Program för UGP 3 med Eskilstuna Energi & Miljö Cup 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
UGP 3 med EEM Cup 2014 |
|
Utskriftsdatum |
31 maj 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
09:21 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
31 maj 2014 |
|
|
|
|
Gren 5, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (15) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
284 |
3 |
Moa Berg |
2006 |
AC7206 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
|
17 |
4 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
SK ENA |
|
50m |
|
326 |
5 |
Ive Fröman |
2003 |
AL8803 |
UPSALA S |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
282 |
1 |
Frida Bengtsson |
2003 |
AY2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:01.53 |
304 |
2 |
Thess Steneskog |
2001 |
BB7601 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:57.89 |
307 |
3 |
Linnéa Teljstedt |
2003 |
AZ6203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:56.08 |
37 |
4 |
Emma Björk |
2002 |
AZ0402 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:54.47 |
29 |
5 |
Alva Abrahamsson |
2004 |
AQ6604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:55.42 |
223 |
6 |
Lovisa Laine |
2005 |
AB9405 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:56.87 |
411 |
7 |
Smilla Holgersson Eliasson |
2003 |
AQ9803 |
ÖSA |
|
25m |
2:01.43 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
342 |
1 |
Malla Myrelid |
2002 |
AQ0202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:53.16 |
340 |
2 |
Anna Lithell |
2001 |
BD4201 |
UPSALA S |
|
25m |
1:51.24 |
212 |
3 |
Michelle Träff |
2002 |
BE0602 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:50.41 |
314 |
4 |
Ólöf Bjarnadottir |
2002 |
BO1402 |
UPSALA S |
|
25m |
1:49.55 |
309 |
5 |
Lisa Vinger |
2003 |
AZ8203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:50.06 |
221 |
6 |
Rebecka Jungstedt |
2003 |
AQ8203 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:50.76 |
407 |
7 |
Anesa Gacic |
2002 |
BK4202 |
ÖSA |
|
25m |
1:51.75 |
385 |
8 |
Matilda Lindgren |
2004 |
AG5804 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:53.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
331 |
1 |
Clara Gudfastsson |
2002 |
AR9602 |
UPSALA S |
|
25m |
1:49.00 |
288 |
2 |
Alma Hellstrandh |
2003 |
AY8803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:47.44 |
160 |
3 |
Ida Lundén |
2002 |
AW0602 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:45.63 |
481 |
4 |
Elsa Staaf |
2003 |
AV2203 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:45.30 |
202 |
5 |
Emmy Hedin |
2001 |
BO5401 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:45.41 |
376 |
6 |
Andrea Grabmüller |
2002 |
AZ3802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:45.74 |
240 |
7 |
Femke Van Zonneveld |
2002 |
AS9802 |
SS MORA |
|
25m |
1:48.09 |
108 |
8 |
Runa Sivertsen |
2002 |
AZ4402 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:49.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
442 |
1 |
Saga Bäckström |
2002 |
AD9202 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:44.15 |
322 |
2 |
Sofia Domeij |
2002 |
AN9602 |
UPSALA S |
|
25m |
1:43.35 |
306 |
3 |
Isabel Teglöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:42.75 |
300 |
4 |
Evelina Porling |
2002 |
BH9202 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:41.46 |
452 |
5 |
Ellinor Larsson |
1999 |
BG2299 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:41.88 |
24 |
6 |
Hannele Ålander |
2001 |
AC8601 |
SK ENA |
|
25m |
1:42.89 |
489 |
7 |
Anna Falk |
2001 |
BN9401 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:44.08 |
324 |
8 |
Elice Eriksson |
