2020-04-03   04:36:30
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för TYR Swim Jönköping

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Försök

Heatlista Gren 3
Heatlista 
 
  Tävling  TYR SWIM    Utskriftsdatum  05 april 2014   
  Tävlingsort  Jönköping    Utskriftstid  08:39   
  Arrangör  Jönköpings Simsällskap         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  05 april 2014         
 
 
 
Gren 3, 100m Ryggsim Herrar  Försök (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
78  Ricky Bergwall  2002  AN9102  JÖNKÖPING    25m  1:50.04 
60  William Axelsson  2002  AQ5302  HULTSFRED    25m  1:39.70 
14  Alex Sevcik  2002  AD1902  EKSJÖ SLS    25m  1:32.00 
71  Phille Andersson Sandwall  2003  AG0303  JÖNKÖPING    25m  1:37.21 
219  Hugo Ringblom  2004  AB2104  VÄRNAMO SS    25m  1:45.73 
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
127  Patrik Petkoczi  2002  AG3702  JÖNKÖPING    25m  1:31.62 
157  Oscar Bergelin  2001  AC3901  KARLSKRONA    25m  1:30.21 
173  Malte Gustafsson  1999  AJ6999  MARKARYD    25m  1:26.21 
224  Noah Svensson  1999  AA7199  VÄRNAMO SS    25m  1:20.51 
126  Eldin Nukovic  2002  AE5102  JÖNKÖPING    25m  1:25.70 
138  Job Sanders  2003  AF2703  JÖNKÖPING    25m  1:27.02 
100  Anton Hegmegi  2005  AA2105  JÖNKÖPING    25m  1:30.60 
214  Anton Bäckman  2003  AD7103  VÄRNAMO SS    25m  1:31.85 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
262  Jonathan Myrlander  2000  AA7300  NÄSSJÖ    50m  1:17.08 
26  Anes Cavka  1999  AG9799  ELFSBORG    25m  1:09.87 
204  Anton Steindl  2000  AB2900  HVETLANDA    25m  1:06.62 
154  Alfred Ahlberg  1996  AE0396  KARLSKRONA    25m  1:03.14 
35  Anton Lornell  1998  AI3998  ELFSBORG    25m  1:05.53 
119  Tim Lärkfeldt  2000  AC9900  JÖNKÖPING    25m  1:07.22 
101  Oscar Hegmegi  2001  AB9301  JÖNKÖPING    25m  1:14.20 
230  Jesper Jönsson  2000  AP2900  VÄSTERVIK    25m  1:19.48 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
175  Mauritz Soldewall  2000  AP5300  MARKARYD    25m  1:16.65 
218  Robin Pettersson  2000  AD2500  VÄRNAMO SS    25m  1:09.20 
102  Jakob Henningsson  1999  AF9799  JÖNKÖPING    25m  1:06.05 
249  Rasmus Nieminen  1997  AC5597  MOTALA SS    25m  58.49 
192  Albin Lövgren  1999  AC0199  SKÖVDE SS    25m  1:05.43 
96  Filip Grimberg  1998  AL0198  JÖNKÖPING    50m  1:07.05 
209  Viktor Creutz  1999  AO4799  VÄNERSBORG    25m  1:13.70 
236  Ademir Silic  1998  AS0798  VÄSTERVIK    25m  1:18.04 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
245  Felix Öberg  2001  AS9301  VÄSTERVIK    25m  1:14.44 
50  William Westerlund Holappa  1999  AC0599  ELFSBORG    25m  1:08.72 
116  David Larsson  1996  AH7196  JÖNKÖPING    50m  1:05.66 
128  Axel Pettersson  1995  AE8995  JÖNKÖPING    50m  56.35 
39  Elliot Olsson  1999  AD2799  ELFSBORG    25m  1:05.08 
40  Melker Olsson  2000  AC5100  ELFSBORG    25m  1:06.68 
207  Alexander Assor  2000  AE2900  VÄNERSBORG    25m  1:11.48 
158  Viktor Carlsson  2000  AB4300  KARLSKRONA    25m  1:18.00 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  05 april 2014 
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap  Utskriftstid  08:39 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner