Ohjelma NUSS Äldre och Yngre (50m) 2014
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lördag 5/7 Klockan 08.30. (Insim kl. 07.00)
Gren 43, 100m Bröst Herrar 14-15 |
14 - 15 år: Alexander Morgan (1996) 1:08.07 2010-07-04 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 88 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | AD2799 | 25 m | 1:11.35 | |
2 | 405 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 1:11.62 | |
3 | 179 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 25 m | 1:12.50 | |
4 | 434 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 1:14.54 | |
5 | 92 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 25 m | 1:15.58 | |
6 | 67 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | AE1900 | 25 m | 1:15.74 | |
7 | 160 | Vilhelmsson Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AC2500 | 50 m | 1:17.13 | |
8 | 466 | Ohlsén Erik | 2000 | VÄSTERVIK | AF4300 | 50 m | 1:17.20 | |
9 | 22 | Jenssen Sebastian | 1999 | Sandefjord | 25 m | 1:18.02 | ||
10 | 123 | Egelrud Filip | 2000 | JÖNKÖPING | AC4900 | 50 m | 1:18.63 | |
11 | 478 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 1:18.96 | |
12 | 13 | Orbog Iver | 1999 | Vestbyen | 50 m | 1:19.03 | ||
13 | 292 | Rydelius Jacob | 1999 | LUDVIKA SS | AL9799 | 25 m | 1:19.60 | |
14 | 456 | Steindl Anton | 2000 | HVETLANDA | AB2900 | 50 m | 1:19.84 | |
15 | 11 | Roseth Jonas | 1999 | Vestbyen | 50 m | 1:19.91 | ||
16 | 80 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | AI0599 | 25 m | 1:21.56 | |
17 | 132 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AK2500 | 25 m | 1:21.59 | |
18 | 515 | Landström Elias | 2000 | ÖSA | AM5700 | 25 m | 1:21.85 | |
19 | 412 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 1:22.23 | |
20 | 518 | Lindberg Jesper | 1999 | ÖSA | AU4399 | 25 m | 1:22.46 | |
21 | 314 | Einarsson Oliver | 2000 | MASS | AO0300 | 50 m | 1:23.03 | |
22 | 287 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 1:23.17 | |
23 | 282 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 1:23.90 | |
24 | 555 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 50 m | 1:24.22 | |
25 | 257 | Staaf Albin | 2000 | LASS | AO8700 | 25 m | 1:24.89 | RES |
26 | 506 | Baastad Tim | 2000 | ÖSA | AM4700 | 25 m | 1:25.82 | RES |
27 | 361 | Sundberg Oscar | 2000 | NKK | AH1500 | 50 m | 1:28.16 | RES |
28 | 355 | Piotrowski Blazej | 2000 | NKK | AX0300 | 25 m | 1:29.13 | RES |
29 | 51 | Strand-Brustad Håvard | 2000 | Fauske SK | 50 m | 1:30.22 | RES | |
30 | 562 | Thungren Daniel | 1999 | HK SIM | AV9599 | 25 m | 1:30.58 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 04 juli 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 11:05 |