Ohjelma Vårsimiaden försök 2014 Falun
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 29
|
Tävling |
Vårsimiaden Försök Falun |
|
Utskriftsdatum |
27 april 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
15:53 |
|
|
Arrangör |
Falu simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 april 2014 |
|
|
|
|
Gren 29, 100m Ryggsim F 11-13 |
Finaler (10) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
131 |
3 |
Karin Englund |
2003 |
BL9203 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
|
109 |
4 |
Elvira Dalin |
2003 |
AO8803 |
SALA SS |
|
25m |
|
208 |
5 |
Lovisa Königsson |
2002 |
BM5602 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
2 |
Moa Wimnell Åblad |
2002 |
BJ0802 |
BORLÄNGE |
|
25m |
|
168 |
3 |
Ida Lundberg |
2003 |
AY5403 |
UPSALA S |
|
25m |
2:09.00 |
140 |
4 |
Emma Alfredeen |
2003 |
AS7803 |
UPSALA S |
|
25m |
2:04.00 |
180 |
5 |
Linnea Taflin |
2002 |
BG2602 |
UPSALA S |
|
25m |
2:08.00 |
2 |
6 |
Sanna Arola |
2002 |
AY1802 |
BORLÄNGE |
|
25m |
|
129 |
7 |
Wilma Burman |
2003 |
BB6603 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
141 |
1 |
Kajsa Andersson |
2003 |
AT1203 |
UPSALA S |
|
25m |
2:04.00 |
145 |
2 |
Matilda Bohman |
2002 |
AP0802 |
UPSALA S |
|
25m |
2:03.70 |
71 |
3 |
Sabrina Tallberg |
2001 |
AZ3801 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:55.95 |
8 |
4 |
Elsa Klyftell |
2002 |
BE1802 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:53.25 |
202 |
5 |
Emelie Ekvall |
2003 |
AF6803 |
FALUN |
|
25m |
1:53.25 |
150 |
6 |
Elice Eriksson |
2002 |
BB0802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:58.00 |
11 |
7 |
My Lindgren |
2002 |
BJ1802 |
BORLÄNGE |
|
25m |
2:03.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
172 |
1 |
Emma Norin |
2002 |
AR4802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:50.89 |
85 |
2 |
Anna Papp |
2001 |
BT1801 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:50.10 |
165 |
3 |
Anna Lithell |
2001 |
BD4201 |
UPSALA S |
|
25m |
1:48.42 |
97 |
4 |
Cecilia Fälldin |
2002 |
AG8602 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:47.30 |
206 |
5 |
Filippa Jirenius |
2002 |
AI1202 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:48.15 |
35 |
6 |
Anna Nyberg |
2003 |
AP5603 |
FALUN |
|
25m |
1:50.00 |
170 |
7 |
Mia Milic |
2001 |
BO4601 |
UPSALA S |
|
25m |
1:50.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
40 |
1 |
Anja Zetterberg |
2003 |
AF7803 |
FALUN |
|
25m |
1:47.14 |
154 |
2 |
Ive Fröman |
2003 |
AL8803 |
UPSALA S |
|
25m |
1:45.00 |
92 |
3 |
Evelina Karlsson |
2002 |
AY7402 |
LEKSAND |
|
25m |
1:42.84 |
3 |
4 |
Anna Falk |
2001 |
BN9401 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:39.28 |
177 |
5 |
Amanda Sundqvist |
2002 |
AR7802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:40.33 |
204 |
6 |
Agnes Olsson |
2002 |
AH4402 |
FALUN |
|
25m |
1:44.86 |
66 |
7 |
Liv Helde |
2003 |
BA6603 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:45.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
12 |
1 |
Nora Lindqvist |
2001 |
AF6401 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:39.28 |
24 |
2 |
Nike Bölja-Strandlund |
2002 |
AS6802 |
FAGERSTA |
|
25m |
1:38.66 |
67 |
3 |
Nora Hägglund |
2001 |
AY7401 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:38.48 |
89 |
4 |
Hanna Deras |
2001 |
AY2201 |
LEKSAND |
|
25m |
1:37.05 |
48 |
5 |
Ida Lundén |
2002 |
AW0602 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:37.70 |
155 |
6 |
Alba Giacomini |
2001 |
AZ8201 |
UPSALA S |
|
25m |
1:38.65 |
63 |
7 |
Molly Eriksson |
2001 |
AZ0801 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:39.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
125 |
1 |
Maja Wikström |
2002 |
AY2602 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:36.90 |
105 |
2 |
Lisen Hill |
2002 |
AB4802 |
SS MORA |
|
25m |
1:34.29 |
188 |
3 |
Geshin Zarei |
2003 |
AB9603 |
UPSALA S |
|
25m |
1:33.92 |
9 |
4 |
Emma Larsson |
2002 |
AY0602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:32.83 |
132 |
5 |
Victoria Flyman |
2003 |
AE9203 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:33.14 |
135 |
6 |
Lovis Jernberg |
2002 |
BC7402 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:33.98 |
7 |
7 |
Linnea Kallin |
2001 |
AZ4201 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:35.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
99 |
1 |
Moa Holmström |
2001 |
AD0201 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:32.83 |
68 |
2 |
Elvira Lind |
2001 |
BP0801 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:32.32 |
112 |
3 |
Klara Ragnarsson |
2002 |
AY1202 |
SALA SS |
|
25m |
1:31.44 |
159 |
4 |
Ani Helin Öncu |
2001 |
AO0401 |
UPSALA S |
|
25m |
1:27.14 |
62 |
5 |
Alice Eriksson |
2001 |
AZ9601 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:27.43 |
134 |
6 |
Emma Jansson-Söderman |
2001 |
BH6401 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:32.14 |
37 |
7 |
Hilda Sander |
2002 |
AE5202 |
FALUN |
|
25m |
1:32.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
161 |
1 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:26.98 |
100 |
2 |
Anna Krysén |
2003 |
AC2403 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:26.07 |
64 |
3 |
Clara Florén |
2002 |
AL6202 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:24.96 |
96 |
4 |
Elin Carlsson |
2001 |
AV0201 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:20.62 |
186 |
5 |
Jeanna Wiell |
2001 |
BB9201 |
UPSALA S |
|
25m |
1:23.13 |
39 |
6 |
Alva Wikström |
2002 |
AN2402 |
FALUN |
|
25m |
1:25.34 |
147 |
7 |
Stina Byström |
2002 |
AD7202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:26.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
128 |
1 |
Elsa Bergh |
2002 |
AG7202 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:18.51 |
25 |
2 |
Emelie Hellgren |
2001 |
BC5601 |
FAGERSTA |
|
25m |
1:18.13 |
110 |
3 |
Ida Lindblom |
2001 |
BJ8201 |
SALA SS |
|
25m |
1:17.59 |
41 |
4 |
Emmy Östling |
2001 |
AI8401 |
FALUN |
|
25m |
1:16.53 |
29 |
5 |
Jessika Borbos |
2001 |
AF2801 |
FALUN |
|
25m |
1:16.93 |
153 |
6 |
Tova Franzén |
2001 |
AK9601 |
UPSALA S |
|
25m |
1:18.07 |
50 |
7 |
Amie Molin Richtnér |
2001 |
AP4801 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:18.38 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
27 april 2014 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
15:53 |
|