Program för UGP 4, OLKA Sportresor 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
UGP 4 OLKA Sportresor |
|
Utskriftsdatum |
11 oktober 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Mölndal |
|
Utskriftstid |
12:16 |
|
|
Arrangör |
Mölndals ASS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 oktober 2014 |
|
|
|
|
Gren 10, 400m Frisim Damer |
Finaler (10) |
Sponsor: Life - Mölndal |
|
Heat 1 (10) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
2 |
Klara Tistrand |
2001 |
AD9801 |
ALINGSÅS |
|
25m |
|
68 |
3 |
Moa Bergdahl |
2003 |
BB8603 |
SK LAXEN |
|
25m |
|
47 |
4 |
Julia Voss |
2001 |
BR7401 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
|
106 |
5 |
Josephine Ålenius |
2002 |
AY2402 |
SK LAXEN |
|
25m |
|
133 |
6 |
Boiana Gradinarska |
2004 |
AJ5204 |
MASS |
|
25m |
|
59 |
7 |
Louise Jensen |
1999 |
AZ4699 |
KUNGÄLV |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
239 |
1 |
Izabella Thompson |
2003 |
AG0203 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
|
220 |
2 |
Julia Eklund |
2002 |
BG0402 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
7:08.13 |
174 |
3 |
Magdalena Petersson |
2002 |
AA6602 |
MASS |
|
25m |
6:56.53 |
157 |
4 |
Diana Kezri |
2001 |
BE5801 |
MASS |
|
50m |
6:53.54 |
161 |
5 |
Elsa Lindhé |
2003 |
AC3403 |
MASS |
|
25m |
6:55.68 |
36 |
6 |
Alice Petrén |
2001 |
BO0601 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
7:00.16 |
67 |
7 |
Nathalie Barrington |
2002 |
AY9202 |
SK LAXEN |
|
25m |
|
272 |
8 |
Alexandra Olausson |
2003 |
AP1603 |
VARBERG |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
128 |
1 |
Ida Forsberg Larsson |
2001 |
BH4601 |
MASS |
|
50m |
6:35.74 |
227 |
2 |
Chloé Laatikainen-Potts |
2002 |
AN9402 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
6:33.41 |
75 |
3 |
Hannah Fritz |
2003 |
BB5603 |
SK LAXEN |
|
25m |
6:29.58 |
105 |
4 |
Julia Wollentz |
2002 |
AO1202 |
SK LAXEN |
|
25m |
6:24.36 |
31 |
5 |
Isabella Källén |
2001 |
BR6401 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
6:29.02 |
13 |
6 |
Louise Andersson |
2003 |
AY4203 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
6:29.62 |
91 |
7 |
Petronella Ottosson |
2002 |
AN8802 |
SK LAXEN |
|
25m |
6:34.42 |
86 |
8 |
Henna Kjaergaard |
2003 |
AQ3803 |
SK LAXEN |
|
25m |
6:36.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
248 |
1 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
25m |
6:15.07 |
223 |
2 |
Tilda Hellström |
2002 |
AX9402 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
6:13.25 |
237 |
3 |
Emilia Ström |
2002 |
AD0602 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
6:04.60 |
253 |
4 |
Thea Carlsson |
2002 |
AM9402 |
VARBERG |
|
25m |
6:02.40 |
98 |
5 |
Elsa Wahlbeck |
2002 |
AM4202 |
SK LAXEN |
|
25m |
6:04.00 |
103 |
6 |
Karin Widerberg |
2003 |
AO3803 |
SK LAXEN |
|
25m |
6:08.80 |
135 |
7 |
Wilma Gunnarsson |
2002 |
AW9402 |
MASS |
|
25m |
6:14.16 |
198 |
8 |
Ella Söderberg |
2001 |
BH0601 |
MASS |
|
25m |
6:15.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
166 |
1 |
Anja Matic |
2002 |
AT5602 |
MASS |
|
25m |
6:00.74 |
20 |
2 |
Lovisa Erlandsson |
2000 |
BN4200 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
5:59.79 |
222 |
3 |
Klara Hasslin |
2001 |
AF3201 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
5:55.68 |
233 |
4 |
Sara Metcalfe |
2002 |
AL8602 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
5:54.32 |
261 |
5 |
Maja Hedström |
2001 |
AI0201 |
VARBERG |
|
25m |
5:54.94 |
121 |
6 |
Alma Ericsson |
2000 |
AZ1800 |
MASS |
|
25m |
5:57.89 |
246 |
7 |
Matilda Bengtsson |
2002 |
AK7802 |
VARBERG |
|
25m |
6:00.04 |
93 |
8 |
Therese Pålsson |
2001 |
BJ4401 |
SK LAXEN |
|
25m |
6:01.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
90 |
1 |
Tilde Morin |
2002 |
AM5202 |
SK LAXEN |
|
25m |
5:52.52 |
154 |
2 |
Saga Janzén |
2002 |
AB9802 |
MASS |
|
25m |
5:50.92 |
64 |
3 |
Amanda Löfdahl |
2001 |
AQ0201 |
KUNGÄLV |
|
50m |
5:48.94 |
42 |
4 |
Sophia Stickel |
2001 |
AY8601 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
5:45.41 |
218 |
5 |
Kinga Szczesniak |
2001 |
AL5801 |
SK STIMMET |
|
25m |
5:47.78 |
247 |
6 |
Molly Bengtsson |
2001 |
BL5401 |
VARBERG |
|
25m |
5:49.25 |
245 |
7 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
25m |
5:50.93 |
242 |
8 |
Cornelia Almqvist |
2002 |
AJ6602 |
VARBERG |
|
25m |
5:52.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
46 |
1 |
Emma Wetteskog |
2001 |
BI6801 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
5:41.80 |
234 |
2 |
Melina Robertsson |
2001 |
AO9401 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
5:37.36 |
27 |
3 |
Anna Hamrin |
2000 |
BE3600 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
5:35.57 |
259 |
4 |
Linnéa Gustafsson |
1999 |
BK0299 |
VARBERG |
|
25m |
5:34.80 |
3 |
5 |
Felicia Thonander |
2001 |
AC8801 |
ALE |
|
50m |
5:34.83 |
278 |
6 |
Sara Westholm |
2001 |
AL8801 |
VARBERG |
|
25m |
5:36.89 |
85 |
7 |
Emilia Karlberg |
2002 |
AM0602 |
SK LAXEN |
|
25m |
5:38.98 |
78 |
8 |
Erika Grüneberger |
2001 |
AZ6201 |
SK LAXEN |
|
25m |
5:45.24 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
279 |
1 |
Sofia Bekken |
2001 |
AE6601 |
VARBERG |
|
25m |
5:29.03 |
137 |
2 |
Elin Gustafsson |
2000 |
AQ1400 |
MASS |
|
25m |
5:28.40 |
14 |
3 |
Madeleine Andersson |
1997 |
BF0897 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
5:22.15 |
232 |
4 |
Annie Lätt |
2001 |
AO0601 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
5:15.23 |
104 |
5 |
Mellie Wijk |
2002 |
AM1602 |
SK LAXEN |
|
25m |
5:17.08 |
126 |
6 |
Olivia Flagerup |
1997 |
AZ7497 |
MASS |
|
25m |
5:24.52 |
217 |
7 |
Klara Stigsson |
2001 |
AL0201 |
SK STIMMET |
|
25m |
5:28.79 |
41 |
8 |
Ida-Linn Silfors |
1999 |
BP0299 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
5:32.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
229 |
1 |
Elin Lokrantz |
2000 |
AM2200 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
5:07.33 |
92 |
2 |
Josefine Pålsson |
1999 |
AK9699 |
SK LAXEN |
|
25m |
5:03.84 |
235 |
3 |
Olivia Rudqvist |
2000 |
AA2600 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
5:02.27 |
51 |
4 |
Isabella Brogren |
1999 |
BB7499 |
KUNGÄLV |
|
25m |
4:59.71 |
26 |
5 |
Felicia Hallingborn-Ask |
1999 |
BO8899 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
4:59.82 |
160 |
6 |
Alice Lindhé |
1999 |
AF7699 |
MASS |
|
25m |
5:02.54 |
265 |
7 |
Michaela Johansson |
2000 |
AJ8400 |
VARBERG |
|
25m |
5:06.32 |
264 |
8 |
Astrid Hörbäck |
1997 |
AE7697 |
VARBERG |
|
25m |
5:12.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
268 |
1 |
Linnea Kobel |
1996 |
AN4496 |
VARBERG |
|
25m |
4:53.07 |
172 |
2 |
Tova Olsson |
2001 |
AB8801 |
MASS |
|
25m |
4:50.18 |
178 |
3 |
Marta Qvirist |
1998 |
AD6498 |
MASS |
|
25m |
4:38.99 |
211 |
4 |
Louise Hjalmarsson |
1997 |
AV8697 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
4:18.93 |
179 |
5 |
Linn Rehnberg |
1998 |
AG0298 |
MASS |
|
25m |
4:33.58 |
162 |
6 |
Linnéa Lundborg |
2000 |
AZ5600 |
MASS |
|
25m |
4:47.77 |
134 |
7 |
Kamelia Gradinarska |
2001 |
AI3601 |
MASS |
|
50m |
4:50.81 |
15 |
8 |
Malin Andersson |
1999 |
AL0899 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
4:54.05 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
11 oktober 2014 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap |
Utskriftstid |
12:16 |
|