2019-12-12   13:26:23
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Äldre och Yngre (50m) 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Fredag 4/7 Klockan 16.00. (Insim kl. 14.30)

6_S
Gren 6, 50m Fjärilsim Herrar14-15 
 
14 - 15 år: Albin Lövgren (1999) 27.65 2013-07-05 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
179  Albringer Adam  1999  KARLSTAD  AH8999  25 m  28.63   
456  Steindl Anton  2000  HVETLANDA  AB2900  50 m  28.66   
429  Sandahl Kalle  1999  SKK  AM8799  25 m  29.04   
466  Ohlsén Erik  2000  VÄSTERVIK  AF4300  50 m  29.19   
11  Roseth Jonas  1999  Vestbyen    50 m  29.21   
92  Westerlund Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  29.69   
Johansen Thomas  1999  Vestbyen    50 m  29.75   
230  Karlsson Daniel  2000  LASS  AW3100  50 m  29.77   
334  Granberg Alexander  1999  NKK  AO1399  25 m  29.89   
10  121  Danielsson Jesper  2000  JÖNKÖPING  AP2500  50 m  29.95   
11  156  Svan Viktor  2000  JÖNKÖPING  AH0300  50 m  29.99   
12  515  Landström Elias  2000  ÖSA  AM5700  50 m  30.18   
13  349  Lovinge Victor  2000  NKK  AD6300  25 m  30.24   
14  202  Almén Sixten  1999  LASS  AP7999  50 m  30.67   
15  28  Stensrud Christoffer  1999  Sandefjord    25 m  30.69   
16  478  Brobacke Harald  1999  VÄSTERÅS  AG6399  25 m  30.74   
17  382  Myrlander Jonathan  2000  NÄSSJÖ  AA7300  50 m  30.86   
18  19  Sydow-Haugen Mikael  1999  Sandefjord    25 m  30.98   
19  151  Sabic Ishak  1999  JÖNKÖPING  AI9999  25 m  31.11   
20  405  Askling Olof  1999  SKK  AM7799  25 m  31.25   
21  80  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m  31.38   
22  22  Jenssen Sebastian  1999  Sandefjord    25 m  31.39   
23  123  Egelrud Filip  2000  JÖNKÖPING  AC4900  50 m  31.39   
24  434  Tufvesson Sebastian  2000  SKK  AJ5100  25 m  31.50   
25  257  Staaf Albin  2000  LASS  AO8700  25 m  31.89   
26  20  Heggestad Isak  2000  Sandefjord    25 m  32.23   
27  314  Einarsson Oliver  2000  MASS  AO0300  50 m  32.23   
28  24  Holmbek-Nilsen Henrik  2000  Sandefjord    25 m  32.74   
29  141  Lärkfeldt Tim  2000  JÖNKÖPING  AC9900  25 m  32.76   
30  480  Dijkhuizen Gijs  2000  VÄSTERÅS  AL8300  50 m  32.83   
31  562  Thungren Daniel  1999  HK SIM  AV9599  50 m  32.88   
32  132  Holmquist Marcus  2000  JÖNKÖPING  AK2500  50 m  32.96   
33  506  Baastad Tim  2000  ÖSA  AM4700  25 m  33.66   
34  196  Ekström Lundemo Tim  1999  KATRINEHOL  AT8799  25 m  34.08   
35  527  Törnvall Herman  1999  ÖSA  AW5799  50 m  34.08   
36  563  Tillquist Dennis  1999  HK SIM  AP5999  50 m  34.10   
37  234  Kilander Anton  1999  LASS  AS9399  25 m  34.38   
38  67  Arvidsson Jonathan  2000  ELFSBORG  AE1900  25 m  34.57   
39  464  Jönsson Jesper  2000  VÄSTERVIK  AP2900  50 m  34.87   
40  287  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  34.97   
41  282  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  35.17   
42  185  Larsson Ludwig  2000  KARLSTAD  AU1700  50 m  35.48   
43  13  Orbog Iver  1999  Vestbyen    50 m  36.48   
44  236  Lindqvist Wilhelm  2000  LASS  AH6300  50 m  36.64   
45  88  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  36.72   
46  412  Gunneriusson Emil  2000  SKK  AJ4100  25 m  36.99   
47  555  Jansson Vilmer  2000  HK SIM  AI2100  25 m  37.69   
48  525  Pasztor Theodor  2000  ÖSA  AY4500  50 m  40.86   
49  368  Wåhlin Kevin  2000  NKK  AD8300  50 m  41.14   
50  514  Kurt Robert  2000  ÖSA  AY5500  50 m  42.89   
51  529  Wallin Anton  2000  ÖSA  AM7700  25 m  43.11   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.14  Utskriftsdatum  04 juli 2014 
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb  Utskriftstid  11:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner