Program för UGP 3 med Eskilstuna Energi & Miljö Cup 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
UGP 3 med EEM Cup 2014 |
|
Utskriftsdatum |
31 maj 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
09:21 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
31 maj 2014 |
|
|
|
|
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
346 |
1 |
Andreas Savin |
2003 |
AG9503 |
UPSALA S |
|
50m |
|
336 |
2 |
Axel Joerö |
2000 |
AX5500 |
UPSALA S |
|
50m |
|
343 |
3 |
Karl Nordström |
2001 |
AN1301 |
UPSALA S |
|
50m |
|
330 |
4 |
Lyon Gorantsyan |
2001 |
AP6501 |
UPSALA S |
|
25m |
2:00.51 |
356 |
5 |
Axel Wohlin |
2001 |
AK2501 |
UPSALA S |
|
25m |
2:04.58 |
323 |
6 |
Jonathan Douib |
2000 |
AS8100 |
UPSALA S |
|
50m |
|
329 |
7 |
David Gorantsyan |
2000 |
AT3700 |
UPSALA S |
|
50m |
|
325 |
8 |
Jonatan Fischer |
2001 |
AM1301 |
UPSALA S |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
22 |
1 |
Gustav Walldén |
2003 |
AE8503 |
SK ENA |
|
25m |
1:55.90 |
339 |
2 |
Joel Larsson |
2001 |
AP9301 |
UPSALA S |
|
25m |
1:35.45 |
14 |
3 |
Olle Hansen |
2001 |
AE9101 |
SK ENA |
|
25m |
1:33.68 |
333 |
4 |
Simon Hanson |
2000 |
AT6700 |
UPSALA S |
|
25m |
1:29.59 |
238 |
5 |
Elias Persson |
2002 |
AA7502 |
SS MORA |
|
25m |
1:29.81 |
158 |
6 |
Carl Hansson |
2003 |
AE9703 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:35.24 |
405 |
7 |
Markus Engström |
2001 |
AN5701 |
ÖSA |
|
25m |
1:55.12 |
222 |
8 |
Peter Khabarov |
2002 |
AM6302 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:59.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
369 |
1 |
Johan Brewitz |
2001 |
AH2101 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:22.95 |
344 |
2 |
Edwin Nystrand |
2002 |
AE8902 |
UPSALA S |
|
50m |
2:21.39 |
107 |
3 |
Oktay Sheykholeslami |
2003 |
AM7703 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
2:00.00 |
86 |
4 |
Alex Ly |
2003 |
AE6103 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:50.57 |
302 |
5 |
Casper Runfjäll |
2002 |
AJ7102 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:55.00 |
219 |
6 |
Willy Färemyr Orréll |
2000 |
AT9300 |
KÖPINGS SS |
|
50m |
2:04.96 |
159 |
7 |
Jakob Källquist |
2001 |
AC0901 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:09.15 |
188 |
8 |
Viktor Lübeck |
2002 |
AG9302 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:28.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
61 |
1 |
Arvid Heikinniemi |
2001 |
AL6301 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:35.00 |
7 |
2 |
Anton Waller-Kaustinen |
2000 |
AJ5500 |
BORLÄNGE |
|
50m |
1:33.68 |
332 |
3 |
Jakob Hanson |
2002 |
AJ4902 |
UPSALA S |
|
50m |
1:30.69 |
351 |
4 |
Hugo Sörby |
2001 |
AF2901 |
UPSALA S |
|
50m |
1:29.09 |
420 |
5 |
Michal Laszewski |
2002 |
AC4902 |
ÖSA |
|
50m |
1:29.46 |
456 |
6 |
Eric Malmquist |
2003 |
AC1703 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
1:33.55 |
121 |
7 |
Axel Witt |
2000 |
AE5100 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:35.00 |
298 |
8 |
Theo Oerther |
2003 |
AF0503 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:48.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
206 |
1 |
Vilhelm Lovén |
1999 |
AP4999 |
KARLSTAD |
|
50m |
1:28.16 |
204 |
2 |
Ludwig Larsson |
2000 |
AU1700 |
KARLSTAD |
|
50m |
1:25.73 |
235 |
3 |
Lukas Hill |
1999 |
AH6999 |
SS MORA |
|
50m |
1:23.97 |
207 |
4 |
August Mathisen |
2001 |
AF5901 |
KARLSTAD |
|
50m |
1:18.63 |
199 |
5 |
David Albringer |
2001 |
AF2101 |
KARLSTAD |
|
50m |
1:20.88 |
389 |
6 |
Victor Nilsson |
2000 |
AL9300 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:24.07 |
345 |
7 |
Philip Rosvall |
2001 |
AP2501 |
UPSALA S |
|
50m |
1:26.42 |
350 |
8 |
Mikael Söderberg |
2003 |
AA9303 |
UPSALA S |
|
50m |
1:28.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
138 |
1 |
David Hambraeus |
1999 |
AL0799 |
FALUN |
|
50m |
1:14.74 |
266 |
2 |
Anton Klasson |
1998 |
AK0398 |
SÄFFLE SS |
|
50m |
1:13.20 |
18 |
3 |
Jacob Pedersen |
2000 |
AE9500 |
SK ENA |
|
50m |
1:11.93 |
418 |
4 |
Elias Landström |
2000 |
AM5700 |
ÖSA |
|
50m |
1:09.37 |
205 |
5 |
Niclas Lindow |
1999 |
AN6999 |
KARLSTAD |
|
50m |
1:11.20 |
260 |
6 |
Elias Nordgren |
2001 |
AE2101 |
SALA SS |
|
50m |
1:12.30 |
16 |
7 |
Jonathan Mastrangeli |
1999 |
AP3599 |
SK ENA |
|
50m |
1:14.48 |
462 |
8 |
Andreas Westerlund |
1996 |
AV0396 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
1:17.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
198 |
1 |
Adam Albringer |
1999 |
AH8999 |
KARLSTAD |
|
50m |
1:04.77 |
111 |
2 |
Erik Skogfors |
1996 |
AP1996 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:04.25 |
214 |
3 |
Daniel Vålvik |
1999 |
AM7199 |
KARLSTAD |
|
50m |
1:03.94 |
81 |
4 |
Karl Lindoff |
1998 |
AT1598 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:02.47 |
210 |
5 |
Johan Rydahl |
2001 |
AF4901 |
KARLSTAD |
|
50m |
1:02.65 |
15 |
6 |
Sean Johansson |
1997 |
AO1197 |
SK ENA |
|
50m |
1:04.17 |
237 |
7 |
Edvin Persson |
1999 |
AI9399 |
SS MORA |
|
50m |
1:04.46 |
132 |
8 |
Filip Antlöv |
1998 |
AE5998 |
FALUN |
|
50m |
1:07.95 |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 |
Utskriftsdatum |
31 maj 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
09:21 |
|