Ohjelma UGP 3 med Eskilstuna Energi & Miljö Cup 2014
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 14, 400m Frisim Damer |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 268 | Thörner Elin | 1998 | SÄFFLE SS | AI2298 | 50 m | 4:45.57 | |
2 | 130 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 50 m | 4:57.29 | |
3 | 218 | Eklund Malin | 2001 | KÖPINGS SS | AL9201 | 50 m | 4:59.42 | |
4 | 265 | Johansson Therese | 1999 | SÄFFLE SS | AB7499 | 50 m | 5:04.19 | |
5 | 185 | Håkansson Elin | 1997 | KARLSKO SF | BL4697 | 50 m | 5:04.30 | |
6 | 447 | Granlund Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AI9299 | 50 m | 5:04.74 | |
7 | 450 | Hyllbrant Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AY6899 | 50 m | 5:05.08 | |
8 | 461 | Wennerberg Wilma | 2001 | STRÄNGNÄS | AG3201 | 50 m | 5:11.72 | |
9 | 56 | Fundberg Linnea | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 50 m | 5:12.79 | |
10 | 482 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 50 m | 5:16.04 | |
11 | 135 | Borbos Josefine | 1997 | FALUN | BA8297 | 50 m | 5:16.46 | |
12 | 245 | Kårehagen Elin | 2001 | NYKÖPING | AG7601 | 50 m | 5:28.03 | |
13 | 122 | Zetterberg Josefin | 2000 | ESKILSTUNA | AN2400 | 50 m | 5:28.75 | |
14 | 477 | Florén Clara | 2002 | HARNÄS SKU | AL6202 | 50 m | 5:37.73 | |
15 | 137 | Gunnarsson Ella | 2000 | FALUN | BB4800 | 50 m | 5:47.11 | |
16 | 251 | Kleringer Frida | 2001 | OXELÖSUND | BH9201 | 50 m | 6:00.34 | |
17 | 393 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 50 m | 6:01.23 | |
18 | 24 | Ålander Hannele | 2001 | SK ENA | AC8601 | 50 m | 6:10.68 | |
19 | 381 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 50 m | 6:13.29 | |
20 | 191 | Rydh-Dufva Inez | 2001 | KARLSKO SF | AF2601 | 50 m | 6:15.39 | |
21 | 277 | Nilsson Cecelina | 2000 | SÖDERHAMN | AZ7200 | 50 m | 6:21.37 | |
22 | 30 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 50 m | 6:30.00 | |
23 | 390 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 50 m | 6:53.64 | |
24 | 216 | Bjälevik Sofia | 1999 | KÖPINGS SS | AT8299 | 25 m | 4:54.29 | |
25 | 148 | Östling Emmy | 2001 | FALUN | AI8401 | 25 m | 5:03.96 | |
26 | 273 | Bergh Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | AG7202 | 25 m | 5:18.43 | |
27 | 10 | Englund Linnéa | 2003 | DEJE SS | AI5403 | 25 m | 5:29.97 | |
28 | 263 | Andersson Caroline | 2001 | SÄFFLE SS | AV4601 | 25 m | 5:37.21 | |
29 | 380 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 5:38.46 | |
30 | 187 | Lekberg Sanna | 2001 | KARLSKO SF | AM4201 | 25 m | 5:39.97 | |
31 | 20 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 5:50.98 | |
32 | 178 | Andersson Stina | 2002 | KARLSKO SF | AG2202 | 25 m | 5:53.69 | |
33 | 175 | Hedlund Anna | 2000 | HEDEMORA | AL1600 | 25 m | 5:55.09 | |
34 | 428 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | AG5402 | 25 m | 6:02.58 | |
35 | 162 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 6:05.20 | |
36 | 220 | Jungstedt Matilda | 2001 | KÖPINGS SS | AY5401 | 25 m | 6:06.22 | |
37 | 181 | Ek Matilda | 2002 | KARLSKO SF | AG5202 | 25 m | 6:10.49 | |
38 | 3 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 25 m | 6:16.61 | |
39 | 194 | Åhling Wilma | 2002 | KARLSKO SF | AU6802 | 25 m | 6:19.62 | |
40 | 84 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 6:22.76 | |
41 | 434 | Åhlund Josefine | 2002 | ÖSA | AU5802 | 25 m | 6:28.51 | |
42 | 43 | Chan Laura | 2000 | ESKILSTUNA | BC5200 | 25 m | 6:31.07 | |
43 | 287 | Floby Christina | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK2803 | 25 m | 6:33.90 | |
44 | 425 | Rönnqvist-Jerlström Saga | 2002 | ÖSA | AX4802 | 25 m | 6:33.98 | |
45 | 230 | Jones Julia | 2000 | LEKSAND | BE0400 | 25 m | 6:43.75 | |
46 | 276 | Linde Linnea | 1999 | SÖDERHAMN | BO1499 | 25 m | 6:45.25 | |
47 | 46 | Dam Donya | 1999 | ESKILSTUNA | AO2299 | 25 m | 6:47.66 | |
48 | 59 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 6:55.93 | |
49 | 417 | König Tyra | 2002 | ÖSA | AL2402 | 25 m | 7:10.75 | |
50 | 309 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 25 m | 7:30.74 | |
51 | 271 | Backfält Ellinor | 2000 | SÖDERHAMN | BK1400 | 50 m | ||
52 | 272 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 50 m | ||
53 | 274 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 50 m | ||
54 | 275 | Jernberg Lovis | 2002 | SÖDERHAMN | BC7402 | 50 m | ||
55 | 306 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 50 m | ||
56 | 445 | Fors Amanda | 1998 | STRÄNGNÄS | AY2698 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 31 maj 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 09:20 |