Program för TYR Challenger Meet 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
TYR Challenger Meet 2014 |
|
Utskriftsdatum |
03 maj 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
15:16 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 maj 2014 |
|
|
|
|
Gren 10, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (10) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
149 |
2 |
Frida Therkhildsen |
1999 |
BO5299 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
219 |
3 |
Sofia Bergström |
2003 |
AX8603 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
330 |
4 |
Viktoria Denisenko |
2003 |
BN0803 |
KANAANS SS |
|
50m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
332 |
2 |
Yardagul Kop |
2000 |
BG7400 |
KANAANS SS |
|
50m |
|
191 |
3 |
Clara Sundqvist |
2001 |
AU4801 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
56.38 |
263 |
4 |
Viktoria Nylund |
2001 |
BD1801 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
216 |
5 |
Kelsey Beiley |
2001 |
BK4401 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
116 |
1 |
Julia From |
1999 |
BR2499 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
45.14 |
279 |
2 |
Maja Sköld |
2002 |
AP1602 |
TÄBY SIM |
|
25m |
44.25 |
338 |
3 |
Klara Sjöberg |
2000 |
BA0600 |
KANAANS SS |
|
25m |
43.72 |
130 |
4 |
Maya Lindhe |
2000 |
BK3800 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
44.16 |
74 |
5 |
Cecilia Viberg |
2003 |
AU1603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
44.79 |
331 |
6 |
Lupin Flink |
2002 |
AW8402 |
KANAANS SS |
|
25m |
52.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
229 |
1 |
Jennie Ewerbring |
2003 |
AT6603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
42.42 |
122 |
2 |
Ida Hamberg |
2000 |
AX6800 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
41.74 |
284 |
3 |
Maria Tavemark |
2001 |
BA9601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
40.84 |
15 |
4 |
Emilia Österberg |
2000 |
AU4200 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
41.40 |
336 |
5 |
Jenny Rönnblad |
1999 |
BF4899 |
KANAANS SS |
|
50m |
41.89 |
347 |
6 |
Astrid Olsson |
1997 |
AY6897 |
TÄBY SIM |
|
50m |
43.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
275 |
1 |
Malin Sangfelt |
2001 |
AC3801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
40.21 |
276 |
2 |
Lisa Schubert |
2001 |
BA6601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
39.19 |
256 |
3 |
Anna Ladis |
2001 |
BH7801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
38.91 |
108 |
4 |
Vinona Bothe Karlsson |
1999 |
BN6899 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
39.11 |
241 |
5 |
Smilla Hedlund |
2001 |
BH5801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
39.58 |
379 |
6 |
Amanda Gunnarsson-Jonsson |
2000 |
AC4800 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
40.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
262 |
1 |
Isabelle Nordlinder |
2001 |
BA1801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
38.76 |
56 |
2 |
Matilda Högberg-Klang |
2000 |
AU3600 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
37.52 |
13 |
3 |
Emma Wallin |
1999 |
BH7899 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
36.32 |
44 |
4 |
Lina Sundman |
1998 |
AZ8898 |
DANDERYD |
|
50m |
36.37 |
247 |
5 |
Kristina Isacson |
2001 |
BH5601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
37.66 |
268 |
6 |
Johanna Persson |
2001 |
AY6601 |
TÄBY SIM |
|
50m |
38.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
154 |
1 |
Josefin Öster |
1997 |
AT0297 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
35.38 |
230 |
2 |
Liv Falk |
2000 |
AI3400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
34.69 |
285 |
3 |
Karin Thorén |
1999 |
BI4499 |
TÄBY SIM |
|
50m |
34.46 |
144 |
4 |
Tina Shahmalekpour |
2001 |
AI6601 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
34.55 |
36 |
5 |
Manjiri Bhat |
2000 |
AI4600 |
DANDERYD |
|
25m |
35.00 |
255 |
6 |
Zhanna Kuhry |
1998 |
BF4698 |
TÄBY SIM |
|
50m |
36.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
30 |
1 |
My Rundberg |
1999 |
AL3699 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
33.98 |
9 |
2 |
Hanna Marohn |
1998 |
AS7298 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
33.66 |
363 |
3 |
Erica Pihlblad-Swahn |
2001 |
AJ4201 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
33.44 |
257 |
4 |
Sofia Lennerthson |
1999 |
BE4899 |
TÄBY SIM |
|
50m |
33.51 |
282 |
5 |
Amanda Strömdahl |
2000 |
AL7400 |
TÄBY SIM |
|
50m |
33.66 |
328 |
6 |
Cecilia Barrena Forsberg |
1999 |
BM5499 |
KANAANS SS |
|
25m |
34.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
22 |
1 |
Mikaela Eriksson |
1997 |
BM0697 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
33.30 |
357 |
2 |
Linneá Larsson |
2000 |
AR3600 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
32.60 |
227 |
3 |
Elsa Ericsson |
1995 |
AI0895 |
TÄBY SIM |
|
50m |
31.01 |
201 |
4 |
Hanna Hargsten |
1999 |
AH8899 |
SS04 |
|
25m |
31.71 |
258 |
5 |
Sigrid Loid |
1999 |
AF0499 |
TÄBY SIM |
|
50m |
32.66 |
354 |
6 |
Cornelia Eklund |
2000 |
AC1800 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
33.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
169 |
1 |
Ida Edin |
1996 |
AS8896 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
30.90 |
199 |
2 |
Mathilda Eriksson |
2001 |
AE2201 |
SS04 |
|
25m |
30.75 |
47 |
3 |
Ida Österman |
1998 |
BA0298 |
DANDERYD |
|
25m |
29.63 |
325 |
4 |
Victoria Åberg |
2001 |
AL7201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
30.06 |
121 |
5 |
Josefin Hallman |
1995 |
BF4695 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
30.81 |
113 |
6 |
Cassandra Engback |
1999 |
AQ0499 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
30.98 |
Skapad av WinGrodan 1.22.13 |
Utskriftsdatum |
03 maj 2014 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
15:16 |
|