Startliste for Hjørring Park Vendia Swim Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 25
|
Stævne navn |
Hjørring Park Vendia Swim Cup |
|
Udskriftsdato |
27 april 2014 |
|
|
Stævne by |
Hjørring |
|
Udskriftstidspunkt |
07:34 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
25 april 2014 |
|
|
|
|
Løb 25, 200m Brystsvømning Herrer |
Finaler (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
303 |
1 |
Frederik N. Jensen |
2000 |
0065AR |
S 68 |
|
50m |
|
130 |
2 |
Jacob Toft |
2003 |
|
AABYBRO |
|
25m |
5:27.01 |
69 |
3 |
Mathias Riff Alexandersen |
2001 |
0131AD |
BIRKERØD |
|
25m |
3:36.60 |
108 |
4 |
Alexander Tullberg |
2003 |
0377AA |
BIRKERØD |
|
25m |
3:27.01 |
129 |
5 |
Rasmus Grøn |
1999 |
9993AS |
AABYBRO |
|
25m |
3:31.86 |
128 |
6 |
Nicklas M Jensen |
2001 |
|
AABYBRO |
|
25m |
4:51.02 |
309 |
7 |
Amin Nedergaard |
2001 |
|
S 68 |
|
50m |
|
310 |
8 |
Asger S. Nielsson |
2000 |
|
S 68 |
|
50m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
107 |
1 |
Kristian Torp |
2000 |
0083AC |
BIRKERØD |
|
25m |
3:24.67 |
106 |
2 |
Sebastian M. Staal |
2002 |
0211AC |
BIRKERØD |
|
25m |
3:13.97 |
12 |
3 |
Lasse Jensen |
2000 |
0011AF |
HOBRO |
|
25m |
3:05.48 |
364 |
4 |
Thomas Schiby |
2001 |
0181AF |
AALBORG |
|
25m |
3:03.37 |
104 |
5 |
Oliver Schiellerup |
2000 |
0015AA |
BIRKERØD |
|
25m |
3:05.16 |
330 |
6 |
Christian Bonde |
2001 |
0193AM |
AALBORG |
|
50m |
3:08.13 |
132 |
7 |
Emil Mikkelsen |
1998 |
9843AU |
AABYBRO |
|
25m |
3:20.52 |
72 |
8 |
Christian Boutrup |
2003 |
0337AA |
BIRKERØD |
|
25m |
3:26.62 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
367 |
1 |
Mads L. Werther |
2000 |
0045AF |
AALBORG |
|
25m |
2:58.23 |
199 |
2 |
Julian Sebastian Solås |
1999 |
|
KristianSA |
|
50m |
2:51.34 |
151 |
3 |
Niclas Henriksen |
1997 |
9791AH |
ST-NEPTUN |
|
25m |
2:47.29 |
351 |
4 |
Morten Due Nielsen |
1999 |
9995AF |
AALBORG |
|
50m |
2:42.97 |
326 |
5 |
Gustav Yde |
2000 |
0093AA |
S 68 |
|
25m |
2:44.01 |
253 |
6 |
Aksel Skrydstrup |
2001 |
0155AH |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
2:48.69 |
94 |
7 |
Ulrik Blach Petersen |
2001 |
0177AC |
BIRKERØD |
|
25m |
2:55.24 |
198 |
8 |
Johannes Fatland Skjeie |
1997 |
|
KristianSA |
|
50m |
2:58.93 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
272 |
1 |
Marc Ochsendorf |
1996 |
9685AI |
SMUT |
|
25m |
2:37.30 |
173 |
2 |
Marco Häyhänen |
1999 |
AD7999 |
MASS |
|
50m |
2:34.50 |
167 |
3 |
Pär Börjeson |
1998 |
AC6798 |
MASS |
|
50m |
2:29.79 |
348 |
4 |
Janus Meinert |
1995 |
9517AF |
AALBORG |
|
25m |
2:21.63 |
236 |
5 |
Michael Kjær |
1995 |
9555AL |
THISTED |
|
25m |
2:26.61 |
355 |
6 |
Daniel Haahr Pallesen |
1998 |
9845AN |
AALBORG |
|
25m |
2:32.99 |
252 |
7 |
Magnus Mikkelsen |
2001 |
0171AM |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
2:36.37 |
331 |
8 |
Marcus Brandborg |
1997 |
9713AL |
AALBORG |
|
25m |
2:37.59 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 |
Udskriftsdato |
27 april 2014 |
Licens til Svømmeklubben S 68 |
Udskriftstidspunkt |
07:34 |
|