2020-02-18   09:30:45
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för TYR Swim Jönköping

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

5_S
Gren 5, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
128  Pettersson Axel  1995  JÖNKÖPING  AE8995  50 m  24.17   
97  Gustavsson Emil  1995  JÖNKÖPING  AD9995  50 m  24.51   
261  Johansson Erik  1994  NÄSSJÖ  AF0394  50 m  24.58   
96  Grimberg Filip  1998  JÖNKÖPING  AL0198  50 m  24.77   
192  Lövgren Albin  1999  SKÖVDE SS  AC0199  25 m  25.61   
154  Ahlberg Alfred  1996  KARLSKRONA  AE0396  25 m  25.68   
84  Clemedtson Jakob  1996  JÖNKÖPING  AG1196  50 m  25.96   
204  Steindl Anton  2000  HVETLANDA  AB2900  25 m  26.35   
109  Johansson Victor  1998  JÖNKÖPING  AA7798  50 m  26.46   
10  237  Sjöblad Oscar  1997  VÄSTERVIK  AM6397  50 m  26.77   
11  263  Myrlander William  1997  NÄSSJÖ  AA1197  50 m  26.77   
12  264  Roos Alfred  1996  NÄSSJÖ  AN6596  50 m  26.83   
13  26  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  AG9799  25 m  27.01   
14  119  Lärkfeldt Tim  2000  JÖNKÖPING  AC9900  25 m  27.16   
15  233  Ohlsén Erik  2000  VÄSTERVIK  AF4300  25 m  27.20   
16  53  Elofsson Jonathan  1993  FALKÖPING  AV7393  25 m  27.26   
17  166  Ström Alexander  1998  KARLSKRONA  AF7998  25 m  27.28   
18  236  Silic Ademir  1998  VÄSTERVIK  AS0798  25 m  27.42   
19  31  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m  27.46   
20  231  Nilsson Fredrik  1993  VÄSTERVIK  AP3593  50 m  27.56   
21  135  Sabic Ishak  1999  JÖNKÖPING  AI9999  25 m  27.69   
22  102  Henningsson Jakob  1999  JÖNKÖPING  AF9799  25 m  27.94   
23  103  Holmquist Marcus  2000  JÖNKÖPING  AK2500  25 m  27.98   
24  200  Löfsved Oskar  1999  HVETLANDA  AK2599  25 m  28.03   
25  35  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  28.04   
26  213  Malm Isak  1998  VÄNERSBORG  AP0998  25 m  28.65   
27  260  Fransson Andreas  1998  NÄSSJÖ  AD5798  50 m  28.77   
28  142  Svan Viktor  2000  JÖNKÖPING  AH0300  25 m  28.80   
29  87  Egelrud Filip  2000  JÖNKÖPING  AC4900  25 m  28.88   
30  85  Danielsson Jesper  2000  JÖNKÖPING  AP2500  25 m  29.28   
31  218  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  29.35   
32  81  Brink William  1998  JÖNKÖPING  AP1998  25 m  29.61   
33  Kerman William  2001  ANDERSTORP  AA6501  25 m  29.74   
34  159  Eringstam Tobias  1999  KARLSKRONA  AP8599  25 m  29.81   
35  240  Torlakovic Edvin  2001  VÄSTERVIK  AG5301  25 m  30.19   
36  158  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  AB4300  25 m  30.32   
37  262  Myrlander Jonathan  2000  NÄSSJÖ  AA7300  50 m  30.44   
38  152  Niklasson Ted  2001  KARLSBORG  AD4701  25 m  30.49   
39  101  Hegmegi Oscar  2001  JÖNKÖPING  AB9301  25 m  30.53   
40  224  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  30.60   
41  55  Johansson Viktor  1998  FALKÖPING  AL7798  25 m  31.28   
42  230  Jönsson Jesper  2000  VÄSTERVIK  AP2900  25 m  31.37   
43  147  Vilhelmsson Marcus  2000  JÖNKÖPING  AC2500  25 m  31.55   
44  226  Björnberg Axel  2000  VÄSTERVIK  AK1900  25 m  31.72   
45  171  Fransson David  1997  MARKARYD  AB8197  25 m  31.94   
46  245  Öberg Felix  2001  VÄSTERVIK  AS9301  25 m  32.07   
47  157  Bergelin Oscar  2001  KARLSKRONA  AC3901  25 m  32.25   
48  259  Castenson Victor  2000  NÄSSJÖ  AA9900  50 m  32.57   
49  70  Agestav Daniel  2002  JÖNKÖPING  AB7102  25 m  32.70   
50  138  Sanders Job  2003  JÖNKÖPING  AF2703  25 m  32.70   
51  76  Asalya Hassan  2000  JÖNKÖPING  AX5300  25 m  32.76   
52  170  Axelsson Otto  2003  MARKARYD  AC3503  25 m  32.89   
53  122  Mozdzynski Karol  2001  JÖNKÖPING  AF4101  25 m  33.74   
54  172  Grahovic Leo  2000  MARKARYD  AX1500  25 m  34.07   
55  184  Barinov Kirill  2001  RONNEBY SS  AS5301  25 m  34.37   
56  42  Reinholdsson David  2002  ELFSBORG  AI3502  25 m  34.43   
57  126  Nukovic Eldin  2002  JÖNKÖPING  AE5102  50 m  35.37   
58  210  Creutz Villiam  2002  VÄNERSBORG  AE0902  25 m  35.50   
59  127  Petkoczi Patrik  2002  JÖNKÖPING  AG3702  25 m  35.66   
60  Kähr Anti  2001  ANDERSTORP  AM4701  25 m  36.89   
61  189  Wrenne Hannes  2004  RONNEBY SS  AC4304  25 m  37.28   
62  12  Fernholm William  2000  EKSJÖ SLS  AC1500  50 m  37.35   
63  214  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  37.62   
64  60  Axelsson William  2002  HULTSFRED  AQ5302  25 m  38.09   
65  71  Andersson Sandwall Phille  2003  JÖNKÖPING  AG0303  25 m  38.32   
66  100  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  25 m  39.33   
67  137  Sandahl Jacob  1999  JÖNKÖPING  AW1999  25 m  39.58   
68  21  Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m  40.93   
69  219  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  25 m  41.94   
70  174  Soldewall Bartillius  2003  MARKARYD  AF9103  25 m  43.28   
71  78  Bergwall Ricky  2002  JÖNKÖPING  AN9102  25 m  43.58   
72  222  Skoric Pavle  2003  VÄRNAMO SS  AO2503  25 m  44.11   
73  59  Axelsson Melwin  2005  HULTSFRED  AC2705  25 m  48.27   
74  72  Appelberg Jesper  2003  JÖNKÖPING  AK1103  25 m  50.95   
75  38  Norén Max  2003  ELFSBORG  AQ7903  50 m     
76  257  Svensson Lucas  1996  GNOSJÖ SS  AT1396  25 m  30.65  EFT 
77  254  Luong Oscar  1999  GNOSJÖ SS  AH5999  50 m  31.34  EFT 
78  255  Mihalic Martin  1999  GNOSJÖ SS  AQ6599  50 m  34.34  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  07 april 2014 
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap  Utskriftstid  08:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner