2020-01-20   20:33:15
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Vestdanske Kortbanemesterskaber

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag 17.00

3_S
Løb 3, 50m Butterfly Damer 
 
Dansk Rekord Senior: Jeanette Ottesen (1987) 26.17 2007-12-14 
Dansk Rekord Junior: Jeanette Ottesen (1987) 26.45 2003-12-12 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
195  Hvid Mathilde Pugholm  1990  AALBORG  9054AD  25 m  27.62   
211  Sørensen Isabella K.  1994  AALBORG  9466AE  25 m  27.94   
306  Lauridsen Marie Voigt  1995  ESBJERG  9564AT  25 m  28.13   
159  Mogensen Kalinka T.  1995  SILKEBORG  9506AA  25 m  28.24   
193  Hedegaard Kristina K  1995  AALBORG  9594AE  25 m  28.32   
163  Tolstrup Signe  1995  SILKEBORG  9588AI  25 m  28.42   
276  Hansen Cecilie Lykke  1999  AGF  9918AC  25 m  28.68   
249  Kjøngerskov Trine  2000  HERNING  0038AC  25 m  28.72   
191  Hansen Cecilie  1995  AALBORG  9512AJ  25 m  28.81   
10  209  Schøn Lisa  1999  AALBORG  9956AR  25 m  28.96   
11  270  Christiansen Emma H.  1999  AGF  9988AO  25 m  29.34   
12  55  Jensen Merete Toft  1999  HOLSTEBRO  9926AD  25 m  29.57   
13  217  Rasmussen Sofie  1999  S 68  9962AP  25 m  30.00   
14  54  Jensen Cecilie Ravn  1994  HOLSTEBRO  9474AV  25 m  30.06   
15  183  Bærentsen Amalie  2000  AALBORG  0078AE  25 m  30.07   
16  133  Petersen Thea Lund  1998  NYBORG  9874AZ  25 m  30.09   
17  378  Jensen Mia  1998  DELTA  9848AZ  25 m  30.13   
18  232  Kynde Mia  1994  LYSENG  9496AI  25 m  30.16   
19  291  Vissing Stine Mary  1997  AGF  9788AB  25 m  30.24   
20  18  Nielsen Amalie Bach  1999  HORSENS  9942AG  25 m  30.29   
21  278  Harrits Anna Sommer  1999  AGF  9948AP  25 m  30.41   
22  184  Blanch Asta  1996  AALBORG  9604AC  25 m  30.52   
23  75  Kusk Ida  1999  KOLDING  9954AV  25 m  30.62   
24  36  Hertzog Anna  1999  RINGE  9966AJ  25 m  30.77   
25  19  Nørgaard Emma  1997  HORSENS  9794AF  25 m  30.84   
26  76  Larsen Freja Hamann  1999  KOLDING  9914AC  25 m  30.88   
27  118  Flaskager Mette  1999  IKAST  9902AR  25 m  30.88   
28  228  Terp Johanne Skovgaard  1999  ODDER  9914AO  25 m  30.92   
29  113  Cebula Laura  1997  VIBORG  9722AT  25 m  31.05   
30  381  Blendstrup Laura  1999  ST-NEPTUN  9922AG  25 m  31.16   
31  147  Bunten Sofie W.  1999  SILKEBORG  9974AK  25 m  31.17   
32  227  Nedergaard Helene G.  1999  ODDER  9956AM  25 m  31.17   
33  348  Sørensen Louise  2000  THISTED  0012AP  25 m  31.32   
34  368  Lindemann Amalie Müller  1999  SØNDERBORG  9966AW  25 m  31.33   
35  39  Madsen Stine  1999  RINGE  9972AC  25 m  31.36   
36  25  Østerberg Nikoline  2000  SKOVBAKKEN  0098AU  25 m  31.49   
37  Lønne Kristine  2000  TEMPO  0016AL  25 m  32.13   
38  12  Bek Jennifer Thorius  2000  HORSENS  0012AS  25 m  32.41   
39  281  Jørgensen Julie Lange  2000  AGF  0004AZ  25 m  32.46   
40  117  Nielsen Laura Davidsen  2000  VIBORG  0064BA  25 m  32.70   
41  23  Jacobsen Emilie Kielsholm  1999  IHF  9932AH  25 m  32.74   
42  92  Jensen Hannah Fleng M.  2000  PINGVINEN  0032AO  25 m  32.87   
43  Martinussen Julie  2000  KORAL  0068BB  25 m  33.66   
44  119  Knudsen Emilie  2002  IKAST  0222AK  25 m  33.78   
45  71  Højbjerg Lærke  1999  KOLDING  9986AO  25 m  33.91   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.16  Udskriftsdato  22 oktober 2014 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  18:55 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark