Program for Sum-Sim 2014
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 30, 400m Medley Pojkar |
15 år och yngre: Linus Junefelt (1992) 4:42.94 2007 FM: William Lulek 4:46.78 |
16 - 17 år: Erik Persson (1993) 4:28.59 2011 FM: Patrik Löfgren 4:34.95 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
15 år och yngre |
1 | 534 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 50 m | 4:46.49 | |
2 | 299 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 50 m | 5:00.55 | |
3 | 168 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 50 m | 5:01.64 | |
4 | 399 | Lövgren Albin | 1999 | SKÖVDE SS | AC0199 | 50 m | 5:02.05 | |
5 | 22 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 50 m | 5:06.93 | |
6 | 658 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 50 m | 5:07.62 | |
7 | 511 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 50 m | 5:09.06 | |
8 | 206 | Grynning Mattias | 1999 | LASS | AJ0599 | 50 m | 5:09.65 | |
9 | 420 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 50 m | 5:09.65 | |
10 | 93 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 50 m | 5:09.86 | |
11 | 498 | Jagerstål Niklas | 1999 | SK TRITON | AF8199 | 50 m | 5:12.35 | |
12 | 165 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 50 m | 5:13.59 | |
13 | 18 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | AD2799 | 50 m | 5:16.38 | |
14 | 581 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 50 m | 5:17.53 | |
15 | 616 | Jonsson Daniel | 1999 | VÄXJÖ SS | AF8599 | 50 m | 5:17.84 | |
16 | 535 | Sandberg Anton | 1999 | TÄBY SIM | AR0199 | 50 m | 5:18.61 | |
17 | 284 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 50 m | 5:19.59 | |
18 | 297 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 50 m | 5:19.77 | |
19 | 600 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 50 m | 5:23.38 | |
20 | 5 | Wollersjö David | 2000 | ALINGSÅS | AD1900 | 50 m | 5:23.61 | |
21 | 578 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 50 m | 5:24.59 | |
22 | 12 | Varga Stefan | 2000 | DANDERYD | AH3500 | 50 m | 5:24.89 | |
23 | 575 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 50 m | 5:25.64 | |
24 | 560 | Dahlgren Anton | 1999 | VARBERG | AM4999 | 25 m | 5:00.10 |
16 - 17 år |
1 | 574 | Norlander Carl | 1997 | VÄSBY SS | AH5397 | 50 m | 4:41.51 | |
2 | 524 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 50 m | 4:43.01 | |
3 | 381 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 50 m | 4:43.92 | |
4 | 268 | Havton Christopher | 1997 | MASS | AW9197 | 50 m | 4:44.56 | |
5 | 327 | Rydberg Hugo | 1998 | NKK | AA8798 | 50 m | 4:45.86 | |
6 | 606 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 50 m | 4:46.56 | |
7 | 94 | Boström Erik | 1997 | HÖGANÄS SS | AV5997 | 50 m | 4:48.64 | |
8 | 267 | Havton Alexander | 1998 | MASS | AW2398 | 50 m | 4:49.48 | |
9 | 597 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 50 m | 4:52.09 | |
10 | 409 | Sjöblom Ahlström Daniel | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 50 m | 4:52.34 | |
11 | 270 | Havton Jonathan | 1998 | MASS | AW1398 | 50 m | 4:56.95 | |
12 | 121 | Swedenborg Gustav | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD7598 | 50 m | 4:57.73 | |
13 | 230 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 50 m | 4:58.24 | |
14 | 32 | Johansson Sean | 1997 | SK ENA | AO1197 | 50 m | 4:59.10 | |
15 | 113 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | AO4798 | 50 m | 4:59.81 | |
16 | 336 | Nicklasson Erik | 1998 | OSKARSHAMN | AG2598 | 50 m | 5:02.73 | |
17 | 120 | Swanepoel Hugo | 1998 | JÄRFÄLLA S | AW5198 | 50 m | 5:03.09 | |
18 | 10 | Hambraeus Joel | 1998 | DANDERYD | AL8198 | 50 m | 5:03.22 | |
19 | 183 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 50 m | 5:04.75 | |
20 | 137 | Kerman Henry | 1997 | JÖNKÖPING | AI6597 | 50 m | 5:06.70 | |
21 | 343 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | AJ2798 | 50 m | 5:07.08 | |
22 | 276 | Löfgren Alfred | 1998 | MASS | AS9798 | 50 m | 5:07.10 | |
23 | 778 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 50 m | 5:07.32 | |
24 | 35 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 50 m | 5:09.34 |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 18 juni 2014 |
Licensierad till: Svenska Simförbundet | Utskriftstid | 19:41 |