Program för LH-Games 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 32
|
Tävling |
LH-Games 2014 |
|
Utskriftsdatum |
29 juni 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
09:55 |
|
|
Arrangör |
Helsingborg S & Landskrona S |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 juni 2014 |
|
|
|
|
Gren 32, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (11) |
Sponsor: Ica Borstahusen |
|
Heat 1 (11) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
593 |
1 |
Elin Cronqvist |
2005 |
AI1405 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
|
56 |
2 |
Liv Malmus |
2004 |
AO9804 |
HS |
|
50m |
|
705 |
3 |
Ada-Emilie Bekk Berggren |
1996 |
|
Lambertset |
|
25m |
|
604 |
4 |
Zandra Hultqvist |
2004 |
AH8604 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:37.89 |
640 |
5 |
Vilma Andersson |
2004 |
AE5604 |
TRELLEBORG |
|
50m |
|
626 |
6 |
Leah Ljungerud |
2006 |
AC8406 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
|
594 |
7 |
Bella Edvardsson |
2005 |
AL2605 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
190 |
1 |
Heidi Thorsdalen |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:55.17 |
237 |
2 |
Nellie Kronmar |
1997 |
BQ3897 |
EMMABODA |
|
50m |
1:47.56 |
411 |
3 |
Biborka Nagy |
1998 |
BO5498 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:39.71 |
258 |
4 |
Hanna Dahl |
1991 |
AM7291 |
SS IDEN |
|
50m |
1:37.73 |
554 |
5 |
Tilda Vesterlund Kocsis |
1999 |
AW4699 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:37.78 |
607 |
6 |
Ellen Ronnebring |
1999 |
BI4899 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:43.74 |
29 |
7 |
Loella Hansson |
1999 |
BR5299 |
HS |
|
25m |
1:48.33 |
576 |
8 |
Anna Stenberg |
2005 |
AA3405 |
SK TRITON |
|
25m |
2:03.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
151 |
1 |
Malin B Berg |
2002 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:36.44 |
508 |
2 |
Philippa Revstedt |
1999 |
BC8499 |
SK RAN |
|
50m |
1:35.65 |
341 |
3 |
Annie Johansson |
2002 |
AA2602 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:34.53 |
84 |
4 |
Wilma Svensson |
2002 |
BK8402 |
HS |
|
25m |
1:34.12 |
590 |
5 |
Sanna Bodsjö |
2003 |
AD6203 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:34.39 |
606 |
6 |
Natalie Noreblad |
2002 |
AS0202 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:35.32 |
648 |
7 |
Hannah Olsson-Lindhé |
2003 |
AB6203 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:35.94 |
293 |
8 |
Moa Arvehed |
2003 |
AT7803 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:36.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
553 |
1 |
Lovisa Vesterlund Kocsis |
2002 |
AJ0802 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:33.73 |
526 |
2 |
Anna-Louisa Permarker |
2002 |
AH1402 |
S 71 |
|
25m |
1:33.23 |
319 |
3 |
Sara Strand |
2002 |
AQ1802 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:32.86 |
249 |
4 |
Aliah Moberg |
2003 |
AN1203 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:32.45 |
305 |
5 |
Louise Larsson |
2002 |
AH2802 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:32.64 |
597 |
6 |
Aimée Estrada Hermansson |
2003 |
AT7403 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:33.22 |
51 |
7 |
Julise Llupa |
2002 |
AO7602 |
HS |
|
25m |
1:33.59 |
240 |
8 |
Elsa Bitzén |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:34.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
318 |
1 |
Ebba Steen |
1999 |
BC3699 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:32.12 |
589 |
2 |
Saga Bodsjö |
2002 |
AE1402 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:31.57 |
129 |
3 |
Olivia Essebo |
1998 |
|
Bærum |
|
50m |
1:30.65 |
167 |
4 |
Hedda Othilie Hagen |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:30.34 |
76 |
5 |
Ellen Rosdahl |
2002 |
AO0802 |
HS |
|
25m |
1:30.52 |
292 |
6 |
Ella Arrhén Andersson |
2002 |
AX8402 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:30.82 |
296 |
7 |
Ebba Edbom |
2002 |
AQ4602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:31.85 |
489 |
8 |
Erica Birkeberg |
1998 |
BF7698 |
SK RAN |
|
50m |
1:32.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
169 |
1 |
Marie Hinna |
2000 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:30.11 |
7 |
2 |
Emma Andersson |
2002 |
AO1802 |
HS |
|
25m |
1:30.02 |
304 |
3 |
Linneá Larsson |
2000 |
AR3600 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:29.92 |
57 |
4 |
Telma Maltesjö |
2002 |
AR3602 |
HS |
|
25m |
1:29.70 |
641 |
5 |
Emma Feltberger |
2003 |
AE2203 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:29.77 |
307 |
6 |
Tilde Levander |
2000 |
AI7600 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:30.02 |
326 |
7 |
Sol Wännman |
2001 |
AR8601 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:30.10 |
666 |
8 |
Nicole Johnson |
2000 |
AV9200 |
HS |
|
25m |
1:30.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
436 |
1 |
Andrea Prai |
2001 |
AI3201 |
OSBY SS |
|
25m |
1:29.33 |
673 |
2 |
Julie Bjordal |
2001 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:28.53 |
144 |
3 |
Vilde Skaug |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
1:28.29 |
663 |
4 |
Annika Gren |
1999 |
BL2499 |
HS |
|
25m |
1:27.85 |
723 |
5 |
Maren Helene Røsholm |
2001 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:28.03 |
700 |
6 |
Carolina Sahl Rasmussen |
2001 |
0126AB |
FARUM |
|
25m |
1:28.31 |
435 |
7 |
Miranda Orajärvi |
1998 |
AF7898 |
OSBY SS |
|
50m |
1:28.56 |
690 |
8 |
Karoline Volden |
2001 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:29.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
702 |
1 |
Sarah Sejr Aagaard |
2000 |
0048AF |
FARUM |
|
25m |
1:27.40 |
709 |
2 |
Eva Kummen |
2001 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:27.12 |
438 |
3 |
Ellen Torkelsson |
2000 |
AD4800 |
OSBY SS |
|
50m |
1:26.27 |
343 |
4 |
Linn Rosenius |
2002 |
AA4602 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:25.88 |
463 |
5 |
Sara Jendbro |
2000 |
BA7800 |
POSEIDON |
|
25m |
1:26.14 |
653 |
6 |
Felicia Schubert |
2001 |
AK2201 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:26.79 |
639 |
7 |
Alma Sandberg |
2002 |
AU3802 |
SIM ENGELH |
|
50m |
1:27.26 |
234 |
8 |
Lisa Andersson |
2001 |
BC0601 |
EMMABODA |
|
25m |
1:27.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
44 |
1 |
Ida Kroon |
2001 |
AO3201 |
HS |
|
25m |
1:25.44 |
150 |
2 |
Ida Askeland |
1998 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:24.97 |
13 |
3 |
Lisa Bengtsson |
2002 |
AE5802 |
HS |
|
25m |
1:24.35 |
381 |
4 |
Isabelle Moreau |
2001 |
AM0201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:23.63 |
43 |
5 |
Sara Kjellnäs |
2002 |
AO6602 |
HS |
|
25m |
1:23.85 |
135 |
6 |
Thea Jensen |
1998 |
|
Bærum |
|
50m |
1:24.84 |
377 |
7 |
Mathilda Linné |
2001 |
AZ7201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:25.42 |
707 |
8 |
Rosana Fayazzadh |
2000 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:25.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
465 |
1 |
Jenny Le |
2000 |
AP2800 |
POSEIDON |
|
25m |
1:22.95 |
704 |
2 |
Cora Linn H. Auganes |
2001 |
|
Lambertset |
|
50m |
1:22.62 |
244 |
3 |
Sara Edenfelt |
1992 |
CG0692 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:22.19 |
610 |
4 |
Clara Örnhem |
2002 |
AE2402 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:21.90 |
419 |
5 |
Edit Wiesel-Axelsson |
2002 |
AO3602 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:21.93 |
20 |
6 |
Amanda Dittlau |
2000 |
AN5200 |
HS |
|
25m |
1:22.56 |
392 |
7 |
Ninwa Somi |
1998 |
AI4298 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:22.83 |
130 |
8 |
Amalie Marie Foosnæs |
1999 |
|
Bærum |
|
50m |
1:22.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
12 |
1 |
Fredrika Beckman |
1998 |
BC0898 |
HS |
|
25m |
1:20.56 |
520 |
2 |
Sofie Klügel |
1998 |
AC1698 |
S 71 |
|
25m |
1:19.75 |
568 |
3 |
Mathilda Månsson |
2000 |
AB6200 |
SK TRITON |
|
25m |
1:18.63 |
137 |
4 |
Charlotte Lia |
2000 |
|
Bærum |
|
50m |
1:17.00 |
196 |
5 |
Maren Øie |
1997 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:17.63 |
154 |
6 |
Lise Chevalier |
2000 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:19.46 |
23 |
7 |
Alva Ericsson |
2000 |
AN8200 |
HS |
|
25m |
1:19.81 |
679 |
8 |
Amanda Husan Ernholm |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:20.89 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
29 juni 2014 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
09:55 |
|