Program for Iron Man 2014
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 2, 800m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 81 | Lajunen Laura | 1992 | SK NEPTUN | CG2692 | 25 m | 8:45.01 | EFT |
2 | 43 | Andersson Desire | 1990 | POLISEN | AU3890 | 25 m | 9:34.39 | |
3 | 32 | Lindahl Moa | 1999 | SKK | AM1699 | 25 m | 9:48.01 | |
4 | 45 | Bergkvist Sofia | 1995 | POLISEN | BB0695 | 25 m | 9:50.24 | |
5 | 70 | Nordn Lisa | 1984 | POLISEN | AI7284 | 50 m | 9:53.74 | |
6 | 33 | Nslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 9:55.77 | |
7 | 46 | Bergstrm Rebecka | 1997 | POLISEN | AH1297 | 25 m | 9:56.97 | |
8 | 41 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SS04 | AI0699 | 25 m | 9:57.10 | |
9 | 71 | Pettersson Ida | 1999 | POLISEN | AP2699 | 25 m | 10:00.83 | |
10 | 48 | Burt Ayleen | 1997 | POLISEN | BB5497 | 25 m | 10:01.16 | |
11 | 60 | Jaraquemada Ida | 1996 | POLISEN | AT2896 | 25 m | 10:04.57 | |
12 | 17 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPRVGEN | AN4297 | 25 m | 10:11.26 | |
13 | 29 | Wallenbro Klara | 1997 | SPRVGEN | AS4897 | 25 m | 10:11.27 | |
14 | 13 | Garmelius Emma | 1999 | SPRVGEN | AM9499 | 25 m | 10:21.80 | |
15 | 25 | Strmstedt Fanny | 1996 | SPRVGEN | AK4696 | 25 m | 10:32.47 | |
16 | 38 | Hargsten Hanna | 1999 | SS04 | AH8899 | 25 m | 10:34.54 | |
17 | 4 | Adlerborn Caroline | 1998 | SPRVGEN | AR3498 | 25 m | 10:42.70 | |
18 | 73 | Salih Milana | 1997 | POLISEN | AX4697 | 25 m | 10:57.21 | |
19 | 36 | Eriksson Mathilda | 2001 | SS04 | AE2201 | 25 m | 11:12.91 | |
20 | 58 | Hansson Emmeli | 1995 | POLISEN | AZ0295 | 25 m | 11:20.21 | |
21 | 23 | Rahim Helin | 1995 | SPRVGEN | AM7895 | 25 m | 11:31.77 | |
22 | 5 | Andersson Wilma | 1998 | SPRVGEN | AR7298 | 25 m | 11:38.55 | |
23 | 22 | Odin Fanny | 2000 | SPRVGEN | AR7200 | 25 m | 12:05.91 | |
24 | 56 | Gauffin Jessica | 1999 | POLISEN | BH2499 | 25 m | 12:10.40 | |
25 | 8 | Engstrm Vaamonde Zafira | 2001 | SPRVGEN | AU9601 | 25 m | 12:22.55 | |
26 | 80 | Lindberg Rebeca | 1993 | HELLAS SK | CF5293 | 50 m | 14:09.29 | |
27 | 2 | Eklund Malin | 2001 | KPINGS SS | AL9201 | 25 m | ||
28 | 3 | Jungstedt Matilda | 2001 | KPINGS SS | AY5401 | 25 m | ||
29 | 6 | Billquist Jessica | 1996 | SPRVGEN | AV1496 | 25 m | ||
30 | 7 | Edin Ida | 1996 | SPRVGEN | AS8896 | 25 m | ||
31 | 19 | Nelin Olivia | 1995 | SPRVGEN | BE1695 | 25 m | ||
32 | 26 | Sundstedt Emma | 1998 | SPRVGEN | BE7498 | 25 m | ||
33 | 42 | Amouri Mirjam | 2000 | POLISEN | AX8400 | 25 m | ||
34 | 44 | Berg Jessica | 1998 | POLISEN | BJ7698 | 25 m | ||
35 | 57 | Glimmerud-Gullbjrk Tuva | 2000 | POLISEN | BP6600 | 25 m | ||
36 | 59 | Hansson Hanna | 1997 | POLISEN | BF3297 | 25 m | ||
37 | 62 | Kacinskas Danute | 1998 | POLISEN | BO7698 | 25 m | ||
38 | 65 | Lindn Alexandra | 2001 | POLISEN | BG4801 | 25 m | ||
39 | 83 | Alem Hermella | 2000 | POLISEN | AK1600 | 25 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 21 februari 2014 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 13:39 |