2020-06-05   22:16:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma ÅSK Games 2014

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

20_S
Laji 20, M, P-11 50 m vu 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Knuutila Toni  1993  A4 IF  93A712  50 m  24.72  23.72   
Smeds Kaj  1998  JS-PU  98A341  50 m  24.77  23.77   
Lindroos Johannes  1996  RaisU  96A797  50 m  24.80  23.80   
Pilpola Lauri  1993  ÅSK  93A193  50 m  24.96  23.96   
Soini Eetu  1996  RaisU  96A048  25 m  24.40  24.40   
Rannikko Otto  1999  ÅSK  99A384  50 m  25.83  24.83   
Nordman Jakob  1996  JS-PU  96A934  50 m  25.87  24.87   
Rissanen Janne  1997  RaisU  97A617  50 m  25.91  24.91   
Heino Akseli  1999  ÅSK  99A110  50 m  26.06  25.06   
10  Aavasalo Eeli  1996  RaisU  96A652  50 m  26.12  25.12   
11  Hellström Henri  1997  RaisU  97A430  25 m  25.12  25.12   
12  Suominen Wilhelm  1999  ÅSK  99A027  50 m  26.35  25.35   
13  Thodin Robin  1995  JS-PU  95A959  50 m  26.39  25.39   
14  Karttunen Valtteri  1993  RaisU  93A404  25 m  26.55  26.55   
15  Kuisma Markus  1998  SalU  98A301  25 m  27.72  27.72   
16  Luukko Aku  1997  ÅSK  97A196  25 m  28.22  28.22   
17  Valkeapää Waltteri  2001  RaisU  01A669  25 m  28.70  28.70   
18  Sula Jani-Markus  1999  ÅSK  99A052  50 m  29.73  28.73   
19  Herpola Oskari  2001  ÅSK  01A315  50 m  30.17  29.17   
20  Niemi Arttu  2001  RaisU  01A215  25 m  29.24  29.24   
21  Vähä-Lassila Aleksi  2001  RaisU  01A599  25 m  29.50  29.50   
22  Rislakki Ensio  2000  AUi  00A719  50 m  30.77  29.77   
23  Hammarberg Otso  1999  ÅSK  99B322  25 m  30.45  30.45   
24  Oikarainen Jere  2002  RaisU  02A610  25 m  30.69  30.69   
25  Salonen Viljami  2002  RaisU  02A192  25 m  30.85  30.85   
26  Sandberg Tuure  2001  RaisU  01A587  25 m  31.25  31.25   
27  Korpinen Lauri  1998  ÅSK  98A339  25 m  31.43  31.43   
28  Werdi Jesper  2001  ÅSK  01A888  50 m  32.70  31.70   
29  Laine Elias  2002  RaisU  02A521  25 m  32.44  32.44   
30  Koskela Lauri  1999  PoPy  99B312  50 m  33.99  32.99   
31  Tolonen Kasper  2002  RaisU  02A214  25 m  33.33  33.33   
32  Rannikko Paavo  2001  RaisU  01A538  25 m  33.63  33.63   
33  Korpinen Leevi  2001  ÅSK  01A491  50 m  35.24  34.24   
34  Kallio Samu Petteri  2002  ÅSK  02A516  50 m  36.16  35.16   
35  Kinnunen Aapo  2004  RaisU  04A250  25 m  35.32  35.32   
36  Hirsiniemi Mikael  2004  AUi  04A196  25 m  35.75  35.75   
37  Karttunen Joonas  2003  RaisU  03A767  25 m  35.81  35.81   
38  Kankare Eemil  2003  AUi  03A474  50 m  37.25  36.25   
39  Meltovaara Frans  2000  ÅSK  00A771  25 m  36.98  36.98   
40  Muuri Miko  2004  UiKaa  04A332  50 m  40.58  39.58   
41  Isomaa Jesper  2004  LUS  04A538  50 m  41.70  40.70   
42  Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  50 m  41.88  40.88   
43  Nokia Mikko  2003  RaisU  03A296  25 m  41.18  41.18   
44  Kunttila Tatu  2003  ÅSK  03A443  50 m  43.66  42.66   
45  Vainio Konsta  2005  ÅSK  05A299  50 m  45.99  44.99   
46  Laine Elias  2003  ÅSK  03A465  25 m  46.25  46.25   
47  Rekola Rasmus  2004  ÅSK  04A638  50 m  48.07  47.07   
48  Pitkänen Ilpo  2003  LUS  03A809  50 m  48.44  47.44   
49  Barck Ossi  2005  UiKaa  05A116  25 m  47.58  47.58   
50  Boucht Oscar  2004  ÅSK  04A347  50 m  48.94  47.94   
51  Puutio Aaro  2003  ÅSK  03A834  50 m  49.62  48.62   
52  Laine Niilo  2004  ÅSK  04A545  50 m  50.27  49.27   
53  Rantanen Eerik  2004  UiKaa  04A293  50 m  51.52  50.52   
54  Salminen Samuel  2003  ÅSK  03A786  50 m  51.85  50.85   
55  Reiman Markus  2004  UiKaa  04A069  25 m  51.99  51.99   
56  Valdolin Veeti  2005  ÅSK  05A284  50 m  53.41  52.41   
57  Leo Casper  2004  ÅSK  04A635  50 m  54.38  53.38   
58  Linderborg Aarni  2005  ÅSK  05A268  50 m  54.71  53.71   
59  Reiman Patrik  2005  UiKaa  05A098  25 m  54.60  54.60   
60  Rauhala Rasmus  2004  UiKaa  04A120  50 m  56.75  55.75   
61  Valdolin Viljam  2006  ÅSK  06A096  50 m  57.53  56.53   
62  Veisi Raman  2004  RaisU  04A615  25 m  57.19  57.19   
63  Mäenpää Eero  2005  ÅSK  05A377  50 m  1:01.00  1:00.00   
64  Sandblom Frans  2006  ÅSK  06A101  50 m  1:03.22  1:02.22   
65  Arnell Eemeli  2005  ÅSK  05A327  50 m  1:03.87  1:02.87   
66  Marku Samuel  2005  ÅSK  05A334  50 m  1:06.24  1:05.24   
67  Erkkilä Olli  2003  AUi  03A857  25 m       
68  Hirvonen Ville  2002  AUi  02B120  25 m       
69  Kallio Jami Jesper  2004  ÅSK  04A613  25 m       
70  Varonen Jeremia  2004  UiKaa  04A513  25 m       
71  Tantarimäki Valtteri  2002  ÅSK  02B078  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.16  Tulostuspäivämäärä  29 syyskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  00:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner