Program för UGP 3 med Eskilstuna Energi & Miljö Cup 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 35
|
Tävling |
UGP 3 med EEM Cup 2014 |
|
Utskriftsdatum |
01 juni 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
14:11 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
31 maj 2014 |
|
|
|
|
Gren 35, 200m Ryggsim Herrar |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
335 |
3 |
Thomas Högman |
2000 |
AS4300 |
UPSALA S |
|
50m |
|
346 |
4 |
Andreas Savin |
2003 |
AG9503 |
UPSALA S |
|
50m |
|
353 |
5 |
Noel Wallin |
2001 |
AE1301 |
UPSALA S |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
394 |
2 |
Lucas Sterling |
2004 |
AC6704 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
|
330 |
3 |
Lyon Gorantsyan |
2001 |
AP6501 |
UPSALA S |
|
50m |
|
345 |
4 |
Philip Rosvall |
2001 |
AP2501 |
UPSALA S |
|
50m |
|
337 |
5 |
Marcus Johnsson |
2002 |
AN2502 |
UPSALA S |
|
50m |
|
491 |
6 |
Karl Werner |
2001 |
AV1901 |
UPSALA S |
|
50m |
|
339 |
7 |
Joel Larsson |
2001 |
AP9301 |
UPSALA S |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
356 |
1 |
Axel Wohlin |
2001 |
AK2501 |
UPSALA S |
|
50m |
|
4 |
2 |
Daniel Ruijs |
2004 |
AE5504 |
BORLÄNGE |
|
50m |
|
86 |
3 |
Alex Ly |
2003 |
AE6103 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
|
323 |
4 |
Jonathan Douib |
2000 |
AS8100 |
UPSALA S |
|
50m |
|
352 |
5 |
Max Wallin |
2001 |
AE0301 |
UPSALA S |
|
50m |
|
343 |
6 |
Karl Nordström |
2001 |
AN1301 |
UPSALA S |
|
50m |
|
6 |
7 |
Markus Tägtström |
2002 |
AE8702 |
BORLÄNGE |
|
50m |
|
329 |
8 |
David Gorantsyan |
2000 |
AT3700 |
UPSALA S |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
302 |
1 |
Casper Runfjäll |
2002 |
AJ7102 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:33.62 |
298 |
2 |
Theo Oerther |
2003 |
AF0503 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:07.96 |
204 |
3 |
Ludwig Larsson |
2000 |
AU1700 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:55.76 |
132 |
4 |
Filip Antlöv |
1998 |
AE5998 |
FALUN |
|
25m |
2:28.28 |
159 |
5 |
Jakob Källquist |
2001 |
AC0901 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:29.54 |
401 |
6 |
Simon Baastad |
2002 |
AC2102 |
ÖSA |
|
25m |
3:04.08 |
295 |
7 |
Erik Lööw |
2003 |
AH1303 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:20.79 |
332 |
8 |
Jakob Hanson |
2002 |
AJ4902 |
UPSALA S |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
419 |
1 |
Melvin Larsson |
2002 |
AJ8302 |
ÖSA |
|
50m |
3:30.00 |
325 |
2 |
Jonatan Fischer |
2001 |
AM1301 |
UPSALA S |
|
50m |
3:13.45 |
420 |
3 |
Michal Laszewski |
2002 |
AC4902 |
ÖSA |
|
50m |
3:00.00 |
198 |
4 |
Adam Albringer |
1999 |
AH8999 |
KARLSTAD |
|
50m |
2:59.08 |
429 |
5 |
Herman Törnvall |
1999 |
AW5799 |
ÖSA |
|
50m |
3:00.00 |
238 |
6 |
Elias Persson |
2002 |
AA7502 |
SS MORA |
|
50m |
3:04.50 |
164 |
7 |
William Borg |
2000 |
AG6700 |
HARNÄS SKU |
|
50m |
3:17.70 |
426 |
8 |
Tobias Schörling |
1999 |
AF2799 |
ÖSA |
|
50m |
3:30.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
266 |
1 |
Anton Klasson |
1998 |
AK0398 |
SÄFFLE SS |
|
50m |
2:47.03 |
235 |
2 |
Lukas Hill |
1999 |
AH6999 |
SS MORA |
|
50m |
2:36.49 |
16 |
3 |
Jonathan Mastrangeli |
1999 |
AP3599 |
SK ENA |
|
50m |
2:30.63 |
286 |
4 |
Erik Brandt |
1999 |
AD5999 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:22.41 |
214 |
5 |
Daniel Vålvik |
1999 |
AM7199 |
KARLSTAD |
|
50m |
2:22.90 |
18 |
6 |
Jacob Pedersen |
2000 |
AE9500 |
SK ENA |
|
50m |
2:31.88 |
369 |
7 |
Johan Brewitz |
2001 |
AH2101 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
2:40.31 |
199 |
8 |
David Albringer |
2001 |
AF2101 |
KARLSTAD |
|
50m |
2:57.03 |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 |
Utskriftsdatum |
01 juni 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
14:11 |
|