2020-01-28   12:42:45
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för ENA-cupen 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

13_S
Gren 13, 100m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
173  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  1:07.34   
175  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  25 m  1:07.50   
146  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  1:11.16   
156  Gustafsson Rebecka  1998  SK ENA  AH4698  25 m  1:11.18   
170  Vuori Viktoria  1995  SK ENA  AK7895  25 m  1:12.41   
132  Bjälevik Sofia  1999  KÖPINGS SS  AT8299  25 m  1:13.38   
191  Åkerman Linnea  1999  STRÄNGNÄS  AV0899  25 m  1:13.56   
176  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m  1:15.73   
210  Ek Fanny  1999  IFÅ  99A442  25 m  1:15.80   
10  105  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  1:15.94   
11  185  Lönnberg Clara  2001  STRÄNGNÄS  AF9801  25 m  1:16.07   
12  69  Barresäter Tova  2000  GÄVLE SS  AM6800  25 m  1:17.34   
13  47  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  1:17.71   
14  166  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  1:19.07   
15  177  Granlund Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AI9299  25 m  1:19.78   
16  12  Eklund Clara  2000  BÅLSTA SK  AV5800  25 m  1:20.12   
17  Bergerstam Sandra  2001  BÅLSTA SK  AI1401  25 m  1:20.72   
18  110  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  1:22.73   
19  184  Lord My  1999  STRÄNGNÄS  AQ1699  25 m  1:24.54   
20  117  Thungren Alexandra  1997  HK SIM  BR1897  25 m  1:24.99   
21  94  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  1:26.59   
22  62  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  1:27.25   
23  167  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  1:27.56   
24  95  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  1:28.14   
25  112  Nabi Pour Awaz  2000  HK SIM  BE3800  25 m  1:28.50   
26  103  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  1:28.68   
27  44  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  1:28.97   
28  190  Widhe Emelie  2001  STRÄNGNÄS  AN0401  25 m  1:29.96   
29  104  Hagsten Skarda Magdalena  2003  HK SIM  AO6603  25 m  1:30.16   
30  52  Moroni Emelie  2001  ESKILSTUNA  BD3401  25 m  1:30.46   
31  115  Sibelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  50 m  1:31.32   
32  77  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:32.09   
33  171  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  1:32.14   
34  10  Carlsson Emma  2002  BÅLSTA SK  AP5602  25 m  1:32.20   
35  55  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  1:32.21   
36  98  Zachrisson Klara  2001  HEDEMORA  AZ0201  50 m  1:34.75   
37  74  Lundén Ida  2002  GÄVLE SS  AW0602  25 m  1:36.04   
38  87  Olsson Josephine  2001  GIMO SS  AP1601  50 m  1:37.71   
39  151  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  1:37.85   
40  97  Vogel Ella  2001  HEDEMORA  AY4801  25 m  1:38.95   
41  43  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  50 m  1:40.30   
42  57  Saikkonen Thelin Ida  2002  ESKILSTUNA  AZ2402  50 m  1:41.88   
43  48  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  50 m  1:50.21   
44  54  Persson Isabelle  2003  ESKILSTUNA  AQ1203  25 m  1:50.58   
45  113  Nyhlin Ellen  2000  HK SIM  AW3800  25 m  1:52.00   
46  109  Larsson Evelina  2002  HK SIM  BA1602  25 m  2:10.65   
47  Budden Alicia  2004  BÅLSTA SK  AA5404  25 m     
48  22  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m     
49  35  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m     
50  58  Shahverdyan Eva  2004  ESKILSTUNA  AQ6204  25 m     
51  162  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m     
52  164  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m     
53  179  Haglund Louise  2003  STRÄNGNÄS  AY6803  25 m     
54  200  Jogell Mikaela  2003  UPPLANDS-B  AB8803  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  03 september 2014 
Licensierad till: Simklubben Ena  Utskriftstid  20:14 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner