2020-04-08   04:31:00
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Nordea Sigma Swim Birkerød Årgangscup 2014

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 4

29_S
Løb 29, 100m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2000-2001 
194  Wiuff Cecilie  2000  HERLEV  0072AB  25 m  1:11.31   
80  Walter Mia  2000  LYNGBY  0032AL  25 m  1:13.03   
109  Sjøgren Natascha Bonnén  2000  VEST  0032AG  25 m  1:15.36   
141  Munch-Menzer Maria  2001  GENTOFTE  0132AG  25 m  1:19.97   
140  Madsen Sif Nikoline  2001  GENTOFTE  0122AQ  25 m  1:21.69   
188  Møller Katharina N  2001  HERLEV  0122AI  25 m  1:23.66   
143  Nowak Caroline Waage  2001  GENTOFTE  0148AJ  25 m  1:24.12   
111  Sørensen Emilie Stilling  2000  VEST  0028AB  25 m  1:24.63   
81  Wolff-Sneedorff Elvira  2001  LYNGBY  0156AJ  25 m  1:26.36   
10  50  Christi Louise Engelhardt  2001  LYNGBY  0138AR  25 m  1:26.79   
11  97  Jacobsen Amalie K.  2000  VEST  0062AO  25 m  1:26.89   
12  115  Vind India Klyver  2001  VEST  0154AZ  25 m  1:39.70   
13  173  Hald Emma  2001  HERLEV  0172AM  25 m  1:40.00   
Årg. 2002-2003 
77  Sperling Claudia  2002  LYNGBY  0222AL  25 m  1:14.34   
334  Føyn Anne  2002  BIRKERØD  0282AF  25 m  1:17.87   
167  Brast Maja Egebjerg  2002  HERLEV  0206AF  25 m  1:18.58   
335  Gjerløv Clara  2002  BIRKERØD  0224AF  25 m  1:20.91   
72  Padborg Ida Gelineck  2002  LYNGBY  0226AE  25 m  1:21.14   
135  Lange Emilie Holst  2002  GENTOFTE  0218AL  25 m  1:23.31   
180  Johansen Thea F.  2003  HERLEV  0324AA  25 m  1:24.07   
362  Porsdal Cecilie  2002  BIRKERØD  0254AH  25 m  1:24.50   
151  Teschl Laura Grøn  2002  GENTOFTE  0262AL  25 m  1:26.02   
10  351  Lund Maria  2003  BIRKERØD  0334AH  25 m  1:26.02   
11  106  Nybroe Laura Lyngbye  2002  VEST  0272AL  25 m  1:27.80   
12  128  Ebbesen Elisabeth Sabroe  2002  GENTOFTE  0206AG  25 m  1:28.11   
13  147  Soja Benedikte Lin  2002  GENTOFTE  0286AB  25 m  1:28.28   
14  340  Hvitved Isabel Vang  2003  BIRKERØD  0316AB  25 m  1:30.17   
15  144  Petersen Natalie Clara  2002  GENTOFTE  0296AB  25 m  1:31.46   
16  323  Boutrup Laura  2003  BIRKERØD  0302AB  25 m  1:32.03   
17  126  Boesen Signe Dyrskjøt  2003  GENTOFTE  0308AB  25 m  1:32.53   
18  134  Ibsen Molly  2003  GENTOFTE  0372AG  25 m  1:32.93   
19  350  Lindemann Ingrid  2003  BIRKERØD  0312AE  25 m  1:33.78   
20  101  Lundhus Sasia  2002  VEST  0216AO  25 m  1:40.21   
21  231  Frederiksen Therese Sand  2003  ALLERØD    25 m  1:43.19   
22  193  Weber Sofie Boesgaard  2002  HERLEV  0278AK  25 m  1:44.10   
23  337  Heunicke Esther Marie  2003  BIRKERØD  0344AE  25 m  1:44.44   
24  116  Witt Mia  2002  VEST  0206AO  25 m  1:46.24   
25  190  Persson Sofie Sønderby  2003  HERLEV  0332AQ  25 m  2:18.03   
26  169  Bøg Karen  2003  HERLEV    25 m  2:21.03   
Årg. 2004-2014 
326  Christensen Kajsa G.  2004  BIRKERØD  0484AA  25 m  1:40.15   
353  Nørby Camille  2004  BIRKERØD  0498AE  25 m  1:42.29   
343  Jensen Betty Marie  2004  BIRKERØD  0468AF  25 m  1:44.01   
161  Andersen Anja Xin  2004  HERLEV  0444AD  25 m  1:45.48   
364  Ramlow Mathilde  2004  BIRKERØD  0478AE  25 m  1:46.64   
346  Johansen Esmeralda  2004  BIRKERØD  0482AB  25 m  1:47.40   
184  Madsen Amanda Da Silva B.  2005  HERLEV  0554AB  25 m  1:50.04   
204  Drucker Pauline  2004  SØLLERØD  0474AG  25 m  1:51.43   
333  Fæster Karla Marie  2004  BIRKERØD  0446AG  25 m  1:53.07   
10  321  Bonefeld Katrine  2004  BIRKERØD  0456AA  25 m  1:54.92   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.07  Udskriftsdato  06 marts 2014 
Licens til Sigma SwimBirkerød  Udskriftstidspunkt  18:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark