2021-06-23   05:20:22
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Speedo Ungdom Cup 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

20 september

6_S
Gren 6, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
285  Salomonsson Nadja  1992  VSBY SS  AD2892  25 m  55.19   
301  Wiiand Agnes  1997  VSBY SS  AM1497  25 m  56.39   
286  Sjsten Emma  1996  VSBY SS  AG2496  25 m  57.07   
260  Hedman Felicia  1995  VSBY SS  BR6895  25 m  58.03   
258  Halldn Louise  1998  VSBY SS  AW2498  25 m  58.13   
289  Sparrman Tove  1996  VSBY SS  AQ3296  25 m  59.18   
28  berg Louise  1995  KERSBERGA  AM6895  25 m  1:02.16   
234  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  25 m  1:02.33   
272  Nordling Vanessa  1998  VSBY SS  AI1498  25 m  1:02.59   
10  79  Larsson Linne  2000  JRFLLA S  AR3600  25 m  1:02.68   
11  288  Sparrman Kajsa  1999  VSBY SS  AH4299  25 m  1:02.68   
12  232  Stille Olivia  2000  TUREBERG  AJ7600  25 m  1:02.97   
13  30  stervall Maria  1998  KERSBERGA  AD4498  25 m  1:03.86   
14  239  Andersson Tova  2001  VSBY SS  AH8201  25 m  1:04.35   
15  90  Pihlblad-Swahn Erica  2001  JRFLLA S  AJ4201  50 m  1:05.19   
16  225  Holmberg Alma  1999  TUREBERG  AX4499  25 m  1:05.34   
17  96  Sdersten Elin  2000  JRFLLA S  AI5800  50 m  1:05.36   
18  Bergstrm Jennifer  2002  KERSBERGA  AA9402  25 m  1:05.64   
19  270  Melin Romstad Hanne  1999  VSBY SS  AK2499  25 m  1:05.67   
20  223  Eriksson Astrid  2001  TUREBERG  AD1201  25 m  1:05.98   
21  100  Wensmark Josefin  2001  JRFLLA S  AR9601  25 m  1:06.37   
22  19  Rekola-Weckstrm Tilda  2000  KERSBERGA  AI6400  25 m  1:06.53   
23  40  Reuterskild Henny  1999  DANDERYD  BB1499  50 m  1:07.27   
24  281  Peacock Louise  2001  VSBY SS  AL3601  25 m  1:07.36   
25  220  Andreasson Josephine  1999  TUREBERG  AP7299  25 m  1:07.37   
26  117  Jansson Cajsa-Lisa  1999  SPRVGEN  BK6499  25 m  1:07.42   
27  126  Tukonen Wilma  1998  SPRVGEN  AK7298  25 m  1:07.44   
28  50  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  50 m  1:07.55   
29  227  Mickelsson Alva  1999  TUREBERG  AK3499  25 m  1:08.10   
30  41  Sundman Lina  1998  DANDERYD  AZ8898  50 m  1:08.48   
31  63  Arrhn Andersson Ella  2002  JRFLLA S  AX8402  50 m  1:08.48   
32  310  Imhuser Tindra  2002  KERSBERGA  AG9802  25 m  1:08.71   
33  241  Bjurman Ebba  1999  VSBY SS  AE7299  50 m  1:08.73   
34  Falk Liv  2000  KERSBERGA  AI3400  25 m  1:08.77   
35  198  Persson Johanna  2001  TBY SIM  AY6601  25 m  1:08.80   
36  43  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  50 m  1:09.13   
37  67  Edbom Ebba  2002  JRFLLA S  AQ4602  50 m  1:09.59   
38  21  Wallin Emma  1999  KERSBERGA  BH7899  25 m  1:09.67   
39  78  Larsson Cassandra  2000  JRFLLA S  AR5600  25 m  1:09.79   
40  242  Bjrkn Julia  2001  VSBY SS  AL1601  25 m  1:09.81   
41  187  Ladis Anna  2001  TBY SIM  BH7801  25 m  1:09.92   
42  83  Lundgren Lilly  2002  JRFLLA S  AC7402  25 m  1:10.09   
43  237  Albertsson Astrid  2000  VSBY SS  AF5400  25 m  1:10.31   
44  140  Holmqvist Lisa  1999  SPIF SF  AY9899  25 m  1:10.36   
45  238  Andersson Ebba  2001  VSBY SS  AL2601  25 m  1:10.38   
46  16  Marohn Hanna  1998  KERSBERGA  AS7298  25 m  1:10.39   
47  51  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  50 m  1:10.45   
48  248  Ebrahimi Tara  2000  VSBY SS  AO4600  25 m  1:10.46   
49  196  Nu Frida  2001  TBY SIM  AC2801  25 m  1:10.66   
50  146  Lindn Alexandra  2001  SPIF SF  BG4801  25 m  1:11.03   
51  294  Tsirona Dimitra  2002  VSBY SS  AP3602  25 m  1:11.24   
52  206  Sangfelt Malin  2001  TBY SIM  AC3801  25 m  1:11.42   
53  282  Peng Elin  2003  VSBY SS  AJ7603  25 m  1:11.60   
54  299  Vespertini Lucrezia  2002  VSBY SS  AX3602  25 m  1:11.66   
55  69  El Hajji Selma  2001  JRFLLA S  BB1801  25 m  1:11.71   
56  99  Wall Linnea  2001  JRFLLA S  AV1601  25 m  1:11.88   
57  207  Schubert Lisa  2001  TBY SIM  BA6601  25 m  1:11.90   
58  155  Tyrstrup Fanny  1999  SPIF SF  BG5499  25 m  1:12.01   
59  15  Liljeblad Lovisa  2002  KERSBERGA  AF5402  25 m  1:12.26   
60  182  Isacson Kristina  2001  TBY SIM  BH5601  25 m  1:12.33   
61  94  Strand Sara  2002  JRFLLA S  AQ1802  50 m  1:12.34   
62  38  Bhat Manjiri  2000  DANDERYD  AI4600  25 m  1:12.36   
63  268  Lindgren Linnea  2001  VSBY SS  AQ2801  50 m  1:12.42   
64  22  Westholm Ella  2001  KERSBERGA  AR6401  25 m  1:12.46   
65  76  Hansson Emma  2002  JRFLLA S  AQ9602  50 m  1:12.51   
66  108  Ekwall Wilma  1999  SPRVGEN  BP7299  25 m  1:12.94   
67  236  Wijk Tyra  2001  TUREBERG  AY5201  25 m  1:13.03   
68  137  Gauffin Jessica  1999  SPIF SF  BH2499  50 m  1:13.27   
69  183  Jensen Alexandra  2001  TBY SIM  BG6801  25 m  1:13.42   
70  276  Olsson Josefin  2001  VSBY SS  AQ7801  25 m  1:13.47   
71  284  Rosenberg Felicia  2002  VSBY SS  AH8202  25 m  1:13.53   
72  228  Norn Victoria  2002  TUREBERG  AK4802  25 m  1:13.75   
73  82  Lindqvist Amanda  2002  JRFLLA S  AU6202  25 m  1:13.83   
74  230  Sterner Lovisa  1999  TUREBERG  AP7599  50 m  1:13.92   
75  119  Kjerrman Alicia  2001  SPRVGEN  BL6801  25 m  1:14.19   
76  Gustafsson Saga  1999  KERSBERGA  BH8899  25 m  1:14.67   
77  53  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  50 m  1:15.71   
78  73  Gunnarsson-Jonsson Amanda  2000  JRFLLA S  AC4800  50 m  1:15.77   
79  262  Hbinette Vanessa  2001  VSBY SS  AY1201  25 m  1:15.83   
80  Hgstrm Emelie  1999  KERSBERGA  AR5299  25 m  1:16.04   
81  138  Granert Lea  2001  SPIF SF  BQ1401  25 m  1:16.09   
82  252  Frisk-Garcia Anna  2002  VSBY SS  AH6202  50 m  1:16.31   
83  267  Lindeblad Lo  2000  VSBY SS  AN5300  25 m  1:16.52   
84  293  Tittelbach Roya  2003  VSBY SS  AF7603  25 m  1:16.55   
85  214  Tavemark Maria  2001  TBY SIM  BA9601  25 m  1:16.86   
86  80  Larsson Louise  2002  JRFLLA S  AH2802  25 m  1:16.92   
87  49  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  1:17.25   
88  125  Svensson Linda  2000  SPRVGEN  AR8200  25 m  1:17.35   
89  283  Pfeiff Matilda  2001  VSBY SS  AI3801  25 m  1:17.35   
90  55  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  1:17.44   
91  210  Strm Thilda  2003  TBY SIM  AT5803  25 m  1:17.53   
92  274  Nyblom Jennifer  2003  VSBY SS  AC1603  50 m  1:17.56   
93  29  sterberg Emilia  2000  KERSBERGA  AU4200  25 m  1:17.58   
94  132  Berg Ljuba  2000  SPIF SF  BH4400  25 m  1:17.78   
95  47  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  1:17.99   
96  159  Alin Stella  2002  TBY SIM  BC1802  25 m  1:18.17   
97  91  Policastro Rebecca  2003  JRFLLA S  AI2403  25 m  1:18.19   
98  150  Niring Cornelia  2002  SPIF SF  AY3202  50 m  1:18.29   
99  64  Arvehed Moa  2003  JRFLLA S  AT7803  50 m  1:18.33   
100  172  Ewerbring Jennie  2003  TBY SIM  AT6603  25 m  1:18.33   
101  246  Brnau Mathilda  2000  VSBY SS  AL6400  50 m  1:18.40   
102  243  Bjrkn Tuva  2003  VSBY SS  AC0603  25 m  1:18.57   
103  264  Kantecki Oliwia  2003  VSBY SS  AE7203  25 m  1:18.59   
104  77  Hertegren Sara  2002  JRFLLA S  AQ7602  25 m  1:18.68   
105  10  Ignell Julia  2002  KERSBERGA  AG7802  25 m  1:18.97   
106  195  Nylund Viktoria  2001  TBY SIM  BD1801  25 m  1:19.44   
107  170  Brjesson Embla  2002  TBY SIM  AZ1802  25 m  1:19.80   
108  45  Dam Donya  1999  ESKILSTUNA  AO2299  50 m  1:20.01   
109  59  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  50 m  1:20.25   
110  209  Skld Maja  2002  TBY SIM  AP1602  25 m  1:20.29   
111  240  Bergman Elin  2003  VSBY SS  AI8203  50 m  1:20.41   
112  52  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  50 m  1:20.65   
113  102  Viklund Anna  2001  JRFLLA S  AS4601  50 m  1:20.74   
114  204  Rydbeck Nordn Esther  2001  TBY SIM  BN8801  25 m  1:20.77   
115  181  Hlleberg Katie  2003  TBY SIM  AT3603  25 m  1:20.98   
116  218  berg Emma  2002  TBY SIM  AF4402  25 m  1:21.23   
117  72  Granberg Felicia  2002  JRFLLA S  AT3602  50 m  1:21.28   
118  48  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  50 m  1:21.37   
119  98  Tesfai Naomi  2003  JRFLLA S  AK8603  50 m  1:21.83   
120  154  Sderstrm Emelie  2003  SPIF SF  AW5203  25 m  1:21.94   
121  24  Westmoreland Tina  2002  KERSBERGA  AG5802  25 m  1:22.11   
122  127  Trnblom Louise  2000  SPRVGEN  BM3800  25 m  1:22.13   
123  109  Elgh Rebecca  1999  SPRVGEN  BL0499  25 m  1:22.17   
124  103  Zetterlund Linnea  2003  JRFLLA S  AO5403  50 m  1:22.19   
125  163  Andersson Elin  2003  TBY SIM  BG0803  25 m  1:22.60   
126  219  stlund Beatrice  2003  TBY SIM  BA5803  25 m  1:23.53   
127  122  Norlander Mathilda  1999  SPRVGEN  BO2299  25 m  1:23.97   
128  56  Saikkonen Thelin Ida  2002  ESKILSTUNA  AZ2402  25 m  1:24.29   
129  164  Barn Jennifer  2002  TBY SIM  BC7602  25 m  1:24.37   
130  192  Lydahl Hilda  2002  TBY SIM  BF4802  25 m  1:24.55   
131  135  Danielsson Victoria  2002  SPIF SF  BP6802  50 m  1:25.52   
132  121  Lindstrm Michaela  2000  SPRVGEN  BM1800  25 m  1:25.53   
133  213  Takolander Nina  2003  TBY SIM  AX0803  25 m  1:25.63   
134  165  Beiley Kelsey  2001  TBY SIM  BK4401  25 m  1:25.79   
135  168  Bergstrm Sofia  2003  TBY SIM  AX8603  25 m  1:26.48   
136  110  Ergon Lova  2001  SPRVGEN  BJ3601  25 m  1:26.82   
137  171  Elhouar Chloe  2002  TBY SIM  BC8402  50 m  1:27.83   
138  180  Hydn Josefin  2002  TBY SIM  BF2802  50 m  1:27.93   
139  136  Fogelsj Elsa  2003  SPIF SF  AX0403  25 m  1:28.04   
140  251  Farkhapour Rojin  2001  VSBY SS  BD4401  25 m  1:28.10   
141  265  Lagerholm Alice  2003  VSBY SS  BA0803  50 m  1:31.64   
142  269  Lindstrm Emelie  2003  VSBY SS  AJ7403  50 m  1:31.77   
143  189  Lindberg Izabelle  2003  TBY SIM  AX6603  25 m  1:32.79   
144  54  Pettersson Johanna  2003  ESKILSTUNA  AL9803  25 m  1:34.51   
145  197  Penker Ebba  2003  TBY SIM  BH8203  25 m  1:36.79   
146  107  Ekstrm Sofia  2001  SPRVGEN  BQ5601  25 m  1:39.38   
147  169  Bergwall Emelie  2003  TBY SIM  BC4603  25 m  1:42.02   
148  114  Granhllen Johanna  2002  SPRVGEN  BO5202  25 m  1:59.24   
149  35  Key Matilda  2001  LVSJ AIK  AL6601  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  17 september 2014 
Licensierad till: Vsby Simsllskap  Utskriftstid  14:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner