Program for UGP 2 Trelleborg
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
U-GP2 |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Trelleborg |
|
Utskriftstid |
14:22 |
|
|
Arrangör |
Trelleborg Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 mars 2014 |
|
|
|
|
Gren 7, 200m Frisim Damer |
Finaler (11) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
132 |
3 |
Elvira Eriksson |
2003 |
AJ5803 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
133 |
4 |
Filippa Fredbo |
2001 |
BD6801 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
256 |
5 |
Karolina Clair |
2004 |
AB1804 |
TRELLEBORG |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
86 |
2 |
Melina Torres |
2003 |
AS1203 |
MKK |
|
25m |
|
257 |
3 |
Frida Eilertsson |
2000 |
AM7600 |
TRELLEBORG |
|
25m |
|
215 |
4 |
Erica Birkeberg |
1998 |
BF7698 |
SK RAN |
|
25m |
|
82 |
5 |
Selina Degirmenci |
1996 |
BK3496 |
MKK |
|
25m |
|
88 |
6 |
Mollie Morfelt |
2003 |
AG8803 |
MKK |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
281 |
1 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
|
269 |
2 |
Linnea Liljenfors |
2004 |
AA0804 |
TRELLEBORG |
|
25m |
|
129 |
3 |
Nora Persson |
1999 |
BD4899 |
YSTADS SS |
|
50m |
3:36.55 |
95 |
4 |
Hanna Nilsson |
1999 |
BF5699 |
MKK |
|
50m |
3:29.60 |
125 |
5 |
Hanna Björnsdotter |
2002 |
AW7402 |
YSTADS SS |
|
50m |
3:35.49 |
134 |
6 |
Elin Kjellberg |
2003 |
AJ7803 |
YSTADS SS |
|
25m |
3:44.98 |
288 |
7 |
Alicia Sjögren |
2005 |
AA8205 |
TRELLEBORG |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
85 |
1 |
Julia Szekely |
2002 |
BA1802 |
MKK |
|
25m |
3:27.23 |
89 |
2 |
Felicia Kennbäck |
2001 |
BF2201 |
MKK |
|
25m |
3:18.25 |
131 |
3 |
Ronja Gingsjö |
2002 |
AS1802 |
YSTADS SS |
|
25m |
3:05.70 |
244 |
4 |
Sonja Boos |
2001 |
AP3401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
3:04.49 |
83 |
5 |
Alice Kron Larsson |
2001 |
BF6601 |
MKK |
|
50m |
3:05.35 |
179 |
6 |
Felicia Jartelius |
2001 |
AS6601 |
SK TRITON |
|
25m |
3:06.69 |
193 |
7 |
Julia Stenström |
2002 |
AO5402 |
SK TRITON |
|
25m |
3:21.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
168 |
1 |
Amalia Degler |
2001 |
AG2601 |
SK TRITON |
|
25m |
3:03.64 |
91 |
2 |
Bachira El-Laham |
2002 |
BF9402 |
MKK |
|
25m |
3:03.31 |
172 |
3 |
Lovisa Forsgren |
1998 |
AQ3298 |
SK TRITON |
|
25m |
2:58.73 |
135 |
4 |
Heidi Gingsjö |
2000 |
BI1200 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:57.81 |
170 |
5 |
Cornelia Forsgren |
2000 |
AC2800 |
SK TRITON |
|
50m |
2:57.83 |
245 |
6 |
Lina Ostreus |
2002 |
AV4202 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:59.80 |
130 |
7 |
Victoria Evaldsson |
2000 |
BI0200 |
YSTADS SS |
|
25m |
3:03.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
211 |
1 |
Isabella Revstedt |
2001 |
AN2801 |
SK RAN |
|
25m |
2:57.27 |
90 |
2 |
Ida Björkdahl |
2002 |
AJ4202 |
MKK |
|
25m |
2:55.34 |
201 |
3 |
Ulrika von Buxhoeveden |
2001 |
AQ4601 |
SJÖBO SS |
|
25m |
2:53.20 |
249 |
4 |
Gabriella Wivsätter |
2003 |
AE4603 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:50.62 |
166 |
5 |
Karin Björkman |
2001 |
AD9401 |
SK TRITON |
|
25m |
2:51.13 |
78 |
6 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
25m |
2:54.50 |
203 |
7 |
Emmy Jonsson |
2001 |
AT6801 |
SJÖBO SS |
|
25m |
2:55.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
123 |
1 |
Ellen Åkesson |
1999 |
AI8699 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:47.78 |
246 |
2 |
Natalie Almasi |
2001 |
AS9601 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:46.35 |
250 |
3 |
Isabella Wivsätter |
2001 |
AN4801 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:43.54 |
260 |
4 |
Julia Frederiksen |
2001 |
AD4801 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:40.04 |
199 |
5 |
Tilde Anderberg-Rickard |
1999 |
AU5499 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
2:40.38 |
207 |
6 |
Lovisa Sjögren |
1999 |
BC7499 |
SK RAN |
|
50m |
2:45.85 |
124 |
7 |
Maja Åkesson |
2002 |
AJ6402 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:46.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
274 |
1 |
Alva Nilsson |
2001 |
AB1401 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:37.88 |
152 |
2 |
Mary Lagoguez |
2001 |
BD9801 |
POSEIDON |
|
25m |
2:37.14 |
96 |
3 |
Tove Lennartsson |
2000 |
AM1800 |
MKK |
|
50m |
2:36.02 |
259 |
4 |
Emilia Frederiksen |
2000 |
AJ8800 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:33.84 |
210 |
5 |
Philippa Revstedt |
1999 |
BC8499 |
SK RAN |
|
25m |
2:34.01 |
197 |
6 |
Linnéa Öberg |
2000 |
AD0200 |
SK TRITON |
|
25m |
2:36.33 |
182 |
7 |
Felicia Lejox |
2002 |
AB0402 |
SK TRITON |
|
25m |
2:37.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
153 |
1 |
Hanna Bergman |
2001 |
AF9601 |
POSEIDON |
|
25m |
2:33.61 |
98 |
2 |
Olivia Torres |
1999 |
BL9299 |
MKK |
|
25m |
2:32.01 |
238 |
3 |
Kajsa-Elsa Lindestam |
2000 |
AF3800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:29.40 |
127 |
4 |
Sara Göransson |
1998 |
BE5898 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:27.45 |
212 |
5 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
25m |
2:29.23 |
162 |
6 |
Elin Melin |
2000 |
AB4800 |
POSEIDON |
|
25m |
2:30.93 |
251 |
7 |
Tilda Vesterlund Kocsis |
1999 |
AW4699 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:32.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
160 |
1 |
Annamaria Bontidean |
2000 |
BA0200 |
POSEIDON |
|
25m |
2:26.69 |
287 |
2 |
Isabelle Sering |
2002 |
AI2602 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:25.49 |
240 |
3 |
Klara Johansson |
2001 |
AO5401 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:23.03 |
122 |
4 |
Amanda Strömberg |
1998 |
AR7698 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:21.44 |
239 |
5 |
Frida Nordefell |
2000 |
AF1800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:22.16 |
120 |
6 |
Julia Olsson |
1997 |
AH7297 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:24.06 |
192 |
7 |
Sara Stenberg |
2001 |
AB1801 |
SK TRITON |
|
25m |
2:25.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
196 |
1 |
Alexandra Volkova |
1996 |
AK4896 |
SK TRITON |
|
25m |
2:18.63 |
176 |
2 |
Madeleine Grönberg |
1999 |
AH3699 |
SK TRITON |
|
25m |
2:17.09 |
177 |
3 |
Marie Hanson |
1997 |
AE5297 |
SK TRITON |
|
25m |
2:14.88 |
185 |
4 |
Johanna Nilsson |
1996 |
AD0696 |
SK TRITON |
|
25m |
2:13.34 |
3 |
5 |
Lina Sjöholm |
2000 |
AD7200 |
SJÖBO SS |
|
25m |
2:14.21 |
79 |
6 |
Friderika Bursan |
1998 |
BF8698 |
MKK |
|
50m |
2:15.47 |
126 |
7 |
Dinah Jönsson |
1998 |
AN6498 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:17.35 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2014 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
14:22 |
|