2019-12-12   05:46:35
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Østdanske Langbanemesterskaber

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag kl. 17.00

3_J
Løb 3, 50m Frisvømning Damer Junior 
 
Dansk Rekord Senior: Jeanette Ottesen (1987) 24.61 2011-07-30 
Dansk Rekord Junior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 25.67 2012-07-13 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
160  Jensen Julie Kepp  2000  JYLLINGE  0042AA  50 m  26.50   
298  Højberg Amanda  1998  LYNGBY  9868AP  50 m  26.77   
30  Gantriis Emily  1999  HELSINGE  9966AB  50 m  27.78   
69  Altoft Sofia  1998  HØRSHOLM  9878AF  50 m  28.15   
303  Nielsen Anna Brandt  1998  LYNGBY  9856AK  50 m  28.23   
87  Cantby Clara Schade  2000  SLAGELSE  0042AC  50 m  28.34   
238  Hørlykke Caroline  2000  GENTOFTE  0032AH  50 m  28.36   
337  Gaarde-Hansen Anne Huse  1999  ALLERØD  9998AB  50 m  28.37   
207  Bierre Victoria  2000  HERLEV  0022AS  50 m  28.41   
10  301  Reeh Klara  1999  LYNGBY  9934AO  50 m  28.41   
11  152  Stentved Marie-Louise  2000  GLADSAXE  0024AJ  50 m  28.55   
12  103  Dons Frederikke  1998  HVIDOVRE  9894AE  50 m  28.56   
13  320  Svensson Nikoline  1998  LYNGBY  9832AC  50 m  28.61   
14  402  Jensen Tenna  1998  HOVEDSTAD  9828AH  50 m  28.79   
15  235  Bro Signe  1999  GENTOFTE  9942AA  50 m  28.83   
16  239  Jørgensen Frida Hausting  2001  GENTOFTE  0114AK  50 m  28.83   
17  260  Petersen Ida  1998  HERLUFSHOL  9866AH  50 m  28.89   
18  203  Westh Emilie Buurgaard  1999  FARUM  9958AU  50 m  28.94   
19  419  Drewsen Nanna  1998  VI39  9848AH  50 m  28.96   
20  290  Andersen Emma Gaardsted  1998  FR.SUND  9896AV  50 m  29.10   
21  410  Atkins Phoebe Linde  2000  VAT CPH/MK  0058AA  50 m  29.10   
22  11  Corydon-Petersen Nina  1999  ROSKILDE  9922AQ  50 m  29.25   
23  129  Weitling My  2000  HILLERØD  0032AA  50 m  29.29   
24  76  Schnabl Stinna  1999  HØRSHOLM  9934AN  50 m  29.39   
25  292  Eriksen Christina F.  1999  FR.SUND  9968AL  50 m  29.51   
26  367  Wissing-Thornberg Methea  1999  TUNE  9932BA  50 m  29.55   
27  403  Maagøe Emma  1999  HOVEDSTAD  9996AH  50 m  29.68   
28  88  Gotthard Amalie  1999  SLAGELSE  9928AC  50 m  29.92   
29  318  Halck Irene  1999  LYNGBY  9998AN  50 m  30.32   
30  73  Lund Caroline Sofie  2000  HØRSHOLM  0048AS  50 m  30.67   
31  401  Hvid Katrine  1998  HOVEDSTAD  9882AH  50 m  31.08   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.06  Udskriftsdato  27 februar 2014 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  09:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark