Startliste for Hjørring Park Vendia Swim Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Fredag 17.00
Løb 8, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 183 | Jensen Tiril Fredrikke Rist | 1994 | KristianSA | 50 m | 32.11 | ||
2 | 248 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | SKOVBAKKEN | 9924AU | 25 m | 35.48 | |
3 | 59 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 35.92 | |
4 | 207 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 50 m | 36.00 | ||
5 | 322 | Thøgersen Emine Bjarup | 1998 | S 68 | 9878BA | 25 m | 36.03 | |
6 | 241 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 36.65 | |
7 | 32 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 25 m | 37.50 | |
8 | 166 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 50 m | 37.82 | |
9 | 262 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 50 m | 37.82 | |
10 | 149 | Eske Marie | 1999 | ST-NEPTUN | 9988AF | 50 m | 38.07 | |
11 | 273 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | SMUT | 0038AI | 25 m | 39.10 | |
12 | 296 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 39.34 | |
13 | 161 | Søndergaard Stine T. | 1998 | HOLSTEBRO | 9822BB | 50 m | 39.66 | |
14 | 363 | Rosendal Signe | 2000 | AALBORG | 0042AN | 25 m | 39.97 | |
15 | 141 | Hagen Hedda Othilie | 1999 | Stavang.SC | 25 m | 40.02 | ||
16 | 238 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 40.62 | |
17 | 319 | Storgaard Julie | 1996 | S 68 | 9606AH | 25 m | 40.83 | |
18 | 180 | Fossdal-Uleberg Vera | 2001 | KristianSA | 50 m | 41.32 | ||
19 | 299 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 41.51 | |
20 | 293 | Eftevand Cecilie N. | 1999 | S 68 | 9988AW | 25 m | 42.31 | |
21 | 324 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 42.53 | |
22 | 115 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 42.89 | |
23 | 274 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | SMUT | 0226AC | 25 m | 42.91 | |
24 | 342 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 43.10 | |
25 | 329 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 50 m | 44.22 | |
26 | 332 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 44.46 | |
27 | 243 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 44.66 | |
28 | 6 | Davidsen Gynn | 1998 | GRINDSTED | 9808AS | 50 m | 44.97 | |
29 | 8 | Lund Julie | 2000 | GRINDSTED | 0076AX | 50 m | 45.56 | |
30 | 354 | Outzen Camilla | 2000 | AALBORG | 0092AK | 25 m | 46.53 | |
31 | 292 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 47.06 | |
32 | 215 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | BSK08 | 0204AU | 25 m | 47.07 | |
33 | 346 | Lund Emma | 2000 | AALBORG | 0014AR | 25 m | 47.32 | |
34 | 178 | Bjørnevåg Adele | 2003 | KristianSA | 50 m | 48.25 | ||
35 | 38 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 48.63 | |
36 | 81 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 49.03 | |
37 | 195 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 50 m | 49.31 | ||
38 | 91 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 51.23 | |
39 | 216 | Kristensen Amalije | 2002 | BSK08 | 0212AX | 50 m | 51.95 | |
40 | 298 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 52.07 | |
41 | 301 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 52.84 | |
42 | 263 | Christensen Ida | 2001 | SMUT | 0126AU | 25 m | 55.41 | |
43 | 89 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 56.32 | |
44 | 204 | Trondsen Amalie O | 2003 | KristianSA | 50 m | 56.46 | ||
45 | 116 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 56.77 | |
46 | 217 | Jensen Johanne | 2002 | BSK08 | 0214AX | 25 m | 57.10 | |
47 | 291 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 25 m | 57.34 | ||
48 | 110 | Vallentin Alberte | 2003 | BIRKERØD | 0308AG | 50 m | 57.84 | |
49 | 78 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 59.66 | |
50 | 295 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 59.80 | |
51 | 285 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:00.81 | |
52 | 71 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:01.55 | |
53 | 305 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 1:02.38 | |
54 | 320 | Tarp Mia Kunoe | 2002 | S 68 | 0238AQ | 25 m | 1:07.26 | |
55 | 92 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | 1:08.49 | |
56 | 97 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:17.07 | |
57 | 297 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 1:23.08 | |
58 | 286 | Baggesen Mille | 2003 | S 68 | 0364AN | 50 m | ||
59 | 287 | Bak Nanna | 2002 | S 68 | 50 m | |||
60 | 294 | Fuglsang Anna Mune | 2005 | S 68 | 50 m | |||
61 | 302 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 50 m | ||
62 | 307 | Madsen Julie Bundgaard | 2002 | S 68 | 50 m | |||
63 | 318 | Steffensen Kathrine | 2001 | S 68 | 0162AW | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |