2020-06-05   22:17:17
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma ÅSK Games 2014

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 8
Lähtölista 
 
  Kilpailu  ÅSK Games 2014    Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  12:46   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 lokakuu 2014         
 
 
 
Laji 8, P-11 50 m su  Loppukilpailut (5) 
Sponsori: Leipomo Rosten 
 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
                 
Raman Veisi  2004  04A615  RaisU    25m       
Olli Erkkilä  2003  03A857  AUi    25m       
Ajjuub Ezzat  2005  05A108  AUi    25m       
                 
                 
                 

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Jami Jesper Kallio  2004  04A613  ÅSK    25m       
Frans Sandblom  2006  06A101  ÅSK    50m  1:19.31  1:18.31   
Samuel Marku  2005  05A334  ÅSK    50m  1:10.34  1:09.34   
Aarni Linderborg  2005  05A268  ÅSK    50m  1:06.32  1:05.32   
Eemeli Arnell  2005  05A327  ÅSK    50m  1:10.17  1:09.17   
Eero Mäenpää  2005  05A377  ÅSK    50m  1:16.63  1:15.63   
Jeremia Varonen  2004  04A513  UiKaa    25m       
                 

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Patrik Reiman  2005  05A098  UiKaa    25m  1:02.76  1:02.76   
Samuel Salminen  2003  03A786  ÅSK    50m  1:02.76  1:01.76   
Axel Leppähaara  2004  04A425  AUi    50m  1:01.29  1:00.29   
Veeti Valdolin  2005  05A284  ÅSK    50m  58.61  57.61   
Niilo Laine  2004  04A545  ÅSK    50m  59.99  58.99   
Casper Leo  2004  04A635  ÅSK    50m  1:02.13  1:01.13   
Viljam Valdolin  2006  06A096  ÅSK    50m  1:03.07  1:02.07   
Rasmus Rekola  2004  04A638  ÅSK    50m  1:04.08  1:03.08   

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Markus Reiman  2004  04A069  UiKaa    25m  56.33  56.33   
Ilpo Pitkänen  2003  03A809  LUS    50m  54.04  53.04   
Arttu Mäenpää  2003  03A892  ÅSK    50m  53.27  52.27   
Ossi Barck  2005  05A116  UiKaa    50m  52.61  51.61   
Miko Muuri  2004  04A332  UiKaa    25m  51.69  51.69   
Aaro Puutio  2003  03A834  ÅSK    50m  53.73  52.73   
Oscar Boucht  2004  04A347  ÅSK    50m  56.04  55.04   
Konsta Vainio  2005  05A299  ÅSK    50m  57.49  56.49   

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Mikko Nokia  2003  03A296  RaisU    25m  50.08  50.08   
Jesper Isomaa  2004  04A538  LUS    50m  49.87  48.87   
Joonas Karttunen  2003  03A767  RaisU    50m  46.69  45.69   
Aku Kaila  2003  03A054  RaisU    25m  37.06  37.06   
Eemil Kankare  2003  03A474  AUi    50m  42.08  41.08   
Aapo Kinnunen  2004  04A250  RaisU    25m  46.50  46.50   
Niko Viitala  2003  03A518  AUi    50m  50.47  49.47   
Niklas Nordquist  2005  05A068  AUi    25m  50.38  50.38   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  12:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner