Program för Porvoon Mitta-uinnit 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Lähtölista Laji 6
|
Kilpailu |
Porvoon Mitta-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
13 maaliskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
09:45 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
15 maaliskuu 2014 |
|
|
|
|
Laji 6, 100m Vapaauinti Naiset |
Loppukilpailut (11) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Henni Havén |
2004 |
04A499 |
SiWa |
|
25m |
|
|
2 |
Pihla Hyttinen |
2003 |
03A791 |
SCRaseborg |
|
25m |
|
|
3 |
Amanda Ahlgren |
2001 |
01A821 |
BS-PU |
|
25m |
|
|
4 |
Roosa Kervinen |
2001 |
01B037 |
KoUS |
|
25m |
|
|
5 |
Jenni Kurki |
2005 |
05A227 |
SiWa |
|
25m |
|
|
6 |
Maja Wiberg |
2005 |
05A157 |
SCRaseborg |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Susanna Ryynänen |
2006 |
06A059 |
SiWa |
|
50m |
2:11.07 |
2:11.07 |
2 |
Amanda Mielty |
2003 |
03A574 |
SiWa |
|
25m |
1:51.75 |
1:51.75 |
3 |
Elina Ryynänen |
2005 |
05A067 |
SiWa |
|
50m |
1:45.70 |
1:45.70 |
4 |
Ellen Mänttäri |
2000 |
00B163 |
BS-PU |
|
25m |
1:50.92 |
1:50.92 |
5 |
Sohvi Seppänen |
2003 |
03A468 |
BS-PU |
|
25m |
1:51.92 |
1:51.92 |
6 |
Rebecca Skog |
2003 |
03A754 |
SCRaseborg |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Piuni Iivanainen |
2003 |
03A524 |
HSS |
|
25m |
1:36.34 |
1:36.34 |
2 |
Stefania Pavlidi |
2003 |
03A409 |
HSS |
|
50m |
1:31.69 |
1:31.69 |
3 |
Petra Mäkiaho |
2001 |
01B096 |
KoVe-Ve |
|
25m |
1:30.74 |
1:30.74 |
4 |
Wilma Långström |
2004 |
04A170 |
HSS |
|
25m |
1:31.67 |
1:31.67 |
5 |
Helmi Niemelä |
2001 |
01B143 |
BS-PU |
|
50m |
1:32.75 |
1:32.75 |
6 |
Iida Herrala |
2004 |
04A283 |
SiWa |
|
50m |
1:38.19 |
1:38.19 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Nea Vuorela |
2002 |
02A727 |
VaU |
|
25m |
1:29.77 |
1:29.77 |
2 |
Venla Kukkonen |
2000 |
00B229 |
VaU |
|
25m |
1:27.04 |
1:27.04 |
3 |
Fanny Puska |
2001 |
01B183 |
HaUS |
|
25m |
1:26.44 |
1:26.44 |
4 |
Veera Säämänen |
2004 |
04A007 |
HSS |
|
25m |
1:26.89 |
1:26.89 |
5 |
Siiri Reiniluoto |
2003 |
03A203 |
HSS |
|
25m |
1:27.85 |
1:27.85 |
6 |
Nicole Yisrael |
2004 |
04A207 |
SiWa |
|
50m |
1:30.05 |
1:30.05 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Yasmin Laouari |
2001 |
01A921 |
VaU |
|
25m |
1:25.50 |
1:25.50 |
2 |
Vanja Snabb |
2001 |
01A585 |
ESS |
|
25m |
1:24.39 |
1:24.39 |
3 |
Roosa Rintala |
2001 |
01A069 |
VaU |
|
25m |
1:21.57 |
1:21.57 |
4 |
Hanna Karvonen |
2002 |
02A643 |
SCRaseborg |
|
25m |
1:23.18 |
1:23.18 |
5 |
Ada Malm |
2002 |
02A669 |
ESS |
|
50m |
1:24.53 |
1:24.53 |
6 |
Aino-Olivia Arola |
2002 |
02A654 |
KoUS |
|
25m |
1:26.08 |
1:26.08 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Saga Lindeberg |
2002 |
02A518 |
HSS |
|
25m |
1:19.57 |
1:19.57 |
2 |
Fanni Kansonen |
2001 |
01B162 |
KoUS |
|
25m |
1:18.37 |
1:18.37 |
3 |
Millariina Bruce |
2001 |
01B021 |
KoVe-Ve |
|
25m |
1:16.88 |
1:16.88 |
4 |
Pilvi Kilpeläinen |
2002 |
02A416 |
HSS |
|
25m |
1:17.05 |
1:17.05 |
5 |
Elisabeth Marie Salm |
2002 |
02A530 |
BS-PU |
|
50m |
1:19.56 |
1:19.56 |
6 |
Ida Lehtovaara |
2003 |
03A411 |
KoVe-Ve |
|
25m |
1:21.44 |
1:21.44 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ida Tuule Jõgi |
2003 |
|
TUK |
|
25m |
1:15.50 |
1:15.50 |
2 |
Laura Kotiranta |
1999 |
99B190 |
KoVe-Ve |
|
25m |
1:14.73 |
1:14.73 |
3 |
Annina Toimela |
2002 |
02A269 |
HSS |
|
25m |
1:14.04 |
1:14.04 |
4 |
Taru Salmi |
1998 |
98A585 |
KoUS |
|
25m |
1:14.27 |
1:14.27 |
5 |
Anna Hatunen |
2000 |
00A827 |
BS-PU |
|
25m |
1:15.46 |
1:15.46 |
6 |
Ida Slöör |
2001 |
01A578 |
ESS |
|
50m |
1:15.96 |
1:15.96 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Emma Jokilammi |
2002 |
02A234 |
HSS |
|
25m |
1:13.77 |
1:13.77 |
2 |
Emma-Sofia Hartman |
2000 |
00A123 |
SiWa |
|
25m |
1:12.12 |
1:12.12 |
3 |
Lisa Maula |
2001 |
01A570 |
HSS |
|
25m |
1:10.48 |
1:10.48 |
4 |
Anna-Maria Peltola |
2001 |
01A427 |
HaUS |
|
25m |
1:12.04 |
1:12.04 |
5 |
Jasmin Kumpulainen |
1998 |
98B053 |
Octopus |
|
25m |
1:13.74 |
1:13.74 |
6 |
Olivia Landén |
2000 |
00B173 |
ESS |
|
25m |
1:13.84 |
1:13.84 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sara Taskinen |
2000 |
00A711 |
SiWa |
|
50m |
1:09.80 |
1:09.80 |
2 |
Iida Julin |
2000 |
00A741 |
SiWa |
|
25m |
1:09.41 |
1:09.41 |
3 |
Jenna Mustonen |
2000 |
00A325 |
VaU |
|
25m |
1:08.96 |
1:08.96 |
4 |
Fanny Nyström |
1999 |
99A834 |
BS-PU |
|
25m |
1:09.02 |
1:09.02 |
5 |
Aino Pajari |
2001 |
01A278 |
BS-PU |
|
25m |
1:09.65 |
1:09.65 |
6 |
Eevi Peltola |
1997 |
97B183 |
BS-PU |
|
25m |
1:10.10 |
1:10.10 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Emma Ingberg |
1999 |
99B209 |
SiWa |
|
25m |
1:08.57 |
1:08.57 |
2 |
Isabel Hagelin |
2001 |
01A083 |
SiWa |
|
25m |
1:07.94 |
1:07.94 |
3 |
Wilma Westerholm |
1996 |
96A394 |
BS-PU |
|
25m |
1:06.52 |
1:06.52 |
4 |
Ida Törnqvist |
1999 |
99A838 |
BS-PU |
|
25m |
1:07.90 |
1:07.90 |
5 |
Madeline Simonsen |
1995 |
95B326 |
KoUS |
|
25m |
1:08.41 |
1:08.41 |
6 |
Lena Maula |
2002 |
02A212 |
HSS |
|
25m |
1:08.87 |
1:08.87 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Satu Mäkinen |
1997 |
97A030 |
Octopus |
|
50m |
1:05.58 |
1:05.58 |
2 |
Sanna Salonen |
1995 |
95A056 |
SiHy |
|
25m |
1:04.60 |
1:04.60 |
3 |
Ella Saarikko |
2000 |
00A369 |
LaUS |
|
25m |
1:00.63 |
1:00.63 |
4 |
Kia Purhonen |
1998 |
98B075 |
VaU |
|
25m |
1:03.06 |
1:03.06 |
5 |
Ilona Rämä |
1997 |
97A415 |
HaUS |
|
25m |
1:04.97 |
1:04.97 |
6 |
Elli Ylinen |
1996 |
96A123 |
SiHy |
|
25m |
1:06.27 |
1:06.27 |
Tekijä: WinGrodan 1.22.06 |
Tulostuspäivämäärä |
13 maaliskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
09:45 |
|