Ohjelma NORDEA UGP 3
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 10, 400m Frisim Flickor |
Sponsor: NORDEA Ljungby |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 90 | Trollstad Fanny | 1997 | VÄRNAMO SS | AH5497 | 50 m | 4:43.22 | |
2 | 107 | Johnsson Johanna | 1997 | VÄXJÖ SS | AA6297 | 50 m | 4:45.94 | |
3 | 17 | Fernholm Emelie | 1998 | EKSJÖ SLS | AG4898 | 50 m | 5:08.73 | |
4 | 52 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 50 m | 5:12.95 | |
5 | 59 | Stark Angelica | 1999 | JÖNKÖPING | AA7699 | 50 m | 5:13.92 | |
6 | 46 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | AT7401 | 50 m | 5:23.20 | |
7 | 82 | Palmqvist Lisa | 2000 | OSKARSHAMN | AK4800 | 50 m | 5:30.97 | |
8 | 57 | Roos Emma | 1999 | JÖNKÖPING | AB7899 | 50 m | 5:31.26 | |
9 | 1 | Åkesson Erika | 2000 | NÄSSJÖ | AA6600 | 50 m | 5:31.66 | |
10 | 34 | Arberg Alice | 2000 | JÖNKÖPING | AK5600 | 50 m | 5:32.47 | |
11 | 40 | Eriksson Adina | 1999 | JÖNKÖPING | AB8899 | 50 m | 5:40.57 | |
12 | 35 | Atzmannstorfer Nilla | 1998 | JÖNKÖPING | AB6498 | 50 m | 5:40.65 | |
13 | 50 | Melander Thyra | 2001 | JÖNKÖPING | AJ7401 | 50 m | 5:40.96 | |
14 | 3 | Bengtsson Stina | 1998 | ALVESTA SS | AS5498 | 50 m | 5:42.42 | |
15 | 37 | Brink Matilda | 2001 | JÖNKÖPING | AJ2401 | 50 m | 5:43.03 | |
16 | 4 | Drincic Adna | 2001 | ALVESTA SS | AP5201 | 50 m | 5:57.57 | |
17 | 58 | Sabic Nadija | 2002 | JÖNKÖPING | AI7802 | 50 m | 6:00.27 | |
18 | 48 | Klasson Fanny | 2001 | JÖNKÖPING | AJ4401 | 50 m | 6:03.86 | |
19 | 76 | Wranå Ella | 2001 | KALMAR SS | AH1801 | 50 m | 6:05.23 | |
20 | 49 | Lindström Tilda | 2002 | JÖNKÖPING | AC0602 | 50 m | 6:07.31 | |
21 | 55 | Prior Emilia | 2001 | JÖNKÖPING | AA9801 | 50 m | 6:16.58 | |
22 | 98 | Ragnarsson Tilda | 2000 | VÄSTERVIK | AU3800 | 50 m | 6:27.74 | |
23 | 61 | Wilhelmsson Ebba | 2001 | JÖNKÖPING | AJ8401 | 50 m | 6:43.53 | |
24 | 60 | Thollström Evelina | 1999 | JÖNKÖPING | BQ1299 | 50 m | 6:51.31 | |
25 | 42 | Hansson Emma | 1998 | JÖNKÖPING | AP1498 | 25 m | 5:17.58 | |
26 | 113 | Widqvist Liv | 1999 | VÄXJÖ SS | AP6699 | 25 m | 5:18.48 | |
27 | 100 | Wedel Agnes | 2000 | VÄSTERVIK | AX7200 | 25 m | 5:21.31 | |
28 | 77 | Axelsson Ebba | 2001 | MARKARYD | AP5601 | 25 m | 5:23.01 | |
29 | 25 | Klaesson Wilma | 2000 | EMMABODA | BH6200 | 25 m | 5:37.59 | |
30 | 114 | Örnhem Clara | 2002 | VÄXJÖ SS | AE2402 | 25 m | 5:38.00 | |
31 | 26 | Kronmar Nellie | 1997 | EMMABODA | BQ3897 | 25 m | 6:04.20 | |
32 | 65 | Giang Tiffany | 1999 | KALMAR SS | BF4299 | 25 m | 6:18.70 | |
33 | 64 | Fröstberg Jenny | 2002 | KALMAR SS | AD1602 | 25 m | 6:56.22 | |
34 | 7 | Kaltak Lamia | 2001 | ALVESTA SS | AP3201 | 50 m | ||
35 | 87 | Nilsson Ellen | 2000 | VÄRNAMO SS | BD9400 | 50 m | ||
36 | 89 | Svensson Lovisa | 2002 | VÄRNAMO SS | AH6802 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 30 maj 2014 |
Licensierad till: Ljungby Simsällskap | Utskriftstid | 13:09 |