2020-06-05   22:09:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma ÅSK Games 2014

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

15_S
Laji 15, N, T-15, T-12 100 m sku 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Mört Roosa  1999  ÅSK  99A208  25 m  1:05.78  1:05.78   
Suoranta Merina  1999  ÅSK  99A281  25 m  1:08.70  1:08.70   
Kolu Nea  1997  ÅSK  97A566  25 m  1:09.74  1:09.74   
Puolakka Tiia  1998  ÅSK  98A086  25 m  1:10.90  1:10.90   
Slotte Linda-Marie  1994  ÅSK  94A484  25 m  1:11.10  1:11.10   
Rinne Veera  1998  ÅSK  98A349  25 m  1:11.91  1:11.91   
Suomio Emma  1998  AUi  98B095  25 m  1:12.93  1:12.93   
Kallio Veera  1997  ÅSK  97A208  25 m  1:13.60  1:13.60   
Merenluoto Kristiina  2000  ÅSK  00A122  25 m  1:15.31  1:15.31   
10  Rantakokko Reetta  2001  AUi  01A311  25 m  1:15.59  1:15.59   
11  Kagan Kiia  1997  ÅSK  97A598  25 m  1:15.77  1:15.77   
12  Valdolin Emmi  1999  ÅSK  99A130  25 m  1:15.91  1:15.91   
13  Liven Emilia  2002  RaisU  02A205  25 m  1:17.51  1:17.51   
14  Koivuluoma Heta  1999  PTU  99A532  25 m  1:18.58  1:18.58   
15  Konkka Ida  2000  ÅSK  00A573  25 m  1:18.98  1:18.98   
16  Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  25 m  1:19.10  1:19.10   
17  Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  25 m  1:20.45  1:20.45   
18  Pärnänen Emilie  2002  ÅSK  02A541  25 m  1:21.19  1:21.19   
19  Lepistö Annika  2001  PUS  01A137  25 m  1:21.77  1:21.77   
20  Luoto Rebekka  2003  RaisU  03A191  25 m  1:21.83  1:21.83   
21  Pieniniemi Hertta  1998  AUi  98A748  25 m  1:21.99  1:21.99   
22  Koivunen Elli  2000  UiKaa  00A334  25 m  1:22.37  1:22.37   
23  Koivisto Julia  2002  AUi  02A092  25 m  1:22.42  1:22.42   
24  Salminen Sanni  1999  UiKaa  99A651  25 m  1:23.20  1:23.20   
25  Simola Enna  1999  AUi  99A059  25 m  1:24.17  1:24.17   
26  Laaksonen Verna  2000  AUi  00A755  25 m  1:24.56  1:24.56   
27  Helenius Tessa  2000  AUi  00A772  25 m  1:24.74  1:24.74   
28  Huhtala Julia  1998  UiKaa  98B289  25 m  1:24.80  1:24.80   
29  Hyvärinen Mette  2002  UiKaa  02A481  25 m  1:25.34  1:25.34   
30  Saario Matilda  2003  UiKaa  03A209  25 m  1:29.22  1:29.22   
31  Räikkönen Liisa  2002  AUi  02A792  25 m  1:29.81  1:29.81   
32  Arenius Alexandra  2002  AUi  02A750  25 m  1:29.90  1:29.90   
33  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  25 m  1:32.08  1:32.08   
34  Aho Lotta  2000  AUi  00B236  25 m  1:32.99  1:32.99   
35  Koski Olivia  2002  AUi  02A391  25 m  1:33.62  1:33.62   
36  Nurmi Maija  2003  ÅSK  03A461  25 m  1:36.73  1:36.73   
37  Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  25 m  1:37.32  1:37.32   
38  Leppähaara Wilhelmina  2000  AUi  00A641  25 m  1:37.73  1:37.73   
39  Hämeenaho Mette  2002  AUi  02A488  25 m  1:38.39  1:38.39   
40  Ström Linnea  2003  UiKaa  03A142  25 m  1:39.79  1:39.79   
41  Koskinen Venla  2003  ÅSK  03A271  25 m  1:40.78  1:40.78   
42  Haanpää Siiri  2001  PoPy  01B166  25 m  1:44.27  1:44.27   
43  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  25 m  1:44.48  1:44.48   
44  Lindell Manja  2004  ÅSK  04A084  25 m  1:45.41  1:45.41   
45  Rintanen Milla  2004  AUi  04A338  25 m  1:46.57  1:46.57   
46  Palanen Nea  2003  ÅSK  03A467  25 m  1:51.28  1:51.28   
47  Degenhardt Daniela  2003  AUi  03A442  25 m  1:52.88  1:52.88   
48  Suomäki Helka  2003  AUi  03A548  25 m  1:56.22  1:56.22   
49  Kallio Aino  2003  LUS  03A807  25 m       
50  Kuusivaara Oona  2002  ÅSK  02A427  25 m       
51  Tuominen Lyydia  1998  PTU  98A501  25 m       
52  Kuusisto Reetta  2002  ÅSK  02A178  25 m       
53  Ylösmäki Sonja  2003  LUS  03A808  25 m       
54  Bergström Erika  1996  RaisU  96A630  25 m       
55  Harjamäki Unna  1998  ÅSK  98A286  25 m       
56  Rantala Aino  2004  UiKaa  04A204  25 m       
57  Halava Minka  2001  ÅSK  01A844  25 m       
58  Kangas Kaisla  2002  ÅSK  02A491  25 m       
59  Vähämiko Saara  2002  UiKaa  02B023  25 m       
60  Jalo Aliisa  2002  LUS  02B069  25 m       
61  Juslén Nea  2002  ÅSK  02A891  25 m       
62  Salminen Venla  2002  SomE  02A046  25 m       
63  Alika Tsvrtkova  2000  ÅSK  00B274  25 m       
64  Ylösmäki Sanni  2002  LUS  02B067  25 m       
65  Zhou Xiaohan  2004  AUi  04A249  25 m       
66  Laitinen Matilda  2004  AUi  04A243  25 m       
67  Kuuva Iida  2001  AUi  01B240  25 m       
68  Mankinen Amanda  2001  AUi  01B043  25 m       
69  Kulpakko Lilli  2005  AUi  05A070  25 m       
70  Müürsepp Laura Helena  2004  AUi  04A385  25 m       
71  Rantakare Lotta  2001  AUi  01A343  25 m       
72  Rintanen Lydia  2002  AUi  02A539  25 m       
73  Hyttinen Anni  2004  AUi  04A194  25 m       
74  Koivunen Tuuli  2002  UiKaa  02A163  25 m       
75  Vira Elsa  2006  AUi  06A033  25 m       
76  Kurkela Oona-julianna  2005  UiKaa  05A215  25 m       
77  Öhberg Alida  2002  AUi  02A627  25 m       
78  Haarala Aino  2001  UiKaa  01A877  25 m       
79  Rosnell Jasmin  2000  ÅSK  00A594  25 m       
80  Haarala Martta  2001  UiKaa  01A882  25 m       
81  Haarala Ulla  2004  UiKaa  04A086  25 m       
82  Järvenpää Milla  2004  UiKaa  04A246  25 m       
83  Lehtonen Jenni Micaela  2000  AUi  00B080  25 m       
84  Niemi Katariina  2002  ÅSK  02A179  25 m       
85  Hintukainen Annaliina  2002  AUi  02A749  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.16  Tulostuspäivämäärä  30 syyskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  15:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner