2020-01-28   12:48:47
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för ENA-cupen 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

5_S
Gren 5, 200m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
156  Gustafsson Rebecka  1998  SK ENA  AH4698  25 m  2:08.67   
175  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  25 m  2:08.90   
174  Eriksson Anna  1999  STRÄNGNÄS  AI0499  25 m  2:10.57   
173  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  2:15.81   
170  Vuori Viktoria  1995  SK ENA  AK7895  25 m  2:17.43   
189  Wennerberg Wilma  2001  STRÄNGNÄS  AG3201  25 m  2:22.63   
180  Hyllbrant Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AY6899  25 m  2:23.01   
149  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  2:24.58   
69  Barresäter Tova  2000  GÄVLE SS  AM6800  25 m  2:27.85   
10  166  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  2:28.23   
11  210  Ek Fanny  1999  IFÅ  99A442  25 m  2:29.24   
12  214  Jansson Ida  1995  IFÅ  95B221  25 m  2:29.85   
13  Bergerstam Sandra  2001  BÅLSTA SK  AI1401  50 m  2:30.09   
14  167  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  2:32.31   
15  123  Ärlegård Linnéa  1999  HK SIM  AL7699  25 m  2:33.59   
16  105  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  2:34.16   
17  112  Nabi Pour Awaz  2000  HK SIM  BE3800  25 m  2:34.92   
18  110  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  2:37.58   
19  171  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  2:37.66   
20  117  Thungren Alexandra  1997  HK SIM  BR1897  25 m  2:37.96   
21  182  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  25 m  2:39.39   
22  115  Sibelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  2:45.80   
23  190  Widhe Emelie  2001  STRÄNGNÄS  AN0401  50 m  2:46.14   
24  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  2:46.20   
25  10  Carlsson Emma  2002  BÅLSTA SK  AP5602  25 m  2:50.26   
26  77  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  2:51.14   
27  103  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  50 m  2:52.37   
28  19  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  2:52.75   
29  178  Granlund Tilda  2001  STRÄNGNÄS  AF0201  25 m  2:54.15   
30  104  Hagsten Skarda Magdalena  2003  HK SIM  AO6603  50 m  2:55.23   
31  135  Jungstedt Matilda  2001  KÖPINGS SS  AY5401  25 m  2:56.51   
32  203  Modig Emma  2000  UPPLANDS-B  AO1600  25 m  3:00.04   
33  87  Olsson Josephine  2001  GIMO SS  AP1601  25 m  3:02.51   
34  113  Nyhlin Ellen  2000  HK SIM  AW3800  25 m  3:07.25   
35  83  Hong Felicia  2003  GIMO SS  AA8603  25 m  3:08.60   
36  86  Moberg Hanna  2001  GIMO SS  AH1201  25 m  3:08.74   
37  74  Lundén Ida  2002  GÄVLE SS  AW0602  50 m  3:10.74   
38  188  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  50 m  3:12.32   
39  59  Sivertsen Runa  2002  ESKILSTUNA  AZ4402  25 m  3:21.07   
40  37  Björk Emma  2002  ESKILSTUNA  AZ0402  25 m  3:27.18   
41  Budden Alicia  2004  BÅLSTA SK  AA5404  25 m     
42  15  Ingemansson Sofia  2004  BÅLSTA SK  AC9204  25 m     
43  120  Thungren Michaela  2000  HK SIM  BN4400  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  03 september 2014 
Licensierad till: Simklubben Ena  Utskriftstid  20:14 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner