2020-02-27   09:29:14
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Nordea Sigma Swim Birkerød Årgangscup 2014

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

1_S
Løb 1, 50m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 1999-2001 
166  Bierre Victoria  2000  HERLEV  0022AS  25 m  29.03   
280  Stampe Katrine  2000  ALLERØD  0068AM  25 m  30.03   
104  Missing Sarah  2001  VEST  0192AN  25 m  31.26   
352  Meier Julie Stampe  2001  BIRKERØD  0166AC  25 m  32.15   
168  Brock Celine Termark  2000  HERLEV  0038AA  25 m  32.88   
215  Pedersen Sif Bjørk  2000  SØLLERØD  0052AV  25 m  32.97   
194  Wiuff Cecilie  2000  HERLEV  0072AB  50 m  33.61   
105  Nielsen Stine Eskebo  2001  VEST  0156AB  25 m  33.96   
319  Bolvig Andrea M. Lang  2000  BIRKERØD  0048AE  25 m  34.09   
10  278  Lund Amanda Egerod  2000  ALLERØD  0046AA  25 m  34.11   
11  145  Rohrberg Amalie Krogh  2000  GENTOFTE  0078AT  25 m  34.42   
12  320  Bondo Thit  2000  BIRKERØD  0068AE  25 m  35.00   
13  112  Sørensen Josefine  2000  VEST  0038AM  25 m  35.32   
14  175  Hinklon Alison Lodal  2001  HERLEV  0134BA  25 m  36.38   
15  388  Rask Runa Worsaae  2000  SØLLERØD  0094AX  25 m  39.38   
16  140  Madsen Sif Nikoline  2001  GENTOFTE  0122AQ  25 m  39.55   
17  213  Lindholm Anna  2001  SØLLERØD  0192AR  25 m  41.78   
18  103  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  42.05   
19  97  Jacobsen Amalie K.  2000  VEST  0062AO  25 m  42.34   
20  111  Sørensen Emilie Stilling  2000  VEST  0028AB  25 m  43.29   
21  81  Wolff-Sneedorff Elvira  2001  LYNGBY  0156AJ  50 m  45.37   
22  173  Hald Emma  2001  HERLEV  0172AM  25 m  48.50   
23  83  Thimmer Cassandra  1999  LYNGBY  9914AW  25 m  34.86  EXT 
Årg. 2002-2003 
71  Nielsen Katrine Brandt  2002  LYNGBY  0284AE  25 m  34.96   
167  Brast Maja Egebjerg  2002  HERLEV  0206AF  25 m  35.26   
82  Vølund Olivia Olivarius  2002  LYNGBY  0278AD  50 m  38.97   
135  Lange Emilie Holst  2002  GENTOFTE  0218AL  25 m  39.28   
144  Petersen Natalie Clara  2002  GENTOFTE  0296AB  25 m  39.69   
128  Ebbesen Elisabeth Sabroe  2002  GENTOFTE  0206AG  25 m  41.94   
126  Boesen Signe Dyrskjøt  2003  GENTOFTE  0308AB  25 m  43.35   
318  Bergqvist Cornelia  2003  BIRKERØD  0346AE  25 m  44.08   
337  Heunicke Esther Marie  2003  BIRKERØD  0344AE  25 m  44.29   
10  323  Boutrup Laura  2003  BIRKERØD  0302AB  25 m  44.42   
11  252  Schrøder Katrine Buhl  2002  ALLERØD  0236AA  25 m  45.30   
12  376  Vallentin Alberte  2003  BIRKERØD  0308AG  25 m  48.64   
13  180  Johansen Thea F.  2003  HERLEV  0324AA  25 m  48.72   
14  253  Sindahl Amalie  2002  ALLERØD  0298AG  25 m  50.00   
15  193  Weber Sofie Boesgaard  2002  HERLEV  0278AK  25 m  59.42   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.07  Udskriftsdato  06 marts 2014 
Licens til Sigma SwimBirkerød  Udskriftstidspunkt  18:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark