Program for UGP 3 med Eskilstuna Energi & Miljö Cup 2014
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 15, 100m Ryggsim Herrar |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 41 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 50 m | 1:04.65 | |
2 | 286 | Brandt Erik | 1999 | SDERTLJE | AD5999 | 50 m | 1:04.66 | |
3 | 214 | Vlvik Daniel | 1999 | KARLSTAD | AM7199 | 50 m | 1:06.38 | |
4 | 15 | Johansson Sean | 1997 | SK ENA | AO1197 | 50 m | 1:07.15 | |
5 | 81 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 50 m | 1:07.83 | |
6 | 266 | Klasson Anton | 1998 | SFFLE SS | AK0398 | 50 m | 1:10.65 | |
7 | 18 | Pedersen Jacob | 2000 | SK ENA | AE9500 | 50 m | 1:11.36 | |
8 | 235 | Hill Lukas | 1999 | SS MORA | AH6999 | 50 m | 1:11.76 | |
9 | 215 | Vlvik Johannes | 1999 | KARLSTAD | AR4799 | 50 m | 1:13.68 | |
10 | 369 | Brewitz Johan | 2001 | VSTERS | AH2101 | 50 m | 1:15.16 | |
11 | 402 | Baastad Tim | 2000 | SA | AM4700 | 50 m | 1:18.19 | |
12 | 383 | Laxbck Anton | 2001 | VSTERS | AM4101 | 50 m | 1:19.74 | |
13 | 205 | Lindow Niclas | 1999 | KARLSTAD | AN6999 | 50 m | 1:20.85 | |
14 | 262 | Sandberg Oskar | 1998 | SALA SS | AG0998 | 50 m | 1:21.19 | |
15 | 206 | Lovn Vilhelm | 1999 | KARLSTAD | AP4999 | 50 m | 1:22.44 | |
16 | 238 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 50 m | 1:26.21 | |
17 | 379 | Holmberg Jonathan | 2000 | VSTERS | AT1300 | 50 m | 1:26.34 | |
18 | 368 | Bjrk Linus | 2002 | VSTERS | AB6902 | 50 m | 1:28.84 | |
19 | 394 | Sterling Lucas | 2004 | VSTERS | AC6704 | 50 m | 1:28.93 | |
20 | 164 | Borg William | 2000 | HARNS SKU | AG6700 | 50 m | 1:29.85 | |
21 | 426 | Schrling Tobias | 1999 | SA | AF2799 | 50 m | 1:29.89 | |
22 | 42 | Chan Harry | 2001 | ESKILSTUNA | AL8301 | 50 m | 1:33.69 | |
23 | 401 | Baastad Simon | 2002 | SA | AC2102 | 50 m | 1:33.86 | |
24 | 298 | Oerther Theo | 2003 | SDERTLJE | AF0503 | 50 m | 1:36.07 | |
25 | 419 | Larsson Melvin | 2002 | SA | AJ8302 | 50 m | 1:36.40 | |
26 | 396 | Vardanian Aram | 2000 | VSTERS | AU8100 | 50 m | 1:36.41 | |
27 | 416 | Kurt Robert | 2000 | SA | AY5500 | 50 m | 1:46.22 | |
28 | 118 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 50 m | 1:49.59 | |
29 | 405 | Engstrm Markus | 2001 | SA | AN5701 | 50 m | 1:50.34 | |
30 | 62 | Heikinniemi Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AH0503 | 50 m | 1:51.21 | |
31 | 374 | Fahln Max | 2001 | VSTERS | AM1101 | 50 m | 1:53.85 | |
32 | 302 | Runfjll Casper | 2002 | SDERTLJE | AJ7102 | 50 m | 1:56.27 | |
33 | 159 | Kllquist Jakob | 2001 | GVLE SS | AC0901 | 25 m | 1:07.33 | |
34 | 429 | Trnvall Herman | 1999 | SA | AW5799 | 25 m | 1:19.37 | |
35 | 14 | Hansen Olle | 2001 | SK ENA | AE9101 | 25 m | 1:19.56 | |
36 | 158 | Hansson Carl | 2003 | GVLE SS | AE9703 | 25 m | 1:20.90 | |
37 | 295 | Lw Erik | 2003 | SDERTLJE | AH1303 | 25 m | 1:27.12 | |
38 | 86 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:31.28 | |
39 | 366 | Berglund Vilgot | 2003 | VSTERS | AH6703 | 25 m | 1:31.54 | |
40 | 69 | Jensen Jonathan | 2001 | ESKILSTUNA | AI6301 | 25 m | 1:36.35 | |
41 | 79 | Landstorp August | 2000 | ESKILSTUNA | AL2900 | 25 m | 1:38.52 | |
42 | 117 | Ton Ricky | 2000 | ESKILSTUNA | AS9700 | 25 m | 1:39.39 | |
43 | 222 | Khabarov Peter | 2002 | KPINGS SS | AM6302 | 25 m | 1:39.46 | |
44 | 22 | Walldn Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 1:39.59 | |
45 | 377 | Granlund Per | 2002 | VSTERS | AH9502 | 25 m | 1:44.22 | |
46 | 4 | Ruijs Daniel | 2004 | BORLNGE | AE5504 | 25 m | 1:46.40 | |
47 | 107 | Sheykholeslami Oktay | 2003 | ESKILSTUNA | AM7703 | 25 m | 1:47.36 | |
48 | 256 | Wallin William | 2002 | OXELSUND | AP0702 | 25 m | 1:48.70 | |
49 | 283 | Berg Emil | 2003 | SDERTLJE | AK4903 | 25 m | 2:02.27 | |
50 | 292 | Lange Jacob | 2002 | SDERTLJE | AR5702 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 31 maj 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 09:20 |