |
2002 |
BE1802 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:55.03 |
206 |
2 |
Ólöf Bjarnadottir |
2002 |
BO1402 |
UPSALA S |
|
25m |
1:43.23 |
13 |
3 |
Anna Falk |
2001 |
BN9401 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:39.28 |
245 |
4 |
Geshin Zarei |
2003 |
AB9603 |
UPSALA S |
|
25m |
1:37.82 |
271 |
5 |
Edith Engström |
2002 |
AW7802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:38.07 |
285 |
6 |
Clara Lundgren |
2001 |
BI0201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:41.11 |
110 |
7 |
Frida Florén |
2004 |
AB1404 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:43.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
197 |
1 |
Maja Wikström |
2002 |
AY2602 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:37.74 |
177 |
2 |
Amanda Lindgren |
2000 |
BL6200 |
SALA SS |
|
25m |
1:36.05 |
274 |
3 |
Andrea Grabmüller |
2002 |
AZ3802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:34.67 |
21 |
4 |
Emma Larsson |
2002 |
AY0602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:32.83 |
200 |
5 |
Viktoria Flyman |
2003 |
AE9203 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:33.14 |
208 |
6 |
Stina Byström |
2002 |
AD7202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:35.01 |
256 |
7 |
Elise Ask |
2003 |
AL4603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:36.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
255 |
1 |
Klara Andersson |
2001 |
BA2801 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:32.09 |
220 |
2 |
Ani Helin Öncu |
2001 |
AO0401 |
UPSALA S |
|
25m |
1:32.06 |
290 |
3 |
Ebba Rydberg |
2001 |
AN1401 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:30.56 |
257 |
4 |
Stella Bentrari |
1999 |
BE5299 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:29.37 |
268 |
5 |
Sofia Båvenäs |
2002 |
AD9802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:30.09 |
104 |
6 |
Sara Andersson |
2000 |
BD7200 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:30.77 |
99 |
7 |
Helmi Swanson |
2004 |
AB6604 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:32.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
109 |
1 |
Clara Florén |
2002 |
AL6202 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:29.11 |
80 |
2 |
Alva Wikström |
2002 |
AN2402 |
FALUN |
|
25m |
1:27.91 |
162 |
3 |
Elin Sisell |
2000 |
AV8800 |
SS MORA |
|
25m |
1:27.49 |
225 |
4 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:26.98 |
11 |
5 |
Nelli Åkerman |
2000 |
AT6200 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:27.02 |
295 |
6 |
Ebba Vongheer |
2000 |
BG6600 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:27.64 |
227 |
7 |
Nikita Larsson |
2001 |
BD2201 |
UPSALA S |
|
25m |
1:27.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
304 |
1 |
Emma Widen |
1999 |
AL1499 |
ÖSTERBY SS |
|
25m |
1:26.68 |
286 |
2 |
Elvira Mörtstrand |
2003 |
AH9603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:25.97 |
101 |
3 |
Liza Aljamal |
1996 |
BV2696 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:25.04 |
260 |
4 |
Ebba Bergqvist |
2000 |
AW0400 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:24.75 |
284 |
5 |
Elin Lindgren |
2000 |
AP4600 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:24.77 |
244 |
6 |
Jeanna Wiell |
2001 |
BB9201 |
UPSALA S |
|
25m |
1:25.14 |
77 |
7 |
Maja Söderkvist |
2000 |
AX0200 |
FALUN |
|
25m |
1:26.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
131 |
1 |
Karolin Karlsson |
1999 |
BL3499 |
LEKSAND |
|
25m |
1:24.53 |
60 |
2 |
Sandra Jobs |
2000 |
BB3800 |
FALUN |
|
25m |
1:24.11 |
164 |
3 |
Marit van Zonneveld |
1999 |
BI9899 |
SS MORA |
|
25m |
1:22.18 |
293 |
4 |
Filippa Sterling |
2002 |
AE7402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:21.15 |
135 |
5 |
Elin Carlsson |
2001 |
AV0201 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:21.37 |
72 |
6 |
Ronja Rantanen |
1999 |
AH0899 |
FALUN |
|
25m |
1:22.84 |
46 |
7 |
Kristin Andersson |
1999 |
BE2499 |
FALUN |
|
25m |
1:24.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
176 |
1 |
Ida Lindblom |
2001 |
BJ8201 |
SALA SS |
|
25m |
1:20.03 |
5 |
2 |
Alva Klang |
2000 |
AS5800 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:19.13 |
98 |
3 |
Amie Molin Richtnér |
2001 |
AP4801 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:18.38 |
41 |
4 |
Emelie Hellgren |
2001 |
BC5601 |
FAGERSTA |
|
25m |
1:18.13 |
93 |
5 |
Tova Barresäter |
2000 |
AM6800 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:18.19 |
199 |
6 |
Elsa Berg |
2002 |
AG7202 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:18.56 |
45 |
7 |
Tova Adrelius |
2000 |
AV4600 |
FALUN |
|
25m |
1:19.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
215 |
1 |
Tova Franzén |
2001 |
AK9601 |
UPSALA S |
|
25m |
1:18.07 |
83 |
2 |
Emmy Östling |
2001 |
AI8401 |
FALUN |
|
25m |
1:16.75 |
42 |
3 |
Therese Karlsson |
1997 |
AF9497 |
FAGERSTA |
|
25m |
1:15.67 |
280 |
4 |
Edith Jernstedt |
2002 |
AG1202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:14.92 |
195 |
5 |
Agnes Humling |
2000 |
AV2400 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:15.57 |
90 |
6 |
Ajla Omic |
1999 |
AH5299 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:16.09 |
49 |
7 |
Jessika Borbos |
2001 |
AF2801 |
FALUN |
|
25m |
1:16.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1 |
1 |
Cecilia Czarnecki |
1999 |
AT9699 |
AVESTA SS |
|
25m |
1:14.81 |
18 |
2 |
Klara Johansson |
1997 |
AX1497 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:10.11 |
68 |
3 |
Julia Nordlund |
1998 |
AL2498 |
FALUN |
|
25m |
1:09.09 |
296 |
4 |
Victoria Åberg |
2001 |
AL7201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:06.77 |
91 |
5 |
Amanda Persson |
1996 |
AA5296 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:08.90 |
129 |
6 |
Sara Junevik |
2000 |
AL3400 |
LEKSAND |
|
25m |
1:09.40 |
43 |
7 |
Amanda Lundin-Bornström |
1998 |
AB8698 |
FAGERSTA |
|
25m |
1:13.42 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 |
Utskriftsdatum |
22 mars 2014 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
16:31 |
|