Program for Wadköpingsdoppet 2014
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 4, 200m Frisim C+D Pojkar |
Sponsor: Kommuninvest |
12 r och yngre: Dennis Dukic (2000) 2:16.92 2012-09-22 |
13 - 14 r: Isak Eliasson (1996) 2:02.70 2010-09-25 |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 30 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 50 m | 2:07.07 | |
2 | 149 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 50 m | 2:08.04 | |
3 | 125 | Nyln Alexander | 2000 | KARLSKO SF | AD4300 | 25 m | 2:13.54 | |
4 | 221 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 2:14.03 | |
5 | 191 | Petersson Sebastian | 2000 | MASS | AB1500 | 25 m | 2:15.59 | |
6 | 104 | Phu Alex | 2000 | GTEBORG | AP6700 | 50 m | 2:17.33 | |
7 | 199 | berg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 25 m | 2:17.78 | |
8 | 317 | Steindl Anton | 2000 | HVETLANDA | AB2900 | 25 m | 2:18.01 | |
9 | 161 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 25 m | 2:20.58 | |
10 | 100 | Linder Oscar | 2000 | GTEBORG | AU8700 | 50 m | 2:21.46 | |
11 | 197 | Taheri Sam | 2000 | MASS | AF5300 | 50 m | 2:21.67 | |
12 | 365 | Baastad Tim | 2000 | SA | AM4700 | 25 m | 2:21.70 | |
13 | 334 | Ejlegrd William | 2000 | VSTERS | AD9300 | 25 m | 2:24.94 | |
14 | 407 | Valjus Eric | 2000 | SA | AE9100 | 50 m | 2:25.82 | |
15 | 132 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 50 m | 2:25.86 | |
16 | 433 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 2:27.40 | |
17 | 101 | Nislander Gustav | 2001 | GTEBORG | AQ0301 | 50 m | 2:28.16 | |
18 | 195 | Sjstrm Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 50 m | 2:28.40 | |
19 | 141 | Jovancic Milos | 2002 | KARLSTAD | AH1302 | 25 m | 2:36.88 | |
20 | 164 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 2:39.33 | |
21 | 451 | Malmquist Eric | 2003 | STRNGNS | AC1703 | 50 m | 2:44.73 | |
22 | 364 | Baastad Simon | 2002 | SA | AC2102 | 25 m | 2:52.96 | |
23 | 145 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | 2:56.83 | |
24 | 255 | Andersson Jonathan | 2003 | SFFLE SS | AB2903 | 50 m | 2:58.34 | |
25 | 354 | Sterling Lucas | 2004 | VSTERS | AC6704 | 50 m | 2:58.39 | |
26 | 389 | Larsson Melvin | 2002 | SA | AJ8302 | 50 m | 2:59.13 | |
27 | 154 | Vestin Samuel | 2002 | KARLSTAD | AJ2502 | 50 m | 3:00.33 | |
28 | 70 | Svrd Malte | 2003 | FALUN | AC3703 | 25 m | 3:04.68 | |
29 | 410 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | SA | AM3902 | 50 m | 3:05.00 | |
30 | 256 | Edberg Jacob | 2003 | SFFLE SS | AB1903 | 50 m | 3:15.91 | |
31 | 163 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | ||
32 | 372 | Forsstrm William | 2002 | SA | AM0902 | 25 m | ||
33 | 20 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | AE1900 | 25 m | 2:28.84 | RES |
34 | 333 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VSTERS | AH5703 | 25 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 20 september 2014 |
Licensierad till: Mellansvenska Simfrbundet | Utskriftstid | 09:01 |