2020-06-05   21:40:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma ÅSK Games 2014

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 7
Lähtölista 
 
  Kilpailu  ÅSK Games 2014    Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  12:46   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 lokakuu 2014         
 
 
 
Laji 7, T-10 50 m su  Loppukilpailut (5) 
Sponsori: DelVerde 
 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
Wilma Turpeinen  2006  06A089  ÅSK    25m       
Jenna Äijälä  2005  05A289  RaisU    25m       
Maura Bergström  2005  05A338  ÅSK    25m       
Jessica Tukiainen  2004  04A614  RaisU    25m       
Saga Hammarberg  2004  04A651  ÅSK    25m       
                 
                 

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Aada Rantanen  2004  04A372  RaisU    25m  1:07.86  1:07.86   
Sonila Selimi  2005  05A278  ÅSK    50m  1:07.11  1:06.11   
Aino Laine  2007  07A013  ÅSK    50m  1:07.01  1:06.01   
Joanna Hauhia  2004  04A559  ÅSK    50m  1:04.35  1:03.35   
Aino Kurki  2005  05A264  ÅSK    50m  1:06.88  1:05.88   
Roosa Lahti  2004  04A548  ÅSK    50m  1:07.08  1:06.08   
Emilia Pakkanen  2006  06A115  ÅSK    50m  1:08.40  1:07.40   
Ulrika Andersen  2005  05A256  ÅSK    50m  1:12.34  1:11.34   

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Siiri Teräs  2005  05A154  RaisU    25m  57.62  57.62   
Jenni Summanen  2004  04A561  ÅSK    50m  57.63  56.63   
Mette Peltola  2005  05A136  RaisU    25m  55.10  55.10   
Ellen Kaituri  2006  06A086  ÅSK    50m  55.25  54.25   
Minttu Kiili  2005  05A306  ÅSK    50m  55.38  54.38   
                 
Emma Nieminen  2005  05A269  ÅSK    50m  58.52  57.52   
                 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
My Laverman  2004  04A557  ÅSK    50m  53.99  52.99   
Kukka Kangas  2005  05A254  ÅSK    50m  53.93  52.93   
                 
Fiona Laakso  2005  05A262  RaisU    25m  51.58  51.58   
Ella Suominen  2005  05A308  ÅSK    50m  53.29  52.29   
Oona-Julianna Kurkela  2005  05A215  UiKaa    50m  53.55  52.55   
Oona Sirkiä  2004  04A596  ÅSK    50m  53.94  52.94   
Venla Salminen  2004  04A179  UiKaa    50m  54.13  53.13   

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Manja Lindell  2004  04A084  ÅSK    50m  48.69  47.69   
Milla Järvenpää  2004  04A246  UiKaa    50m  47.79  46.79   
Ella Nihtilä  2004  04A237  ÅSK    50m  46.33  45.33   
Milla Rintanen  2004  04A338  AUi    25m  41.84  41.84   
Siiri Konkka  2004  04A103  ÅSK    50m  44.51  43.51   
Mirelle Hirsiniemi  2007  07A001  AUi    50m  46.84  45.84   
Tiitu Koskinen  2005  05A311  ÅSK    50m  48.66  47.66   
Milla Karttunen  2005  05A220  RaisU    50m  50.85  49.85   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  12:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner