2020-06-05   22:11:09
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma ÅSK Games 2014

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 25
Lähtölista 
 
  Kilpailu  ÅSK Games 2014    Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  12:46   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 lokakuu 2014         
 
 
 
Laji 25, N,T-15,T-13,T-11 100 m su  Loppukilpailut (10) 
Sponsori: Turku Energia 
 
Erä 1 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
                 
Manja Lindell  2004  04A084  ÅSK    25m       
Aino Rantala  2004  04A204  UiKaa    25m       
                 
                 
                 
                 

 
Erä 2 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Ulla Haarala  2004  04A086  UiKaa    25m       
Xiaohan Zhou  2004  04A249  AUi    25m  1:57.71  1:57.71   
Ilona Arvilommi  2003  03A595  ÅSK    50m  1:57.52  1:55.52   
Aino Kallio  2003  03A807  LUS    50m  1:52.28  1:50.28   
Lilli Kulpakko  2005  05A070  AUi    50m  1:56.44  1:54.44   
Elsa Vira  2006  06A033  AUi    25m  1:56.37  1:56.37   
Selina Kavka  2003  03A647  ÅSK    25m  1:59.26  1:59.26   
Tiia Puolakka  1998  98A086  ÅSK    25m       

 
Erä 3 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Martta Haarala  2001  01A882  UiKaa    25m  1:43.93  1:43.93   
Annaliina Hintukainen  2002  02A749  AUi    25m  1:41.75  1:41.75   
Tuuli Koivunen  2002  02A163  UiKaa    50m  1:43.21  1:41.21   
Fanny Meltovaara  2003  03A083  ÅSK    25m  1:38.55  1:38.55   
Anni Hyttinen  2004  04A194  AUi    25m  1:40.44  1:40.44   
                 
Matilda Laitinen  2004  04A243  AUi    25m  1:42.43  1:42.43   
Aino Haarala  2001  01A877  UiKaa    25m  1:49.30  1:49.30   

 
Erä 4 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Linnea Ström  2003  03A142  UiKaa    50m  1:40.30  1:38.30   
Milla Rintanen  2004  04A338  AUi    50m  1:38.29  1:36.29   
Helka Suomäki  2003  03A548  AUi    50m  1:36.65  1:34.65   
                 
Iida Kuuva  2001  01B240  AUi    50m  1:36.18  1:34.18   
Iris Hanski  2003  03A234  ÅSK    50m  1:36.71  1:34.71   
Nea Palanen  2003  03A467  ÅSK    50m  1:39.45  1:37.45   
Ella Nihtilä  2004  04A237  ÅSK    50m  1:40.39  1:38.39   

 
Erä 5 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Venla Koskinen  2003  03A271  ÅSK    50m  1:31.04  1:29.04   
Matilda Saario  2003  03A209  UiKaa    25m  1:28.45  1:28.45   
Amanda Mankinen  2001  01B043  AUi    50m  1:29.14  1:27.14   
Wilma Rintala  2002  02A052  RaisU    50m  1:27.26  1:25.26   
Jenni Micaela Lehtonen  2000  00B080  AUi    25m  1:25.69  1:25.69   
Mette Hämeenaho  2002  02A488  AUi    50m  1:30.24  1:28.24   
Unna Harjamäki  1998  98A286  ÅSK    25m    1:28.88   
Maija Nurmi  2003  03A461  ÅSK    50m  1:34.63  1:32.63   

 
Erä 6 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Ida Nordquist  2001  01A316  AUi    50m  1:26.70  1:24.70   
Janette Setälä  2001  01A847  AUi    25m  1:23.24  1:23.24   
Julia Huhtala  1998  98B289  UiKaa    25m  1:23.06  1:23.06   
Jasmin Rosnell  2000  00A594  ÅSK    25m  1:22.09  1:22.09   
Roosa Aho  2003  03A060  RaisU    50m  1:24.21  1:22.21   
Lydia Rintanen  2002  02A539  AUi    50m  1:25.09  1:23.09   
Elena Mantila  2001  01A800  ÅSK    25m  1:23.57  1:23.57   
Alida Öhberg  2002  02A627  AUi    50m  1:26.79  1:24.79   

 
Erä 7 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Sanni Salminen  1999  99A651  UiKaa    25m  1:21.74  1:21.74   
Elli Koivunen  2000  00A334  UiKaa    25m  1:20.27  1:20.27   
Katariina Niemi  2002  02A179  ÅSK    50m  1:22.20  1:20.20   
Reetta Kuusisto  2002  02A178  ÅSK    50m  1:20.17  1:18.17   
Sini Silvennoinen  2002  02A080  ÅSK    25m  1:20.10  1:20.10   
Liisa Räikkönen  2002  02A792  AUi    50m  1:22.24  1:20.24   
Ilona Juuri  2002  02A423  ÅSK    50m  1:23.56  1:21.56   
Kaisla Kangas  2002  02A491  ÅSK    50m  1:23.87  1:21.87   

 
Erä 8 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Lyydia Tuominen  1998  98A501  PTU    25m  1:16.52  1:16.52   
Jessica Kujanpää  2002  02A480  AUi    50m  1:18.20  1:16.20   
Miia Hurskainen  1992  92A228  ÅSK    25m  1:15.38  1:15.38   
Emmi Valdolin  1999  99A130  ÅSK    25m  1:13.93  1:13.93   
Sylvia Kuusisto  2003  03A137  AUi    50m  1:16.92  1:14.92   
Anniina Kallio  2002  02A207  RaisU    50m  1:17.71  1:15.71   
Charlotta Edelman  2001  01A845  ÅSK    50m  1:18.25  1:16.25   
Helmi Heinonen  2002  02A204  RaisU    50m  1:20.00  1:18.00   

 
Erä 9 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Emilie Pärnänen  2002  02A541  ÅSK    50m  1:15.51  1:13.51   
Oona Tursas  2001  01A527  RaisU    25m  1:12.55  1:12.55   
Aleksandra Ockenström  1998  98A985  SalU    25m  1:11.72  1:11.72   
Heta Koivuluoma  1999  99A532  PTU    25m  1:11.10  1:11.10   
Vilma Iisalo  2001  01A560  RaisU    25m  1:11.19  1:11.19   
Nea-Maria Laitervo  1997  97A414  RaisU    50m  1:14.03  1:12.03   
Peppi Pinomäki  2002  02A049  RaisU    50m  1:15.28  1:13.28   
Oona Laakso  2002  02A301  RaisU    50m  1:15.80  1:13.80   

 
Erä 10 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Ida Konkka  2000  00A573  ÅSK    25m  1:10.53  1:10.53   
Veera Kallio  1997  97A208  ÅSK    25m  1:09.68  1:09.68   
Nea Kolu  1997  97A566  ÅSK    50m  1:10.19  1:08.19   
Janna Ovaska  1996  96A560  RaisU    50m  1:04.77  1:02.77   
Veera Rinne  1998  98A349  ÅSK    25m  1:07.09  1:07.09   
Emma Karsila  1992  92A700  ÅSK    50m  1:10.32  1:08.32   
Merina Suoranta  1999  99A281  ÅSK    25m  1:09.98  1:09.98   
Henna Rouvinen  1999  99A271  ÅSK    50m  1:12.78  1:10.78   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  12:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner