Program for ENA-cupen 2014
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 9, 100m Brstsim Damer |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 156 | Gustafsson Rebecka | 1998 | SK ENA | AH4698 | 25 m | 1:16.51 | |
2 | 187 | Nystrm Adina | 1999 | STRNGNS | BD3699 | 25 m | 1:19.20 | |
3 | 173 | Bergkvist Emma | 2000 | STRNGNS | AA5600 | 25 m | 1:22.39 | |
4 | 155 | Fjllmyr Ida-Karin | 1995 | SK ENA | AD0895 | 25 m | 1:22.71 | |
5 | 185 | Lnnberg Clara | 2001 | STRNGNS | AF9801 | 25 m | 1:24.34 | |
6 | 170 | Vuori Viktoria | 1995 | SK ENA | AK7895 | 25 m | 1:24.39 | |
7 | 75 | Molin Richtnr Amie | 2001 | GVLE SS | AP4801 | 25 m | 1:24.62 | |
8 | 167 | Walldn Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 1:24.64 | |
9 | 133 | Budde Julia | 1999 | KPINGS SS | AT7699 | 25 m | 1:27.51 | |
10 | 139 | Laine Nora | 2000 | KPINGS SS | AP8400 | 25 m | 1:27.51 | |
11 | 95 | Hedlund Anna | 2000 | HEDEMORA | AL1600 | 25 m | 1:28.08 | |
12 | 44 | Hammar Frida | 2002 | ESKILSTUNA | AM0601 | 25 m | 1:28.60 | |
13 | 103 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 1:31.60 | |
14 | 166 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 1:31.87 | |
15 | 117 | Thungren Alexandra | 1997 | HK SIM | BR1897 | 25 m | 1:32.83 | |
16 | 142 | Thorsn Matilda | 2001 | KPINGS SS | BF0801 | 25 m | 1:33.70 | |
17 | 77 | Swanson Helmi | 2004 | GVLE SS | AB6604 | 25 m | 1:33.79 | |
18 | 149 | Widen Emma | 1999 | STERBY SS | AL1499 | 25 m | 1:34.29 | |
19 | 116 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 50 m | 1:34.43 | |
20 | 112 | Nabi Pour Awaz | 2000 | HK SIM | BE3800 | 25 m | 1:36.00 | |
21 | 135 | Jungstedt Matilda | 2001 | KPINGS SS | AY5401 | 25 m | 1:36.07 | |
22 | 98 | Zachrisson Klara | 2001 | HEDEMORA | AZ0201 | 50 m | 1:37.50 | |
23 | 182 | Larsson Ellinor | 1999 | STRNGNS | BG2299 | 50 m | 1:39.00 | |
24 | 178 | Granlund Tilda | 2001 | STRNGNS | AF0201 | 50 m | 1:39.39 | |
25 | 97 | Vogel Ella | 2001 | HEDEMORA | AY4801 | 25 m | 1:39.42 | |
26 | 115 | Sibelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 1:39.49 | |
27 | 203 | Modig Emma | 2000 | UPPLANDS-B | AO1600 | 25 m | 1:39.64 | |
28 | 87 | Olsson Josephine | 2001 | GIMO SS | AP1601 | 25 m | 1:40.61 | |
29 | 80 | Berg Elina | 2002 | GIMO SS | BG6402 | 25 m | 1:41.03 | |
30 | 94 | Hallstrm Maja | 2000 | HEDEMORA | BM5400 | 25 m | 1:41.15 | |
31 | 171 | lander Hannele | 2001 | SK ENA | AC8601 | 25 m | 1:42.89 | |
32 | 86 | Moberg Hanna | 2001 | GIMO SS | AH1201 | 25 m | 1:43.42 | |
33 | 43 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 1:44.19 | |
34 | 188 | Staaf Elsa | 2003 | STRNGNS | AV2203 | 25 m | 1:45.30 | |
35 | 10 | Carlsson Emma | 2002 | BLSTA SK | AP5602 | 25 m | 1:45.92 | |
36 | 96 | Helgesson Nanny | 2003 | HEDEMORA | AF6603 | 25 m | 1:48.53 | |
37 | 59 | Sivertsen Runa | 2002 | ESKILSTUNA | AZ4402 | 25 m | 1:49.21 | |
38 | 111 | Lundstrm Frida | 2002 | HK SIM | BA2602 | 25 m | 1:49.36 | |
39 | 136 | Jungstedt Rebecka | 2003 | KPINGS SS | AQ8203 | 25 m | 1:50.76 | |
40 | 83 | Hong Felicia | 2003 | GIMO SS | AA8603 | 25 m | 1:50.81 | |
41 | 37 | Bjrk Emma | 2002 | ESKILSTUNA | AZ0402 | 25 m | 1:54.47 | |
42 | 35 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 1:55.42 | |
43 | 138 | Laine Lovisa | 2005 | KPINGS SS | AB9405 | 25 m | 1:56.87 | |
44 | 102 | Demo Erna | 2003 | HK SIM | AR1603 | 25 m | 1:57.53 | |
45 | 109 | Larsson Evelina | 2002 | HK SIM | BA1602 | 25 m | 1:59.81 | |
46 | 162 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 50 m | 2:00.39 | |
47 | 93 | Arthursdttir Ronja | 2002 | HEDEMORA | AM2802 | 25 m | 2:00.60 | |
48 | 120 | Thungren Michaela | 2000 | HK SIM | BN4400 | 50 m | 2:01.46 | |
49 | 54 | Persson Isabelle | 2003 | ESKILSTUNA | AQ1203 | 25 m | 2:01.72 | |
50 | 85 | Larsson Elida | 2003 | GIMO SS | BF5803 | 25 m | 2:04.65 | |
51 | 113 | Nyhlin Ellen | 2000 | HK SIM | AW3800 | 25 m | 2:05.80 | |
52 | 89 | Widn Elina | 2003 | GIMO SS | BG0203 | 25 m | 2:07.29 | |
53 | 164 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 2:12.79 | |
54 | 107 | Larsson Anna | 2001 | HK SIM | BL1401 | 25 m | 2:13.96 | |
55 | 15 | Ingemansson Sofia | 2004 | BLSTA SK | AC9204 | 25 m | ||
56 | 20 | Norgren Alma | 2004 | BLSTA SK | AR6404 | 25 m | ||
57 | 21 | Persson Tea | 2004 | BLSTA SK | AC1404 | 25 m | ||
58 | 25 | Smit Amy | 2003 | BLSTA SK | AV4603 | 25 m | ||
59 | 81 | Dregelid Tora | 2002 | GIMO SS | BP5202 | 25 m | ||
60 | 88 | Sjberg Lina | 2003 | GIMO SS | AY1403 | 25 m | ||
61 | 169 | Walldn Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 25 m | ||
62 | 202 | Kjellstrm Tuva | 2003 | UPPLANDS-B | AD2803 | 25 m | ||
63 | 205 | Sterling Naomi | 2002 | UPPLANDS-B | BN1402 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 03 september 2014 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 20:14 |