2020-01-20   05:58:10
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för ENA-cupen 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

11_S
Gren 11, 50m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
156  Gustafsson Rebecka  1998  SK ENA  AH4698  50 m  28.43   
174  Eriksson Anna  1999  STRÄNGNÄS  AI0499  25 m  28.77   
180  Hyllbrant Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AY6899  25 m  31.54   
211  Ek Jenny  1999  IFÅ  99A441  25 m  31.65   
170  Vuori Viktoria  1995  SK ENA  AK7895  25 m  32.21   
166  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  50 m  32.41   
176  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m  32.82   
132  Bjälevik Sofia  1999  KÖPINGS SS  AT8299  25 m  32.86   
207  Åström Celina  2000  UPPLANDS-B  AK9200  25 m  33.85   
10  105  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  33.95   
11  191  Åkerman Linnea  1999  STRÄNGNÄS  AV0899  25 m  34.04   
12  189  Wennerberg Wilma  2001  STRÄNGNÄS  AG3201  25 m  34.50   
13  185  Lönnberg Clara  2001  STRÄNGNÄS  AF9801  50 m  34.77   
14  47  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  50 m  34.82   
15  123  Ärlegård Linnéa  1999  HK SIM  AL7699  50 m  34.89   
16  75  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  35.04   
17  Bergerstam Sandra  2001  BÅLSTA SK  AI1401  50 m  35.07   
18  12  Eklund Clara  2000  BÅLSTA SK  AV5800  25 m  35.51   
19  28  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  35.58   
20  149  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  35.75   
21  182  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  50 m  35.78   
22  133  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  35.82   
23  26  Söderholm Marina Feria  1998  BÅLSTA SK  AG8298  25 m  36.03   
24  139  Laine Nora  2000  KÖPINGS SS  AP8400  25 m  36.03   
25  214  Jansson Ida  1995  IFÅ  95B221  25 m  36.11   
26  40  Fundberg Ida  2002  ESKILSTUNA  AB6202  25 m  36.34   
27  117  Thungren Alexandra  1997  HK SIM  BR1897  50 m  36.45   
28  42  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  36.61   
29  97  Vogel Ella  2001  HEDEMORA  AY4801  25 m  36.94   
30  36  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  37.06   
31  95  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  37.26   
32  148  Wiberg-Jansson Paula  2001  NYKÖPING  AX4801  25 m  37.74   
33  110  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  50 m  38.02   
34  19  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  38.56   
35  104  Hagsten Skarda Magdalena  2003  HK SIM  AO6603  50 m  38.61   
36  112  Nabi Pour Awaz  2000  HK SIM  BE3800  50 m  38.79   
37  190  Widhe Emelie  2001  STRÄNGNÄS  AN0401  25 m  39.06   
38  94  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  39.09   
39  171  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  39.23   
40  72  Hedberg Wilma  2002  GÄVLE SS  AM8802  25 m  40.07   
41  115  Sibelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  50 m  40.94   
42  80  Berg Elina  2002  GIMO SS  BG6402  25 m  41.51   
43  116  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  41.65   
44  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  41.90   
45  142  Thorsén Matilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  42.01   
46  208  Åström Selma  2003  UPPLANDS-B  AA5403  25 m  42.11   
47  103  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  50 m  42.59   
48  74  Lundén Ida  2002  GÄVLE SS  AW0602  25 m  42.74   
49  151  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  43.11   
50  86  Moberg Hanna  2001  GIMO SS  AH1201  25 m  43.67   
51  178  Granlund Tilda  2001  STRÄNGNÄS  AF0201  50 m  43.74   
52  167  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  44.77   
53  98  Zachrisson Klara  2001  HEDEMORA  AZ0201  50 m  45.46   
54  87  Olsson Josephine  2001  GIMO SS  AP1601  25 m  47.70   
55  96  Helgesson Nanny  2003  HEDEMORA  AF6603  25 m  47.94   
56  102  Demo Erna  2003  HK SIM  AR1603  25 m  48.30   
57  113  Nyhlin Ellen  2000  HK SIM  AW3800  25 m  48.61   
58  83  Hong Felicia  2003  GIMO SS  AA8603  25 m  48.86   
59  70  Blomberg Cajsa  2002  GÄVLE SS  BA6202  25 m  48.93   
60  164  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  50 m  49.20   
61  162  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  50 m  49.79   
62  48  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m  52.85   
63  188  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  53.94   
64  158  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  54.67   
65  169  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  50 m  57.36   
66  93  Arthursdóttir Ronja  2002  HEDEMORA  AM2802  25 m  1:04.83   
67  Budden Alicia  2004  BÅLSTA SK  AA5404  25 m     
68  22  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m     
69  25  Smit Amy  2003  BÅLSTA SK  AV4603  25 m     
70  58  Shahverdyan Eva  2004  ESKILSTUNA  AQ6204  25 m     
71  88  Sjöberg Lina  2003  GIMO SS  AY1403  25 m     
72  120  Thungren Michaela  2000  HK SIM  BN4400  25 m     
73  138  Laine Lovisa  2005  KÖPINGS SS  AB9405  25 m     
74  197  Björnberg Hedda  2003  UPPLANDS-B  AV7203  25 m     
75  205  Sterling Naomi  2002  UPPLANDS-B  BN1402  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  03 september 2014 
Licensierad till: Simklubben Ena  Utskriftstid  20:14 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner