Startliste for Værløse Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
Værløse Cup 2014 |
|
Udskriftsdato |
19 september 2014 |
|
|
Stævne by |
Værløse |
|
Udskriftstidspunkt |
20:07 |
|
|
Arrangør |
Værløse svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
20 september 2014 |
|
|
|
|
Løb 3, 100m Medley Damer |
Finaler (14) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
408 |
3 |
Julie Heurlin Lunding |
2006 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
|
463 |
4 |
Amalie Kolstrup-Timm |
2003 |
0314AK |
HELSINGØR |
|
25m |
|
414 |
5 |
Patricia Petersen |
2005 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
286 |
1 |
Astrid Katrine Andersen |
2002 |
|
ODSHERRED |
|
25m |
|
506 |
2 |
Josefine Westergaard |
2004 |
0412AO |
HELSINGØR |
|
25m |
|
620 |
3 |
Filippa Eiler |
2005 |
|
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
647 |
4 |
Hannah B. Pedersen |
2005 |
0574AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
294 |
5 |
Emma Damgaard Jensen |
2002 |
0204AV |
ODSHERRED |
|
25m |
|
445 |
6 |
Caroline Villum Færch |
2005 |
0502AG |
HELSINGØR |
|
25m |
|
521 |
7 |
Mikala Ravn Borch |
2003 |
0348AR |
VÆRLØSE |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
451 |
1 |
Mathilde Hedager |
2004 |
0442AP |
HELSINGØR |
|
25m |
|
504 |
2 |
Johanne Weber |
2005 |
0574AH |
HELSINGØR |
|
25m |
|
69 |
3 |
Elisabeth C. Dam Hoffmann |
2005 |
0578AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:25.61 |
98 |
4 |
Josefine Zebitz |
2004 |
0454AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:19.70 |
66 |
5 |
Emilie Thorlund Haahr |
2004 |
0478AJ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:20.00 |
53 |
6 |
Anna Leopold Brandt |
2004 |
0478AM |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:30.00 |
507 |
7 |
Mikkeline Rud Wiberg |
2005 |
0584AH |
HELSINGØR |
|
25m |
|
617 |
8 |
Nønne Christensen |
2004 |
0486AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
78 |
1 |
Else K. Haunstrup Larsen |
2005 |
0596AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:17.57 |
62 |
2 |
Coco Lee Fuhrmann |
2006 |
0678AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:15.00 |
615 |
3 |
Mille Bjørn |
2003 |
0372AJ |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:12.39 |
79 |
4 |
Nanna Udby Laugesen |
2004 |
0458AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:10.00 |
73 |
5 |
Ronja Jensen |
2004 |
0446AJ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:10.00 |
651 |
6 |
Smila Mathilda Reiter |
2004 |
0496AE |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:12.65 |
81 |
7 |
Emilia Naledi Madoneseia |
2003 |
0394AV |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:15.00 |
68 |
8 |
Rebecca Hoeck |
2004 |
0488AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:18.46 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
59 |
1 |
Anna Eliasen Dehlholm |
2004 |
0462AK |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:06.29 |
88 |
2 |
Emma Kjer Rasmussen |
2004 |
0498AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:03.64 |
54 |
3 |
Carmen Byrholt |
2004 |
0408AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:00.00 |
533 |
4 |
Amalie Lester |
2003 |
0358AQ |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:56.33 |
39 |
5 |
Olivia Callesen |
2004 |
0432AK |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:00.00 |
439 |
6 |
Emma Clausen |
2003 |
0374AW |
HELSINGØR |
|
25m |
2:02.05 |
20 |
7 |
Mathilde Hagihara |
2004 |
0468AJ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:06.17 |
37 |
8 |
Laura Vangkilde |
2004 |
0422AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:07.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
48 |
1 |
Jasmin Egeskov Andersen |
2005 |
0506AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:55.80 |
664 |
2 |
Sara K Venø |
2002 |
0238AK |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:52.76 |
311 |
3 |
Karla Marie Fæster |
2004 |
0446AG |
BIRKERØD |
|
25m |
1:52.03 |
307 |
4 |
Katrine Bonefeld |
2004 |
0456AA |
BIRKERØD |
|
25m |
1:51.66 |
34 |
5 |
Hannah Höesch |
2003 |
0336AM |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:51.98 |
40 |
6 |
Smilla Stroud Fog |
2004 |
0414AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:52.64 |
476 |
7 |
Juliane Camille Mathiasen |
2004 |
0406AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:54.98 |
55 |
8 |
Maya Solvej H. Bärmann |
2004 |
0498AM |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:55.92 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
285 |
1 |
Frida Uldall |
2003 |
0364AJ |
HILLERØD |
|
25m |
1:50.01 |
418 |
2 |
Louisa Lykkesfelt Thomsen |
2004 |
0454AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:49.15 |
85 |
3 |
Ofelia Vejsager Nøddekær |
2005 |
0582AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:48.39 |
661 |
4 |
Emma Thorsen |
2004 |
0402AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:47.16 |
317 |
5 |
Betty Marie Jensen |
2004 |
0468AF |
BIRKERØD |
|
25m |
1:47.17 |
528 |
6 |
Frederikke L. B. Høngaard |
2003 |
0342AR |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:48.64 |
38 |
7 |
Marie Louise B. Soelberg |
2004 |
0438AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:49.85 |
113 |
8 |
Josefine Paval Andersen |
2002 |
0298AV |
FR.SUND |
|
25m |
1:50.71 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
473 |
1 |
Olivia Ida Madsen |
2003 |
0404AF |
HELSINGØR |
|
25m |
1:44.71 |
413 |
2 |
Elisabeth Holkmann Olsen |
2005 |
0584AD |
GENTOFTE |
|
25m |
1:43.21 |
10 |
3 |
Clara Eskebæk Carlquist |
2003 |
0314AN |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:42.73 |
498 |
4 |
Mathilde Maria Thorsen |
2004 |
0484AI |
HELSINGØR |
|
25m |
1:42.36 |
324 |
5 |
Mathilde Ramlow |
2004 |
0478AE |
BIRKERØD |
|
25m |
1:42.46 |
114 |
6 |
Sanne Vinther Andersen |
2003 |
0374AN |
FR.SUND |
|
25m |
1:42.89 |
402 |
7 |
Sophia Hyldtoft |
2004 |
0488AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:44.27 |
657 |
8 |
Liva Søby |
2004 |
0402AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:45.19 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
318 |
1 |
Esmeralda Johansen |
2004 |
0482AB |
BIRKERØD |
|
25m |
1:40.56 |
493 |
2 |
Freja Stenbækgård |
2003 |
0306AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:40.40 |
405 |
3 |
Sara S. Karmark |
2003 |
0392AM |
GENTOFTE |
|
25m |
1:40.03 |
612 |
4 |
Asta Andersen |
2003 |
0398AC |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:38.93 |
438 |
5 |
Karoline Christensen |
2002 |
0268AT |
HELSINGØR |
|
25m |
1:39.00 |
303 |
6 |
Zara Wendel |
2002 |
|
ODSHERRED |
|
25m |
1:40.20 |
479 |
7 |
Julie Nissen |
2002 |
0278AS |
HELSINGØR |
|
25m |
1:40.40 |
662 |
8 |
Victoria Toft |
2002 |
0258AQ |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:41.95 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
672 |
1 |
Frida Roed |
2001 |
|
HELSINGØR |
|
25m |
1:38.41 |
486 |
2 |
Mathilde Schrøder |
2002 |
0204AP |
HELSINGØR |
|
25m |
1:37.06 |
172 |
3 |
Rikke Taul Thomsen |
2002 |
0206AS |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:36.26 |
9 |
4 |
Luna Gammelgaard |
2003 |
0382AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:34.88 |
443 |
5 |
Lærke Højsted Eriksen |
2002 |
0298AC |
HELSINGØR |
|
25m |
1:35.64 |
163 |
6 |
Mathilde Emilie K. Larsen |
2002 |
0288AP |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:36.69 |
489 |
7 |
Signe Skjærbæk |
2000 |
0022BA |
HELSINGØR |
|
25m |
1:37.55 |
308 |
8 |
Laura Boutrup |
2003 |
0302AB |
BIRKERØD |
|
25m |
1:38.52 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
35 |
1 |
Naja Thomsen |
2003 |
0398AK |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:33.95 |
153 |
2 |
Anna Louise Elmgreen |
2001 |
0176AK |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:33.43 |
321 |
3 |
Camille Nørby |
2004 |
0498AE |
BIRKERØD |
|
25m |
1:31.32 |
158 |
4 |
Asta H Jensen |
2000 |
0058BA |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:31.29 |
544 |
5 |
Sarah Caroline Vibskov |
2002 |
0228AQ |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:31.30 |
454 |
6 |
Linnea Hietala |
2004 |
0442AE |
HELSINGØR |
|
25m |
1:32.18 |
309 |
7 |
Kajsa G. Christensen |
2004 |
0484AA |
BIRKERØD |
|
25m |
1:33.87 |
11 |
8 |
Mia Lindberg |
2003 |
0322AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:34.57 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
13 |
1 |
Sofie Maagøe |
2003 |
0366AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:31.00 |
500 |
2 |
Fie Tönshoff |
2002 |
0276AK |
HELSINGØR |
|
25m |
1:30.14 |
320 |
3 |
Maria Lund |
2003 |
0334AH |
BIRKERØD |
|
25m |
1:29.69 |
306 |
4 |
Cornelia Bergqvist |
2003 |
0346AE |
BIRKERØD |
|
25m |
1:27.90 |
154 |
5 |
Maja Marie Elmgreen |
2003 |
0376AE |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:28.94 |
164 |
6 |
Lærke Skov Nielsen |
2001 |
0112AK |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:30.13 |
319 |
7 |
Ingrid Lindemann |
2003 |
0312AE |
BIRKERØD |
|
25m |
1:30.46 |
312 |
8 |
Esther Marie Heunicke |
2003 |
0344AE |
BIRKERØD |
|
25m |
1:31.23 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
466 |
1 |
Natasha Laigaard |
2002 |
0246AR |
HELSINGØR |
|
25m |
1:24.60 |
522 |
2 |
Signe Salto Deleuran |
2001 |
0126AQ |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:23.52 |
134 |
3 |
Katrine Nielsson |
2000 |
0066AH |
FR.SUND |
|
25m |
1:23.04 |
626 |
4 |
Saga Hjartardottir |
1996 |
9668AZ |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:21.09 |
633 |
5 |
Anna Aabak Kristoffersen |
2002 |
0288AL |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:22.96 |
314 |
6 |
Isabel Vang Hvitved |
2003 |
0316AB |
BIRKERØD |
|
25m |
1:23.45 |
542 |
7 |
Katrine Høyer Tindbæk |
1999 |
9988AU |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:24.19 |
447 |
8 |
Luna Green-Birch |
2001 |
0168AO |
HELSINGØR |
|
25m |
1:27.07 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
641 |
1 |
Karen Mørch |
1998 |
9846AK |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:19.69 |
446 |
2 |
Sofie Villum Færch |
2002 |
0286AQ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:18.75 |
653 |
3 |
Lærke Rask Sander |
2002 |
0212AL |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:14.99 |
117 |
4 |
Adriana Natalia Bankowska |
1997 |
9738AY |
FR.SUND |
|
25m |
1:07.37 |
136 |
5 |
Sofie Schmidt |
1998 |
9872AG |
FR.SUND |
|
25m |
1:13.22 |
128 |
6 |
Thea Lund |
1999 |
9908AL |
FR.SUND |
|
25m |
1:17.37 |
627 |
7 |
Mille Bruun Høvring |
2001 |
0156AG |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:19.18 |
147 |
8 |
Katrine Maria Arnkjær |
1999 |
9942AW |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:19.83 |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 |
Udskriftsdato |
19 september 2014 |
Licens til Værløse Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
20:07 |
|