2020-03-29   05:57:18
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för TYR Swim Jönköping

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Försök

10_S
Gren 10, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
206  Thormalm Klara  1998  HVETLANDA  AA4898  25 m  1:10.38   
146  Thormalm Alma  1996  JÖNKÖPING  AA0296  25 m  1:11.31   
160  Gladher Tea  2000  KARLSKRONA  AB1400  25 m  1:15.70   
123  Müllern Alice  1998  JÖNKÖPING  AQ7498  25 m  1:15.91   
41  Palmkvist Alice  2000  ELFSBORG  AE9200  25 m  1:16.61   
182  Nilsson Alexandra  1998  SK NEPTUN  AJ5498  50 m  1:18.24   
205  Steindl Elin  1998  HVETLANDA  AO2898  25 m  1:18.33   
29  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  1:19.79   
108  Johansson Emma  1997  JÖNKÖPING  AO8497  25 m  1:20.84   
10  98  Hansson Emma  1998  JÖNKÖPING  AP1498  25 m  1:21.00   
11  110  Johansson Wilma  2001  JÖNKÖPING  AT7401  25 m  1:21.05   
12  197  Johansson Annie  1998  HVETLANDA  BL5698  25 m  1:21.23   
13  91  Eriksson Adina  1999  JÖNKÖPING  AB8899  25 m  1:21.40   
14  77  Atzmannstorfer Nilla  1998  JÖNKÖPING  AB6498  25 m  1:23.07   
15  194  Danlid Wilma  2000  HVETLANDA  AR2200  25 m  1:23.64   
16  111  Jonsson Malin  1998  JÖNKÖPING  BB0698  25 m  1:24.40   
17  199  Ljunggren Elin  2000  HVETLANDA  AC5200  25 m  1:24.43   
18  155  Andersson Linn  2000  KARLSKRONA  AH1400  25 m  1:25.87   
19  132  Roos Emma  1999  JÖNKÖPING  AB7899  25 m  1:25.96   
20  153  Rosebrink Julia  2000  KARLSBORG  AO1200  25 m  1:28.59   
21  61  Carlsson Ellen  1999  HULTSFRED  AK6499  25 m  1:29.29   
22  136  Sabic Nadija  2002  JÖNKÖPING  AI7802  25 m  1:29.58   
23  34  Lilja Astrid  2002  ELFSBORG  AE3602  25 m  1:31.72   
24  121  Melander Thyra  2001  JÖNKÖPING  AJ7401  25 m  1:33.41   
25  203  Steindl Alva  2002  HVETLANDA  AC3402  25 m  1:33.79   
26  20  Askengren Cajsa  2002  ELFSBORG  AO5802  25 m  1:34.60   
27  46  Svedberg Astrid  2001  ELFSBORG  AV5801  25 m  1:35.24   
28  80  Brink Matilda  2001  JÖNKÖPING  AJ2401  25 m  1:35.44   
29  33  Kurtovic Sabina  2000  ELFSBORG  BF8400  25 m  1:35.65   
30  Mild Matilda  2001  ANDERSTORP  AK1401  25 m  1:35.83   
31  220  Rönnäng Clara  2001  VÄRNAMO SS  BM9801  25 m  1:36.18   
32  22  Askengren Stråhle Nelly  2003  ELFSBORG  AE7403  25 m  1:37.71   
33  83  Carlheim Wilma  2003  JÖNKÖPING  AI6403  25 m  1:38.66   
34  148  Wilhelmsson Ebba  2001  JÖNKÖPING  AJ8401  25 m  1:39.14   
35  68  Torkelsson Kim  1999  HULTSFRED  AK9499  25 m  1:39.51   
36  145  Thollström Evelina  1999  JÖNKÖPING  BQ1299  25 m  1:40.28   
37  211  Creutz Vilma  2001  VÄNERSBORG  AV7201  25 m  1:41.38   
38  120  Malmkvist Eira  2001  JÖNKÖPING  AL8201  25 m  1:42.28   
39  47  Trollsfjord Elin  2001  ELFSBORG  BE6601  25 m  1:42.50   
40  63  Granqvist Ida  2001  HULTSFRED  AW4801  25 m  1:43.65   
41  185  Haxhiu Astina  2002  RONNEBY SS  AV4802  25 m  1:47.72   
42  117  Laurelii Filippa  2002  JÖNKÖPING  BF9202  25 m  1:48.66   
43  49  Wahlberg Ebba  2002  ELFSBORG  AW4602  25 m  1:52.89   
44  265  Augustsson Celie  2004  JÖNKÖPING  AG2604  25 m  2:01.05   
45  105  Holsmark Moa  2002  JÖNKÖPING  BA4802  25 m  2:03.13   
46  74  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  50 m     
47  143  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  50 m     
48  188  Weidenberg Ellen  2004  RONNEBY SS  AD1704  50 m     
49  253  Khanh Mai  1998  GNOSJÖ SS  BN3298  50 m  1:46.98  EFT 
50  266  Ekström Thea  2001  VÄSTERVIK  AW5801  50 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  07 april 2014 
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap  Utskriftstid  08:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner