Program för NORDEA UGP 3
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass3
Heatlista Gren 14
|
Tävling |
NORDEA UGP 3 2014 |
|
Utskriftsdatum |
01 juni 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Ljungby |
|
Utskriftstid |
08:47 |
|
|
Arrangör |
Ljungby SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
31 maj 2014 |
|
|
|
|
Gren 14, 200m Frisim Pojkar |
Finaler (6) |
Sponsor: NORDEA Ljungby |
|
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
138 |
3 |
Erik Ebbesen |
2001 |
AK6901 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
|
158 |
4 |
Aidan Sagadin |
2006 |
AA5106 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
|
143 |
5 |
Wojciech Kluska |
2000 |
AS2700 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
78 |
2 |
Otto Axelsson |
2003 |
AC3503 |
MARKARYD |
|
50m |
|
103 |
3 |
Bertil Björn |
2001 |
AI0301 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:50.50 |
62 |
4 |
Anton Arvidsson |
2000 |
AV6500 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:47.72 |
10 |
5 |
Aron Svensson |
2001 |
AK2901 |
ALVESTA SS |
|
25m |
2:48.60 |
118 |
6 |
Erik Wiloboken |
2002 |
AC9302 |
ÄLMHULT |
|
25m |
3:08.54 |
165 |
7 |
Filip Wik |
2002 |
AO0702 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
44 |
1 |
Oscar Hegmegi |
2001 |
AB9301 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:38.98 |
140 |
2 |
Leo Kan |
1999 |
AS4599 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
3:58.65 |
136 |
3 |
Pontus Borling |
2002 |
AC1702 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
3:21.13 |
72 |
4 |
Frank Raunio |
2000 |
AA3700 |
KALMAR SS |
|
50m |
2:54.35 |
12 |
5 |
Oscar Vernersson |
1999 |
AQ3399 |
ALVESTA SS |
|
50m |
2:54.85 |
83 |
6 |
Filip Vukovic |
2001 |
AN9901 |
OSKARSHAMN |
|
50m |
3:32.31 |
5 |
7 |
Viktor Glemne |
1996 |
AW1796 |
ALVESTA SS |
|
25m |
2:23.42 |
69 |
8 |
Alexander Loo |
2001 |
AH7501 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:42.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
137 |
1 |
Benjamin Boros |
2000 |
AM3300 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
2:44.08 |
53 |
2 |
Patrik Petkoczi |
2002 |
AG3702 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:41.81 |
119 |
3 |
Johan Wiloboken |
1999 |
AM1799 |
ÄLMHULT |
|
50m |
2:37.70 |
115 |
4 |
Hans Gustafsson |
2000 |
AS5900 |
ÄLMHULT |
|
50m |
2:32.17 |
95 |
5 |
Jesper Jönsson |
2000 |
AP2900 |
VÄSTERVIK |
|
50m |
2:33.65 |
101 |
6 |
Felix Öberg |
2001 |
AS9301 |
VÄSTERVIK |
|
50m |
2:40.24 |
121 |
7 |
Jesper Danielsson |
2000 |
AP2500 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:42.00 |
141 |
8 |
Elias Kenneryd |
1999 |
AO6999 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
2:54.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
120 |
1 |
William Brink |
1998 |
AP1998 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:27.51 |
15 |
2 |
William Kerman |
2001 |
AA6501 |
ANDERSTORP |
|
50m |
2:20.12 |
123 |
3 |
Marcus Holmquist |
2000 |
AK2500 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:18.33 |
144 |
4 |
David Kurilenko |
1999 |
AT4599 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
2:15.87 |
109 |
5 |
Gabriel Olastuen |
1999 |
AR4399 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
2:18.19 |
126 |
6 |
Viktor Svan |
2000 |
AH0300 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:19.23 |
162 |
7 |
Garri Svensson |
2000 |
AL4300 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
2:24.03 |
160 |
8 |
Erik Salomonsson |
1998 |
AF7798 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
2:30.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
97 |
1 |
Erik Ohlsén |
2000 |
AF4300 |
VÄSTERVIK |
|
50m |
2:15.00 |
122 |
2 |
Jakob Henningsson |
1999 |
AF9799 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:12.91 |
125 |
3 |
Ishak Sabic |
1999 |
AI9999 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:10.91 |
108 |
4 |
Daniel Jonsson |
1999 |
AF8599 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
2:04.77 |
80 |
5 |
Alexander Löfqvist |
1999 |
AM5399 |
OSKARSHAMN |
|
50m |
2:08.50 |
124 |
6 |
Tim Lärkfeldt |
2000 |
AC9900 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:12.01 |
81 |
7 |
Erik Nicklasson |
1998 |
AG2598 |
OSKARSHAMN |
|
50m |
2:14.41 |
127 |
8 |
Oscar Al-Sudany |
1997 |
AU3997 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
2:15.40 |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 |
Utskriftsdatum |
01 juni 2014 |
Licensierad till: Ljungby Simsällskap |
Utskriftstid |
08:47 |
|