2002 |
BB0802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:44.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
174 |
1 |
Maja Hallström |
2000 |
BM5400 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:41.15 |
12 |
2 |
Cecilia Rudqvist |
2001 |
BJ0601 |
DEJE SS |
|
25m |
1:39.80 |
46 |
3 |
Donya Dam |
1999 |
AO2299 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:39.11 |
141 |
4 |
Estie Middlemore |
1999 |
BR5899 |
FALUN |
|
25m |
1:37.84 |
408 |
5 |
Yara Ghaziri |
1997 |
BL6897 |
ÖSA |
|
25m |
1:38.03 |
176 |
6 |
Klara Zachrisson |
2001 |
AZ0201 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:39.11 |
414 |
7 |
Mikaela Juhler |
2000 |
BM7200 |
ÖSA |
|
25m |
1:40.70 |
234 |
8 |
Lisen Hill |
2002 |
AB4802 |
SS MORA |
|
25m |
1:41.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
153 |
1 |
Kajsa Johansson |
2000 |
BC1200 |
FINSPÅNG |
|
25m |
1:36.54 |
358 |
2 |
Ani Helin Öncu |
2001 |
BB3401 |
UPSALA S |
|
25m |
1:35.21 |
228 |
3 |
Emma Granström |
2002 |
AY6402 |
LEKSAND |
|
25m |
1:27.77 |
287 |
4 |
Christina Floby |
2003 |
AK2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:58.30 |
253 |
5 |
Weronika Mandrela |
2000 |
BK2200 |
OXELÖSUND |
|
50m |
2:13.61 |
162 |
6 |
Helmi Swanson |
2004 |
AB6604 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:33.79 |
173 |
7 |
Emelie Eriksson |
2000 |
BN0600 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:35.55 |
386 |
8 |
Clara Lundgren |
2001 |
BI0201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:37.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
406 |
1 |
Terese Engström |
1999 |
BF1899 |
ÖSA |
|
50m |
1:54.67 |
161 |
2 |
Amie Molin Richtnér |
2001 |
AP4801 |
GÄVLE SS |
|
50m |
1:50.45 |
274 |
3 |
Victoria Flyman |
2003 |
AE9203 |
SÖDERHAMN |
|
50m |
1:47.79 |
226 |
4 |
Matilda Thorsén |
2001 |
BF0801 |
KÖPINGS SS |
|
50m |
1:46.69 |
315 |
5 |
Matilda Bohman |
2002 |
AP0802 |
UPSALA S |
|
50m |
1:47.09 |
264 |
6 |
Petra Johansson |
1997 |
AF3897 |
SÄFFLE SS |
|
50m |
1:48.21 |
318 |
7 |
Stina Byström |
2002 |
AD7202 |
UPSALA S |
|
50m |
1:53.62 |
251 |
8 |
Frida Kleringer |
2001 |
BH9201 |
OXELÖSUND |
|
50m |
1:56.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
139 |
1 |
Sandra Jobs |
2000 |
BB3800 |
FALUN |
|
50m |
1:45.83 |
448 |
2 |
Tilda Granlund |
2001 |
AF0201 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
1:45.65 |
393 |
3 |
Filippa Sterling |
2002 |
AE7402 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:44.92 |
410 |
4 |
Ebba Gustafsson Wernersson |
1999 |
BF6899 |
ÖSA |
|
50m |
1:44.70 |
347 |
5 |
Amanda Sundqvist |
2002 |
AR7802 |
UPSALA S |
|
50m |
1:44.86 |
131 |
6 |
Kristin Andersson |
1999 |
BE2499 |
FALUN |
|
50m |
1:44.93 |
239 |
7 |
Elin Sisell |
2000 |
AV8800 |
SS MORA |
|
50m |
1:45.66 |
133 |
8 |
Nelly Antlöv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
50m |
1:45.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
245 |
1 |
Elin Kårehagen |
2001 |
AG7601 |
NYKÖPING |
|
50m |
1:44.31 |
102 |
2 |
Ylva Rehnholm |
2000 |
BJ6600 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:43.57 |
182 |
3 |
Saga Grandelius |
2001 |
AE1801 |
KARLSKO SF |
|
50m |
1:43.26 |
319 |
4 |
Victoria Cantar |
2002 |
AF7202 |
UPSALA S |
|
50m |
1:41.88 |
355 |
5 |
Jeanna Wiell |
2001 |
BB9201 |
UPSALA S |
|
50m |
1:43.01 |
170 |
6 |
Wilma Norin |
2000 |
AW3397 |
HARNÄS SKU |
|
50m |
1:43.32 |
96 |
7 |
Fanny Paulson |
1998 |
BL0498 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:43.69 |
120 |
8 |
Tilda Wik |
2001 |
AX5401 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:44.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
316 |
1 |
Ella Bredenberg |
2001 |
BC2801 |
UPSALA S |
|
50m |
1:41.14 |
327 |
2 |
Alba Giacomini |
2001 |
AZ8201 |
UPSALA S |
|
50m |
1:40.02 |
137 |
3 |
Ella Gunnarsson |
2000 |
BB4800 |
FALUN |
|
50m |
1:38.25 |
380 |
4 |
Julia Holmberg |
2002 |
AE4402 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:37.31 |
90 |
5 |
Emma Mirkhosravi |
2002 |
AV2602 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:38.20 |
423 |
6 |
Julia Månsson |
2002 |
BL9202 |
ÖSA |
|
50m |
1:38.34 |
390 |
7 |
Lina Rehnman |
2002 |
AZ4802 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:40.25 |
370 |
8 |
Sofia Båvenäs |
2002 |
AD9802 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:41.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
140 |
1 |
Sandra Lundqvist |
1998 |
AH4898 |
FALUN |
|
50m |
1:36.73 |
432 |
2 |
Elin Wallin |
2003 |
BF2403 |
ÖSA |
|
50m |
1:36.47 |
365 |
3 |
Stella Bentrari |
1999 |
BE5299 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:36.19 |
32 |
4 |
Ida Asplund |
1999 |
BH8499 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:35.53 |
236 |
5 |
Hanna Karlsson |
2000 |
AI1200 |
SS MORA |
|
50m |
1:35.58 |
60 |
6 |
Frida Hammar |
2002 |
AM0601 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:36.33 |
82 |
7 |
Katarina Lindoff |
2000 |
AY7800 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:36.53 |
483 |
8 |
Linnea Åkerman |
1999 |
AV0899 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
1:37.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
175 |
1 |
Anna Hedlund |
2000 |
AL1600 |
HEDEMORA |
|
50m |
1:32.49 |
412 |
2 |
Maja Jansson |
1999 |
AG0899 |
ÖSA |
|
50m |
1:31.58 |
168 |
3 |
Felicia Forslund |
1997 |
BP9897 |
HARNÄS SKU |
|
50m |
1:31.25 |
384 |
4 |
Elin Lindgren |
2000 |
AP4600 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:30.90 |
216 |
5 |
Sofia Bjälevik |
1999 |
AT8299 |
KÖPINGS SS |
|
50m |
1:31.09 |
447 |
6 |
Amanda Granlund |
1999 |
AI9299 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
1:31.30 |
334 |
7 |
Ella Hursti |
1998 |
AX8298 |
UPSALA S |
|
50m |
1:32.09 |
10 |
8 |
Linnéa Englund |
2003 |
AI5403 |
DEJE SS |
|
50m |
1:34.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
21 |
1 |
Adelina Walldén |
2002 |
AS2602 |
SK ENA |
|
50m |
1:30.83 |
317 |
2 |
Ella-Maja Byström |
1999 |
AL4299 |
UPSALA S |
|
50m |
1:30.22 |
241 |
3 |
Marit van Zonneveld |
1999 |
BI9899 |
SS MORA |
|
50m |
1:29.70 |
273 |
4 |
Elsa Bergh |
2002 |
AG7202 |
SÖDERHAMN |
|
50m |
1:27.16 |
192 |
5 |
Elin Waara |
1997 |
BD3497 |
KARLSKO SF |
|
50m |
1:28.85 |
213 |
6 |
Julia Wahlund |
1999 |
BB8699 |
KARLSTAD |
|
50m |
1:29.97 |
217 |
7 |
Julia Budde |
1999 |
AT7699 |
KÖPINGS SS |
|
50m |
1:30.34 |
463 |
8 |
Helena Westerlund |
1999 |
BE1699 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
1:30.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
257 |
1 |
Sofia Ander |
1998 |
BE1898 |
SALA SS |
|
50m |
1:25.64 |
308 |
2 |
Clara Wadsten |
1999 |
AA1899 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:23.94 |
305 |
3 |
Emma Sundstrand |
2001 |
AJ3201 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:22.79 |
13 |
4 |
Rebecka Gustafsson |
1998 |
AH4698 |
SK ENA |
|
50m |
1:18.27 |
399 |
5 |
Emelie Ångström |
2001 |
AN8201 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:22.10 |
281 |
6 |
Solène Arnou |
2000 |
AX4600 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:23.84 |
218 |
7 |
Malin Eklund |
2001 |
AL9201 |
KÖPINGS SS |
|
50m |
1:24.05 |
169 |
8 |
Emelie Hansson |
1997 |
AY4897 |
HARNÄS SKU |
|
50m |
1:26.29 |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 |
Utskriftsdatum |
31 maj 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
09:21 |
|