Ohjelma XXVIII Turku Super Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Lähtölista Laji 5
|
Kilpailu |
XXVIII Turku Super Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
15 maaliskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Turku |
|
Tulostusaika |
11:08 |
|
|
Järjestäjä |
Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
15 maaliskuu 2014 |
|
|
|
|
Laji 5, Mast, Er, N, T-15 50 m vu |
Loppukilpailut (6) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
Erit |
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Karine Gagnon |
1985 |
85A154 |
AUi |
|
25m |
|
|
3 |
Janette Rajala |
2001 |
01B223 |
RaisU |
|
25m |
|
|
4 |
Aida Lutfi |
1996 |
96B253 |
ÅSK |
|
25m |
48.26 |
49.26 |
5 |
Elsa Vira |
2006 |
06A033 |
AUi |
|
25m |
52.95 |
53.95 |
6 |
Laura Teräs |
2001 |
01B246 |
RaisU |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
Erit |
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Iiris Yli-Jama |
2003 |
03A354 |
SalU |
|
25m |
40.91 |
41.91 |
2 |
Aino Villanen |
2003 |
03A334 |
SalU |
|
25m |
38.41 |
39.41 |
3 |
Oona Saarikko |
2001 |
01A706 |
SalU |
|
25m |
37.56 |
38.56 |
4 |
Alexandra Arenius |
2002 |
02A750 |
AUi |
|
25m |
36.73 |
37.73 |
5 |
Merja Lundberg |
1970 |
70A071 |
AUi |
|
25m |
37.39 |
38.39 |
6 |
Sirpa Visakoski |
1952 |
52A016 |
AUi |
|
50m |
38.94 |
38.94 |
7 |
Taru Luotonen |
1977 |
77A006 |
RaisU |
Erit |
50m |
39.51 |
39.51 |
8 |
Pauliina Harjanne |
1989 |
89A515 |
RaisU |
|
25m |
45.96 |
46.96 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
Erit |
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ida Nordquist |
2001 |
01A316 |
AUi |
|
50m |
34.68 |
34.68 |
3 |
Ella Järvinen |
2001 |
01A701 |
SalU |
|
25m |
33.36 |
34.36 |
4 |
Julia Koivisto |
2002 |
02A092 |
AUi |
|
50m |
34.07 |
34.07 |
5 |
Tytti Lehtola |
1995 |
95A412 |
ÅSK |
Erit |
50m |
34.24 |
34.24 |
6 |
Anni Lindfors |
1998 |
98B070 |
RaisU |
|
25m |
33.47 |
34.47 |
7 |
Charlotta Edelman |
2001 |
01A845 |
AUi |
|
50m |
34.79 |
34.79 |
8 |
Katariina Kasvinen |
1998 |
98B149 |
RaisU |
|
25m |
35.65 |
36.65 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
Erit |
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Emma Uusküla |
2002 |
02A310 |
AUi |
|
50m |
33.14 |
33.14 |
2 |
Emma Wihanto |
1998 |
98A214 |
AUi |
|
25m |
31.83 |
32.83 |
3 |
Vuokko Suomäki |
2001 |
01A939 |
AUi |
|
25m |
30.54 |
31.54 |
4 |
Nea-Maria Laitervo |
1997 |
97A414 |
RaisU |
|
25m |
30.18 |
31.18 |
5 |
Henna Rouvinen |
1999 |
99A271 |
ÅSK |
|
25m |
30.18 |
31.18 |
6 |
Oona Forsblom |
1999 |
99A201 |
AUi |
|
25m |
31.41 |
32.41 |
7 |
Maria Nyrhilä |
1998 |
98B100 |
RaisU |
|
25m |
32.12 |
33.12 |
8 |
Paula Peltola |
2001 |
01B032 |
AUi |
|
25m |
32.29 |
33.29 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
Erit |
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jenna Ranki |
1997 |
97A769 |
SomE |
|
25m |
28.87 |
29.87 |
3 |
Laura Koivusalo |
1990 |
90A120 |
HSS |
|
50m |
29.45 |
29.45 |
4 |
Aleksia Halonen |
1996 |
96A880 |
Cetus |
|
50m |
29.14 |
29.14 |
5 |
Reetta Rantakokko |
2001 |
01A311 |
AUi |
|
50m |
29.36 |
29.36 |
6 |
Ida Palenius |
1996 |
96A738 |
EuraST |
|
50m |
29.61 |
29.61 |
7 |
Sara Kazi |
1999 |
99A752 |
RaisU |
|
25m |
29.09 |
30.09 |
8 |
Lotta Ruhala |
1997 |
97A633 |
RiUS |
|
25m |
29.85 |
30.85 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
Erit |
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Mona Juppo |
1996 |
96A571 |
Cetus |
|
50m |
28.91 |
28.91 |
2 |
Veera Rinne |
1998 |
98A349 |
ÅSK |
|
50m |
28.70 |
28.70 |
3 |
Emilia Eloranta |
1997 |
97A312 |
Cetus |
|
50m |
27.90 |
27.90 |
4 |
Laura Kurki |
1994 |
94A839 |
HSS |
|
50m |
26.05 |
26.05 |
5 |
Tessa Nurminen |
1994 |
94A428 |
EuraST |
|
50m |
26.40 |
26.40 |
6 |
Laura Oesch |
1997 |
97A649 |
HSS |
|
50m |
28.13 |
28.13 |
7 |
Veera Kallio |
1997 |
97A208 |
AUi |
|
50m |
28.83 |
28.83 |
8 |
Mari Ääri |
1980 |
80A096 |
AUi |
|
25m |
28.07 |
29.07 |
Tekijä: WinGrodan 1.22.00 |
Tulostuspäivämäärä |
15 maaliskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
Tulostusaika |
11:08 |
|