2020-06-05   21:25:18
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma ÅSK Games 2014

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 19
Lähtölista 
 
  Kilpailu  ÅSK Games 2014    Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  12:46   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 lokakuu 2014         
 
 
 
Laji 19, N, T-10 50 m vu  Loppukilpailut (8) 
Sponsori: MuoviTech Oy 
 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
Maura Bergström  2005  05A338  ÅSK    25m       
Emilia Pakkanen  2006  06A115  ÅSK    50m  1:05.00  1:04.00   
Wilma Turpeinen  2006  06A089  ÅSK    50m  1:01.19  1:00.19   
Roosa Lahti  2004  04A548  ÅSK    50m  1:04.06  1:03.06   
                 
                 
                 

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Aino Kurki  2005  05A264  ÅSK    50m  57.74  56.74   
Ulrika Andersen  2005  05A256  ÅSK    50m  55.88  54.88   
Siiri Teräs  2005  05A154  RaisU    25m  52.38  52.38   
Jessica Tukiainen  2004  04A614  RaisU    25m  52.15  52.15   
Emma Nieminen  2005  05A269  ÅSK    50m  53.23  52.23   
Joanna Hauhia  2004  04A559  ÅSK    50m  53.59  52.59   
Jenni Summanen  2004  04A561  ÅSK    50m  57.00  56.00   
Sonila Selimi  2005  05A278  ÅSK    50m  1:00.91  59.91   

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Aada Rantanen  2004  04A372  RaisU    25m  51.37  51.37   
Kukka Kangas  2005  05A254  ÅSK    50m  50.38  49.38   
Ella Suominen  2005  05A308  ÅSK    50m  48.01  47.01   
Oona Sirkiä  2004  04A596  ÅSK    50m  47.41  46.41   
My Laverman  2004  04A557  ÅSK    50m  47.83  46.83   
                 
Aino Laine  2007  07A013  ÅSK    50m  51.29  50.29   
Minttu Kiili  2005  05A306  ÅSK    50m  53.08  52.08   

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
Jenna Äijälä  2005  05A289  RaisU    25m  45.14  45.14   
                 
Tiitu Koskinen  2005  05A311  ÅSK    50m  43.17  42.17   
Manja Lindell  2004  04A084  ÅSK    25m  42.30  42.30   
Ellen Kaituri  2006  06A086  ÅSK    50m  44.79  43.79   
Clara Vesterkvist  2003  03A823  ÅSK    50m  46.29  45.29   
Fiona Laakso  2005  05A262  RaisU    25m  45.68  45.68   

 
Erä 5 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Venla Salminen  2004  04A179  UiKaa    50m  41.86  40.86   
Milla Karttunen  2005  05A220  RaisU    25m  39.76  39.76   
Alina Heinonen  2001  01B039  ÅSK    25m  39.27  39.27   
Nea Palanen  2003  03A467  ÅSK    50m  39.31  38.31   
Johanna Törmä  1997  97B313  LUS    50m  39.46  38.46   
Milla Järvenpää  2004  04A246  UiKaa    25m  39.61  39.61   
Heinä Tanskanen  2003  03A829  ÅSK    50m  41.61  40.61   
Mette Peltola  2005  05A136  RaisU    25m  42.01  42.01   

 
Erä 6 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Alida Öhberg  2002  02A627  AUi    25m  36.85  36.85   
                 
Maija Nurmi  2003  03A461  ÅSK    50m  36.25  35.25   
Lotta Rantakare  2001  01A343  AUi    50m  34.97  33.97   
Siiri Konkka  2004  04A103  ÅSK    50m  35.58  34.58   
                 
Siiri Haanpää  2001  01B166  PoPy    50m  37.69  36.69   
Eeva Tuohimaa  1998  98B327  LUS    50m  38.72  37.72   

 
Erä 7 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Sanni Ylösmäki  2002  02B067  LUS    50m  34.81  33.81   
Roosa Aho  2003  03A060  RaisU    25m  33.10  33.10   
                 
Sini Silvennoinen  2002  02A080  ÅSK    50m  31.00  30.00   
Peppi Pinomäki  2002  02A049  RaisU    25m  30.44  30.44   
Wilhelmina Leppähaara  2000  00A641  AUi    50m  33.70  32.70   
Olivia Koski  2002  02A391  AUi    50m  34.71  33.71   
Ilona Juuri  2002  02A423  ÅSK    50m  34.95  33.95   

 
Erä 8 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Marianne Killström  1998  98B076  SalU    50m  30.99  29.99   
Ronja Mehtonen  1999  99A136  SalU    50m  30.15  29.15   
Erika Bergström  1996  96A630  RaisU    25m  27.62  27.62   
Ida Konkka  2000  00A573  ÅSK    50m  27.87  26.87   
Alika Tsvetkova  2000  00B269  ÅSK    50m  28.61  27.61   
Nea-Maria Laitervo  1997  97A414  RaisU    50m  29.74  28.74   
Aleksandra Ockenström  1998  98A985  SalU    25m  29.51  29.51   
Vilma Iisalo  2001  01A560  RaisU    25m  29.99  29.99   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  12:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner